جدیدترین رسیور | کدام مدل رسیور را بخریم ؟ رسیور ماهواره ها چه فرقی با هم دارند

قیمت رسیور

 

جدیدترین رسیور و یک دستگاه رسیور خوب را باید در بین برند های معروف و با کیفیت دنبال کرد چون در برند های چینی معمولا به روز رسانی خاصی انجام نمی دهند و در مدل های جدید خود فقط شکل پنل جلوی رسیور ماهواره و نحایتا اسم را تغییر میدهند که از نظر سخت افزاری ، تم  و ، ویژگی کلی دستگاه تغییر جدیدی را شاهد نیستیم و اما اینکه کدام رسیور را بخرم ؟ یا رسیور ماهواره چه فرقی باهم دارند را باید کلی تر بیان کنیم . قیمت رسیور ماهواره در هر برندی متفاوت است . زیرا دستگاه ماهواره که جدیدا تولید می شوند دیگر فقط کار پخش تصاویر را انجام نمی دهند ، بلکه با قابلیت های جدید تبدیل به یک دستگاه دیجیتال همه فن حریف شده اند . قیمت رسیور ارزان و رسیور فول اچ دی و قیمت رسیور ۴k جدید را بدون واسطه و با کمترین قیمت از فروشگاه انلاین میتوانید خریداری کنید در فروشگاه ماهواره تمام کالا ها برند اصلی می باشند ) مشخصات رسیور و همچنین ویژگی رسیور جدید را در قسمت محصولات به صورت کامل بیان کرده ایم.

جدیدترین رسیور ۴k بهترین رسیور ۴k

جدیدترین رسیور ۴k و  بهترین رسیور ۴k را باید در بین برند هایی که چندین سال است محصولات خود را وارد بازار کرده اند و کمی بیش با برند و سیستم دستگاه های انها آشنا هستید خرید کنید. برند هایی هم چون برند ایکس کروزر کره و یا یونیک استار کره و یا استارست ویا برند مدیا استار که هرکدام چندین سال است در بازار ما تولیداتی را از این برند ها استفاده کرده ایم و کمی بیش با کیفیت سخت افزاری شان و ساپورت نرم افزاری شان آشنا هستید خرید کنید.

          ( XCRUSER – UNIQ STAR   – STAR SAT  – MEDIASTAR 4k  

 

 1.  ویو پلاس سولو       + SOLO 4K VU    ( فعلا موجود نیست )
 2. رسیور ایکون ایرون پرو  ( یکی از بهترین های بازار ما محصوب می شود )
 3. اکسکروزر مدل ۷۸۵ و ۵۸۵پلاس تولید جدید   (۲۰۱۹)  XCRUISER
 4. رسیور فرمولر اس توبو پرو ( تولید کشور روسیه می باشد . )
 5.  مدیا استار فونیکس و زنون 
 6. استارست x1 X2 و…

 قیمت بهترین موتور دیش گردان و انواع مدل های دیش افست را از این قسمت میتوانید در ۲ دقیقه مطالعه کنید .

قیمت رسیور های فول اچ دی در برند های مختلف به این قسمت سر بزنید ( لیست قیمت رسیور جدید full hd ) مطالعه در ۱ دقیقه .

 

با رسیور ماهواره جدید می توان فیلم های ارشیو شده کامپیوتر را که قبلا برای تماشای شان باید فقط در کامپیوتر آنهم با نرم افزار های حرفه ای تماشا کنیم را نیازش بر طرف کرده است و دارای یک پلیر قدرتمند شده اند که می توانیم تمامی فرمت ها صوتی و تصویری ( چون رسیور ماهواره یک سیستم تصویری است در پخش فرمت های تصویری قوی شده است و در بخش قایل های صوتی فقط فایل های متداول را قادر به شناسایی است ) را کامل در رسیور مشاهده کرد و یا می توان با اضافه کردن دسته بازی آنرا به یک ویدئو گیم تبدیل کرد و یا با اتصال به اینترنت آنرا به یک کامپیوتر و موبایل تبدیل کرد و با اضافه کردن یک هارد تا ۸ ترابایت و… . در واقع رسیور های جدید ما را از نیاز به دستگاه جدا گانه برطرف کرده است .

