بهترین ال ان بی ضد پارازیت | قویترین ال ان بی | lnb | اینورتو بلک اولترا | اینورتو سفید

قوی ترین ال ان بی

بهترین ال ان بی ضد پارازیت ( حذف نویز های اضافی ) و قویترین ال ان بی با طراحی مهندسی و قدرتمند ترین lnb تولید شده در جهان را می توان inverto black ultra ال ان بی اینورتو بلک الترا نامید. این محصول با طول ۱۲۶ میلی متری و قطر ۴۰ میلی متری و طراحی دقیق توانسته فرکانس های ضعیف را دریافت و تقویت کند و این یک معجزه در طراحی این محصول بوده است که اولین بار در لوکزامبورگ طراحی شد و در کشور چین تولید شد. این محصول توانست نام شرکت خود را بر سر زبان ها در سرتا سر دنیا بیندازد،زیرا بالا ترین سطح کیفیت یک ال ان بی است که تاکنون در جهان طراحی و تولید شده. اروپا به دلیل آب و هوای همیشه بارانی و یا برفی نیاز به طراحی یک ال ان بی قوی داشت تا بتواند در هر شرایط آب و هوایی سیگنال را تقویت کند و سیگنا ماهواره را دریافت کند. از همین رو این ال ان بی طراحی و تولید شد. اما باید بدانیم بیشترین فروش lnb بی در کشورهای اروپایی همین برند اینورتورمی باشد که در هر کشور نیز بسته به شرایط منطقه ای همان کشور طراحی های مختلفی را داشته است . برای خاورمیانه وبه سفارش کشور های عربی نیز شرکت اینورتو ال ان بی سفید تولید کرده است با تعداد خروجی های مختلف. ال ان بی اینورتو خاورمیانه نیز گفته می شود.

بهترین ال ان بی lnb
فرکانس های ماهواره ای با بالا رفتن کیفیت تصاویر و نوع ساختمان سازی ها و دکل های مخابراتی فراوان ( بجز پارازیت های محلی ) باعث شده است یک سری فرکانس ها را نمی توانیم دریافت کنیم و یا به سختی دریافت کنیم .که برای این راه حل این مشکل شرکت اینورتور که در تولید تجهیزات ماهواره ای فعالیت دارد محصول کم نظیر و معجزه اسایی را در دریافت فرکانس تولید کرده است. که می توان در هر منطقه ای که باشید و با هر نوع دیش ماهواره ای از این محصول استفاده کرد و به راحتی به مشکلات خود پایان داد.

خرید رسیور اینستاگرام

در دمای ( -۳۰ °C ~ +60 °C ) منفی ۳۰ درجه سانتی گراد و در دمای مثبت ۶۰ درجه سانتی گراد به دون کوچکترین ایرادی کار خواهد کرد.

ال ان بی اینورتو

شرکت اینورتور دفتر اصلی در لوکزامبورگ می باشد. و اخیر در دبی نیز دفتر فروش تاسیس کرده اند. باید بدانیم این محصول به سفارش اروپا تحت لیسانس اروپا در چین تولید می شوند.و تولیدات جدی این شرکت به سفارش خاورمیانه به رنگ سفید می باشد که به دلیل اب و هوای کشورهای عربی این رنگ انتخاب شده است. و دارای نامبر ۵۴۰۸ نیز می باشد.بهترین نوع ال ام اینورتور می باشد حال سفارش خاورمیانه یا اروپا در کیفیت محصول تفاوتی نکرده است.

نکاتی که قبل از خرید رسیور ماهواره باید بدانیم را در این قسمت در ۱ دقیقه مطالعه کنید.

روشی برای تقویت سیگنال ماهواره باید انجام داد را در این قسمت مطالعه کنید.

ویژگی رسیور مینی قدرتمند و ارزان را در یک دقیقه مطالعه کنید.

خرید رسیور

ال ان بی اینورتو سفید دو خروجه اینورتو سفارش خاورمیانه ( امارات متحده )

 

ال ان بی اینور تو سفید

ال ان بی اینورتو سفید دو خروجی این محصول به سفارش کشورهای عربی و امارات متحده می باشد و به دلیل گرمای بالای این کشورها به رنگ سفید تولید شده است و هم دارای ۱ خروجه و هم ۲ خروجه می باشد که تولیدات خاورمیانه با ایتم نامبر ۵۴۰۸ می باشد.این محصول اینورتور سفید دو خرجی نیز وارد بازار امارت شده است که کیفیت بسیار بالای دارد و با اینوتور بلک در دریافت سیگنال تفاوتی ندارد.
ال انبی اینورتو بلک یک محصول عالی و بی رغیب است که به تازه گی به لطف دفتر نمایندگی فروش در دبی در کشور ما نیز این کالا وارد شده است به دلیل درخواست های مکرر دوستان و مشتریان عزیز فروشگاه نصاب ماهواره این کالای خاص و کم یاب را در سبد فروش خود قرار داده است.

ال ان بی قوی

بهترین نوع تولید شده این نوع lnb دارای شماره ایتم ۳۱۱۶ برای تک خروجی و دو خروجی با شماره ایتم ۵۴۰۸ می باشد که در زیر بارکد روی کارتن چاپ شده است. ( تولید اروپا نداره فقط سفار اروپاست که در چین تولید می شود پس به حرف یک سری فروشنده توجه نکنید که اصل اروپا دارند و … )

دیدن اطلاعات lnb اینورتو در سایت امازون دبی.