بهترین رسیور

رسیور ماهواره | قیمت رسیور ماهواره | رسیور خوب | بهترین رسیور

جدیدترین رسیور ماهواره را باید در بین برند های معروف و با کیفیت دنبال کرد چون در برند های چینی معمولا به روز رسانی خاصی انجام نمی دهند و در مدل های جدید خود فقط شکل پنل جلوی دستگاه ماهواره و نحایتا اسم را تغییر میدهند که از نظر سخت افزاری ، تم  و ، ویژگی کلی دستگاه تغییر جدیدی را شاهد نیستیم و اما اینکه کدام رسیور را بخرم ؟ یا گیرنده ماهواره چه فرقی باهم دارند را باید کلی تر بیان کنیم . قیمت رسیور ماهواره و بهترین رسیور در هر برندی متفاوت است . زیرا دستگاه ماهواره که جدیدا تولید می شوند دیگر فقط کار پخش تصاویر را انجام نمی دهند ، بلکه با قابلیت های جدید تبدیل به یک دستگاه دیجیتال همه فن حریف شده اند . قیمت رسیور ارزان و رسیور فول اچ دی و قیمت رسیور ۴k جدید را بدون واسطه و با کمترین قیمت از فروشگاه انلاین نصاب ماهواره می توانید خریداری کنید در فروشگاه ماهواره تمام کالا ها برند اصلی می باشند و همچنین مشخصات رسیور ،ویژگی رسیور ، را در قسمت محصولات به صورت کامل بیان کرده ایم.

جدیدترین رسیور ۴k بهترین رسیور ۴k

 

جدیدترین رسیور ۴k و  بهترین رسیور ۴k را باید در بین برند هایی که چندین سال است محصولات خود را وارد بازار کرده اند و کمی بیش با برند و سیستم دستگاه های انها آشنا هستید خرید کنید. برند هایی هم چون برند ایکس کروزر کره و ایکون کره و یا یونیک استار کره و یا استارست و یا برند مدیا استار که هرکدام چندین سال است در بازار ما تولیداتی را از این برند ها استفاده کرده ایم و کمی بیش با کیفیت سخت افزاری شان و ساپورت نرم افزاری شان آشنا هستید خرید کنید. باید به این نکته توجه کرد که این دستگاه ها از نظر شکل ظاهری شبیه هم هستند و فرق چندانی هم ندارند مگر در ویژگی سخت افزاری و نرم افزاری و اپشن های جدا گانه دستگاه که از طرف شرکت برای جلب مشتری خود روی دستگاه قرار می دهد.

ایکون ایرون پرو

XCRUSER – UNIQ STAR   – STAR SAT  – MEDIASTAR 4k  – icone iron pro

 1.  ویو پلاس سولو       + SOLO 4K VU    ( فعلا موجود نیست ).
 2. رسیور ایکون ایرون پرو   ( یک رسیور حرفه ای و عالی از هر نظر با کیفیت بسیار بالا )
 3. ایکس کروزر مدل ۷۸۵ و ۷۱۵ تولید جدید   (۲۰۱۹)  XCRUISER.
 4. رسیور روسی فورمولر FORMULER جدیدا وارد بازار ما شده است و دارای کیفیت بسیار مطلوبی نیز می باشد.
 5.  مدیا استار اندروید 
 6. استارست x1.

روشی برای تقویت سیگنال ماهواره باید انجام داد را در این قسمت مطالعه کنید.

قیمت دیش گردان و آموزش استفاده دیش افست را از این قسمت در ۲ دقیقه مطالعه کنید .

بهترین ال ان بی برای دریافت بیشترین فرکانس ها و دریافت فرکانس های ضعیف به این قسمت سر بزنید.

برای مشاهده و خواندن مشخصات کالا های فروشگاه نصاب ماهواره به قسمت محصولات سر بزنید.

 

با دستگاه ماهواره جدید می توان فیلم های ارشیو شده کامپیوتر را که قبلا برای تماشای فیلم ها باید فقط در کامپیوتر آنهم با نرم افزار های حرفه ای تماشا کنیم را نیازش بر طرف کرده است و دارای یک پلیر قدرتمند شده اند که می توانیم تمامی فرمت ها صوتی و تصویری ( چون رسیور ماهواره یک سیستم تصویری است در پخش فرمت های تصویری قوی شده است و در بخش قایل های صوتی فقط فایل های متداول را قادر به شناسایی است ) را کامل در رسیور مشاهده کرد و یا می توان با اضافه کردن دسته بازی آنرا به یک ویدئو گیم تبدیل کرد و یا با اتصال به اینترنت آنرا به یک کامپیوتر و موبایل تبدیل کرد و با اضافه کردن یک هارد تا ۸ ترابایت و… . در واقع رسیور های جدید ما را از نیاز به دستگاه جدا گانه برطرف کرده است .