کدام مدل رسیور را نخریم ؟ چرا سال ساخت رسیور مهم است ؟

قیمت رسیور

 

 برای خرید رسیور ماهواره باید نیاز خودمان را بدانیم که انتظار ما از خرید رسیور ماهواره چیست ؟ فقط تصاویر را دریافت کند کافی است ؟ یا کیفیت تصویر نیز برایمان مهم است ؟ آیا سیستمی که با آن قرار است کار کنیم نیز اهمیت دارد ؟ و یا اگر دنبال یک رسیوری میگردیم که فقط تصاویر دریافتی ماهواره را نشان دهد باید بدانیم که کیفیت قطعات همان اندازه که برایمام مهم است و موقع خرید به ان توجه میکنیم ، باید بدانیم که سال ساخت رسیور ها نیز به همان اندازه مهم هستند. اگر میخواهید بدانید چرا با ما همراه شوید تا در ادامه کامل بیان کنیم.

ساپورت نرم افزاری رسیورها چند سال است؟

رسیور های تولید شده از طرف شرکت تولید کننده تا ۱ الی ۲ سال بعد از تولید دستگاه، ساپورت نرم افزاری دارند. اگر دستگاه های تولید شده دچار باگ نرم افزاری باشند و یا در آینده مشکل برای دستگاه های تولید شده به وجود آید شرکت با تولید نرم افزار جدید مشکل را بر طرف خواهد کرد . ویا اگر هم دچار مشکلی نباشد با نصب نرم افزاری که خود شرکت ارائه می دهد و سیستم رسیور ها را نیز به روز رسانی میکند ، که شامل به روز شدن : فرکانس ها ، ماهواره ها ، کد های بیس و … تا مصرف کننده با خیال راحت از آن استفاده کند  .

اما بعد از گذشت ۱ الی ۲ سال معمولا شرکت ها تولید نرم افزاری خود را قطع خواهد کرد و دیگر نرم افزار برای تولیدات قدیمی خود به بازار نخواهد داد . و اگر ما زمان خرید رسیور به این نکته توجه نکنیم  در آینده  رسیور ماهواره دچار مشکل شود باید بسوزیم و بسازیم و یا ندانسته از برند رسیور خود بنالیم در حالی که این سیاست در اکثر تولیدات دیجیتال اجرا می شود و مانند ، موبایل ها و تبلت ها و سیستم دستگاه را بعد از ۲ سال بعد از تولید دیگر به روز رسانی نمی کنند و شما قادر نخواهید بود از سرور شرکت به روز رسانی دریافت کنید ( مانند : یک سری تجهیزات شرکت هواوی ). بگذریم از اینکه در برخی از برند های متفرقه اصلا ساپورت نرم افزاری ندارند .

فرکانس های شبکه های پخش کننده مسابقات اروپایی را می توانید در این قسمت و در ۱ دقیقه مطالعه کنید .

دیدن مسابقات ورزشی بدون سانسور و بدون وقفه با کیفیت فول اچ دی واقعی به صورت رایگان را فقط با زدن کد بیس شبکه های ورزشی ایران ، تاجیکستان ، ترکیه ، کشور اذربایجان را میتوانید در این قسمت و در ۲ دقیقه مطالعه کنید .

کدام رسیور ماهواره را نخریم؟ رسیور چی بخرم

رسیور ماهواره هایی که مشخصات زیر را دارند تا انجایی که مجبور نیستیم نخریم . اما رسیور چی بخرم را باید نکاتی که در زیر گفته شده است را رعایت کنیم و اینکه چه مارک های از رسیور در بازار ما قابل اعتماد هستند را نیز بیان خواهیم کرد زیرا یک سری کالا ها که برای چند وقت در بازار موجود می شوند و بعد از گذشت چند ماه دیگر نه قطعاتشان هست و نه ساپورت نرم افزاری درست همان نخریدن بهتر است.

زیرا این کالا ها که در بعضی کشور ها به فروش نمی روند یا از تاریخ تولیدشان گذشته است و مشکلات سخت افزاری دارند و به هر علتی به فروش نرفته اند. به یک باره وارد کننده با کمترین قیمت وارد می کند و مشتری فقط به هوای قیمت پایین خریداری میکند و اینکه چند ماه و یا حتی چند روز درست کار کند هیچ اطلاعاتی در دست نیست.( بیشتر مشتریانی که مرز نشین هستند دقیقا این گفته ی من را تصدیق میکنند – مشتری هایی فراوانی داشتیم بعد از تعطیلات عید به ما زنگ میزنند بابت نصب و راه اندازی یا کسانی که تازه ساکن تهران میشن و از شهرستان های مختلف تشریف می اورند دستگاهی با خود دارند که حتی تلفظ برند آن نیز برای خودشان سخت است حالا نصب و راه اندازی ان نیز بماند که حتی موتور را نیز ساپورت نمی کنند و .. ) پس رسیور هایی با ملاک زیر نخریم بهتر است.

 

بهترین رسیور ۲۰۲۰ شرکت پرمیوم را می توانید در این قسمت به صورت کامل مشخصاتش را در ۱ دقیقه مطالعه کنید.

 رسیور فول اچ دی جدید  با کیفیت قطعات و طول عمر بالا را می توانید در ۱ دقیقه بخانید.

 

رسیور چی بخرم را به شکلی دیگر توضیح دادیم که راحت تر رسیور خوب انتخاب کنید.

 1. رسیور ماهواره هایی را نخریم که ۲ سال بیشتر از سال تولید شان گذشته است.
 2. رسیوی هایی که از برند های معتبر نیستند چون قطعاتشان در بازار موجود نیست.
 3. رسیور هایی که به اینترنت متصل نمی شوند و قابلیت آپدیت شدن از سرور اصلی خود را ندارند.
 4. اگر فروشنده ضمانت نمی دهد.
 5. رسیوری بخریم که حداقل چند ماهی است در بازار موجود بوده و دیگران از آن استفاده کرده اند و امتحانش را پس داده است.

این موارد را دارند را نخریم ، قبل از خرید به این موارد دقت کنیم و از فروشنده در مورد رسیور مورد نظر اطلاعات کافی بگیریم.

بهترین رسیور در بازار

بهترین رسیور در بازار را می توان در تولیدات رسیور های جدید ،  جستجو کرد و هر سال با پیشرفت تکنولوژی رسیور ها نیز تولیدات جدیدتری را تجربه میکنند و به ویژگی های شان نیز افزوده می شود و از قابلیت های بهتری بر خوردار می شوند . بهترین مدل رسیور  در بین رسیور ۴K را میتوان مدل جدید ایکس کروزر و یونیک استار دانست و ( مدل فورکی مدیا استار در برخی موارد باگ هایی گزارش شده است ) . ولی در بین مدل های رسیور فول اچ دی می توان به مدیا استار ۱۵۰۰۰ هزار فور اور و ۲۰۰۰۰ مدیا استار و یا مدل های ارزان قیمت تر پریمکس را بیان کرد که قابلیت ذخیره سازی ۱۲۰۰۰ کانال را دارد و قابلیت متصل شدن به اینترنت و با یک سال اکانت رایگان دارد .

بهترین رسیور FULL HD

بهترین رسیور ارزان قیمت فول اچ دی ( غیر اندرویدی ) که کیفیت تصویر و مناسب و کیفیت قطعات خوبی داشته باشند رسیور جدید ۲۰۱۹ ایکس کروزر و مدل هایی است که در زیر بیان کرده ایم البت رسیورهایی را اعلام کرده ایم که از هر نظر تست شده اند و جواب پس داده اند را در زیر لیست کرده ایم . لیست رسیورهای مناسب با کیفیت مورد قبول چه سخت افزاری و چه از نظر کیفیت تصویر. 