 

رسیور چی بخرم ؟ رسیور خوب کدام است ؟

قیمت رسیور   برای خرید گیرنده ماهواره باید نیاز خودمان را بدانیم که انتظار ما از خرید دستگاه ماهواره چیست ؟ فقط تصاویر را دریافت کند کافی است ؟ یا کیفیت تصویر نیز برایمان مهم است ؟ آیا سیستمی ( اندروید ، لینوکس ، ساده ) که با آن قرار است کار کنیم نیز اهمیت دارد ؟ و یا اگر دنبال یک رسیوری میگردیم که فقط زود خراب نشود و برایمان چند سال خوب کار کند باید بدانیم که ، کیفیت قطعات یک دستگاه همان اندازه که برایمان مهم است و موقع خرید بسیار به ان توجه میکنیم ، باید بدانیم که سال ساخت دستگاه ها نیز به همان اندازه مهم هستند. اگر میخواهید بدانید چرا با ما همراه شوید تا در ادامه کامل بیان کنیم.

راهنمای خرید رسیور خوب

 

جهت خرید یک رسیور خوب باید به چند نکته اساسی توجه کرد و بعد رفت سراغ برند شرکت تولید کننده چون شرکت های تولید کننده برای فروش بیشتر ، تولیدات خود را به چند گروه تقسیم کرده اند ، رسیور اقتصادی ( رسیور با کمترین کیفیت و ارزان قیمت ) رسیور رده متوسط و رسیور خوب ( از نظر کارایی و کیفیت در رده مطلوب و عالی به شمار میرن و تکنولوژی سیستمش حد اقل تا ۵ سال پاسخ گوی مشتری هست که این باز بر میگرده به نوع استفاده از آن که دنبال چه ویژگیش هستید ) گیرنده ماهواره حرفه ای که همیشه یک نسل جلوتر از بقیه گیرنده هاست و از هر نظر فوق العاده است ( که دستگاه گیرنده های حرفه ای و کمی گران نیز هستند ) حالا شما کدام مدل رو میخاید انتخاب کنید باید بدانید که چه ویژگی از دستگاهتان مد نظر شماست.

ساپورت نرم افزاری رسیورها چند سال است؟

رسیور های تولید شده از طرف شرکت تولید کننده تا ۱ الی ۲ سال بعد از تولید دستگاه، ساپورت نرم افزاری دارند. اگر دستگاه های تولید شده دچار باگ نرم افزاری باشند و یا در آینده مشکل برای دستگاه های تولید شده به وجود آید شرکت با تولید نرم افزار جدید مشکل را بر طرف خواهد کرد . ویا اگر هم دچار مشکلی نباشد با نصب نرم افزاری که خود شرکت ارائه می دهد و سیستم رسیور ها را نیز به روز رسانی میکند ، که شامل به روز شدن : فرکانس ها ، ماهواره ها ، کد های بیس و… تا مصرف کننده با خیال راحت از آن استفاده کند.

چرا سال ساخت دستگاه دیجیتال رسیور مهم است ؟

 این را باید بدانیم  دستگاه ها که با تغییرات ماهواره و افزایش و یا کاهش فرکانس ها در یک جهت و یا حتی تغیرات گرافیکی دستگاه ، آنرا می توان با نرمافزار هایی که شرکت تولید کننده دستگاه ارائه می دهد دستگاه را به روز رسانی کرد و آپگرید میشوند و به بهترین شکل قابل استفاده هستند اما بعد از گذشت ۱ الی ۲ سال معمولا شرکت های تولید کننده این خدمات نرم افزاری خود را قطع خواهد کرد و دیگر نرم افزار، برای تولیدات قدیمی خود به بازار نخواهد داد . و اگر ما زمان خرید به این نکته توجه نکنیم  در آینده اگر دستگاه ماهواره دچار مشکل شود باید بسوزیم و بسازیم و یا ندانسته از برند رسیور خود بنالیم در حالی که این سیاست در اکثر تولیدات دیجیتال اجرا می شود و مانند ، موبایل ها و تبلت ها و سیستم دستگاه را بعد از ۲ سال بعد از تولید دیگر به روز رسانی نمی کنند و شما قادر نخواهید بود از سرور شرکت به روز رسانی دریافت کنید ( مانند : یک سری تجهیزات شرکت هواوی ). بگذریم از اینکه در برخی از برند های متفرقه اصلا ساپورت نرم افزاری ندارند .