 1. دستگاه رسیور ایکس کروزر ۱۰۰HDPLUS 
 2. رسیور ماهواره استارست سری ایکستریم ( یکی از بهترین تولیدات این شرکت می باشد در بخش محصولات نیز موجود می باشد )
 3. رسیور پرمیوم مدل های سری جدید ۱۸۱۹ و ۱۸۰۰
 4. رسیور مدیا استار فوراور ۱۵۰۰۰ و ۱۲۰۰۰ فوراور (  فقط تولیدات ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ )
 5. رسیور پریمکس ۱۲۰۰

 

ماهواره مرکزی چیست ؟ و چه مزیت هایی نسبت به دیش های ساده دارد را می توانید در ۲ دقیقه مطالعه کنید .

 

بهترین مدل های رسیور را که قیمت از ۶۵۰ هزار تومن به بالا دارند ( با تغیر قیمت ارز تغیر میکند  الان دلار ۱۱ تومن در نظر گرفته شده است ) . ولی قیمت رسیور فول اچ دی از ۴۸۰ هزارتومان شروع می شود. ( به غیر از برند های غیر معتبر و مدل های اقتصادی – بدون ضمانت – ) را در بالا ذکر کردیم و رسیور هایی هستند که از نظر کیفیت و قدرت و امکانات در رده بالا قرار میگیرند . و می توان با ضمانت خرید کنید و در انبار موجود هستند و در بخشی کامل ویژگی هر کدام را به مختصر توضیح خواهیم داد .

 

رسیور ماهواره چه فرقی باهم دارند ؟

رسیور ماهواه با توجه نوع کیفیت پخش فرق میکنند . رسیور های SD . ( دیگر تولید نمی شود ) رسیور های فول اچ دی و رسیور های ۴K  که طرفداران زیادی نیز دارد . ولی به این دلیل که ۴K  یک کیفیت جدید است و در واقع یک نسل جدید از رسیور ها به شمار می آید با توجه به اندروید بودن سیستم عامل آن قیمت بالای دارد .

رسیور ها از چند نظر باهم تفاوت دارند که در قیمت رسیور تاثیر گذار است و موقع خرید باید به این نکات توجه کنیم

 1. از نظر کیفیت پخش – فول اچ دی ( FULL HD ) و ۴K
 2. رسیور ها دارای ورودی ۱ تیونر و ۲ تیونر می باشند ( ورودی آنتن برای یکی باز کردن و کانال های پولی و دیگری برای دریافت فرکانس به کار می رود )
 3. دارای اکانت رایگان جهت باز کردن شبکه ها و پکیج های ورزشی، مستند و فیلم و سریال ها و…
 4. مدل سال تولید و نوع برند . برند های متفرقه چینی و تولیدات سال های قبل کمی ارزانتر از تولیدات سال هستند .
 نتیجه گیری :     

نکاتی که زمان خرید رسیور باید دقت کرد

 1. به سال ساخت رسیور توجه کنیم . ( داخل منو به قسمت در باره رسیور رفته و تولید دستگاه را چک کنیم )
 2. از مارک رسیوری استفاده کنیم که در بازار کشورمان عمومیت دارد و اکثرا از آن استفاده میکنند تا در اینده برای خرید قطعات ساده مانند : کنترل و دیگر قطعات دچار مشکل نشویم
 3. اگر هم از تولید قدیمی خرید کردیم حتما مدلی را خریداری کنیم که معتبر باشد و ضمانت از فروشنده بگیریم  ( فروشنده معتبر قطعا ضمانت به شما خواهد داد اگر کالایش مشکلی نداشته باشد )
 4. رسیور ماهواره ای را خریداری کنیم که قابلیت پخش IP TV را داشته باشد ( شاید الان نیازش حس نشود ولی در آینده قطعا جای خود را باز خواهد کرد و دیگر خبری از نصب دیش نخواهد بود )

فروش انواع رسیور ماهواره با ضمانت ۳ تا ۶ ماه رایگان به فروش میرسند . فروش دیش های گردان نیز با ضمانت ۳ ماهه به فروش میرسد و به مشتریان عرضه می شوند . 

( نصب تخصصی انواع ماهواره های افست و دیش های مرکزی و تعمیرات سیستم مرکزی با تکنسین های دوره دیده صورت میگیرد . و در فروشگاه انلاین همواره تخفیفات از ۵۰ هزار تومان تا ۱۰۰ هزار تومان به مشتریان ما داده خواهد شد باید در نظر داشت که در خرید اینترنتی واسطه ها حذف شده اند و مستقیم کالا به دست مشتری میرسند )

و از کسانی که ما را به دوستان خود جهت نصب ماهواره مرکزی معرفی کنند هدایای ویژه ای داده خواهد شد . 

قیمت رسیور استارست

قیمت رسیور استارست و قیمت رسیور ماهواره در تهران را از ما بخواهید . برای خرید رسیور ۴k و رسیور فول اچ دی در برند های مختلف با ما تماس بگیرید . رسیور های استارست در تولیدات قدیم خود مشتریان و طرفداران بی شماری داشتند . و حداقل در منزل یکی از خانواده های ما یک نفر از این برند استفاده کرده است . و نامی کاملا آشنا برای ما ایرانی ها محصوب می شود . تولیدات جدید شرکت استارست در مدل های مختلف و با کیفیت عالی در فروشگاه انلاین رسیور موجود می باشند و با ثبت سفارش میتوانید یکی از بهترین مدل های این رسیور را سفارش دهید و هر کجا که باشید درب منزل تحویل بگیرید .

پرفروش ترین مدل های استارست مدل های ایکستریم می باشند که از ۲۰۱۷ تولید شده اند و دارای شیرینگ فوراور بوده اند . اما تولیدات جدید دارای شیرینگ IKS  می باشند .

رسیور استارست ۲۰۰۰ هزار ایکس تریم ( تولید ۲۰۱۷ )

رسیور ۹۰٫۰۰۰ هزار ایکس تریم ( تولید ۲۰۱۹ )

مدل جدید استارست ۹۹۹۰ ایکستریم تولید ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ می باشد.

قیمت رسیور مدیا استار

قیمت رسیور های مدیا استار موجود در بازار در مدل های اقتصادی که فاقد گارانتی فروشگاه می باشند نام نمی بریم ولی در مورد تولیدات دارای گارانتی و تولیدات سال از ۴۸۰ هزارتومان موجود می باشد ( معمولا تولیدات سال قبل نیز با اختلاف ۷۰ هزارتومان تا ۹۰ هزار تومان ارزانتر هستند ) تا مدل های بالاتر ۹۸۰ هزار تومان و در مدل های رسیورهای ۴k مدیا استار نیز .۱٫۳۸۰ هزار تومان عرضه می شود.

رسیورهای پرفروش سال مدیا استار میتوان به ۲ مدل ۲۰۱۹ را نام برد :

رسیورهای ۱۲۰۰۰ فوراور دارای ۲ سال شیرینگ فوراور

رسیور ۱۵۰۰۰  فوراور دارای ۴ سال شیرینگ

قیمت رسیور فول اچ دی ایکس کروزر

رسیور ایکس کروزر 100 پلاس

قیمت رسیور فول اچ دی ایکس کروزر را می توانید در پیج مخصوص رسیور های فول اچ دی ارزان قیمت شرکت ایکس کروزر که جدیدا تولید کرده است و روانه بازار کرده است را ببینید و مشخصات این مدل رسیور ها را مطالعه کنید و در صورت نیاز نیز با گارانتی از فروشگاه نصاب ماهواره به راحتی تهیه کنید.

آموزش فعال کردن شیرینگ ماهواره ایکس کروزر و نحوه فعال کردن کد بیس رسیور ایگس کروزر ۱۰۰ پلاس و ۱۰۰hd و ۲۰۰hd را بیان کرده ایم.