 

بهترین کانال ها و فرکانس های شبکه های پخش کننده مسابقات اروپایی را می توانید در این قسمت و در ۱ دقیقه مطالعه کنید .

 دیدن مسابقات ورزشی با کیفیت full hd به صورت رایگان را فقط با زدن کد بیس شبکه های ورزشی ایران ، تاجیکستان ، ترکیه ، کشور آذربایجان را می توانید در  ۲ دقیقه به صورت کامل بخوانید .

 

کدام رسیور ماهواره را نخریم؟ چه رسیوری بخریم

رسیور ماهواره هایی که مشخصات زیر را دارند تا انجایی که مجبور نیستیم را نخریم. اما رسیور چی بخرم را باید نکاتی که در زیر گفته شده است را رعایت کنیم و اینکه چه مارک های از دستگاه گیرنده در بازار ما قابل اعتماد هستند را نیز بیان خواهیم کرد زیرا یک سری کالا ها که برای چند وقت در بازار موجود می شوند و بعد از گذشت چند ماه دیگر نه قطعاتشان هست و نه ساپورت نرم افزاری درستی دارند را همان نخریدن بهتر است. زیرا این کالا ها که در بعضی کشور ها به فروش نمی روند یا از تاریخ تولید شان گذشته است و سیستم شان قدیمی شده و یا مشکلات سخت افزاری دارند و به هر علتی به فروش نرفته اند. به یک باره وارد کننده با کمترین قیمت خریده و وارد می کند و مشتری فقط به هوای قیمت پایین خریداری میکند و اینکه چند ماه و یا حتی چند روز درست کار کند هیچ اطلاعاتی در دست نیست.( بیشتر مشتریانی که مرز نشین هستند دقیقا این گفته ی من را تصدیق میکنند – مشتری هایی فراوانی داشتیم بعد از تعطیلات عید به ما زنگ میزنند بابت نصب و راه اندازی یا کسانی که تازه ساکن تهران میشن و از شهرستان های مختلف تشریف می اورند دستگاهی با خود دارند که حتی تلفظ برند آن نیز برای خودشان سخت است حالا نصب و راه اندازی ان نیز بماند که حتی موتور را نیز ساپورت نمی کنند و .. ) پس رسیور هایی با ملاک زیر نخریم بهتر است.

رسیور چی بخرم ؟ را به شکلی دیگر توضیح دادیم که راحت تر دستگاه گیرنده انتخاب کنید

 1. رسیور ماهواره هایی را نخریم که ۲ سال بیشتر از سال تولید شان گذشته است از فروشنده تاریخ تولید دستگاه را بپرسید. ( زمانی که نیت خرید دستگاه نو داریم )
 2. دستگاه هایی که از برند های معتبر نیستند را تهیه نکنید ،چون قطعاتشان در بازار موجود نیست.
 3. رسیور هایی که به اینترنت متصل نمی شوند و قابلیت آپدیت شدن از سرور اصلی خود را ندارند.
 4. اگر فروشنده ضمانت نمی دهد. ( گارانتی کالا ندهد اما اطمینان دهد کالای خوبی تو رنج قیمت خریدمان است)
 5. دستگاهی بخریم که حداقل چند ماهی است در بازار موجود بوده و دیگران از آن استفاده کرده اند و امتحانش را پس داده است. ( حداقل موش آزمایشی تولید کننده نباشیم )

در دستگاه گیرنده هایی که این موارد را دارند را نخریم ، قبل از خرید به این موارد دقت کنیم و از فروشنده در مورد مدل دستگاه مورد نظر اطلاعات کافی بگیریم. ( قسمت محصولات اطلاعات کامل رسیور ها هست )

بهترین رسیور در بازار

بهترین رسیور در بازار را می توان در تولیدات دستگاه گیرنده های جدید ،  جستجو کرد و هر سال با پیشرفت تکنولوژی دستگاه گیرنده ها نیز تولیدات جدیدتری را تجربه میکنند و به ویژگی های شان نیز افزوده می شود و از قابلیت های بهتری بر خوردار می شوند . بهترین مدل گیرنده ماهواره در بین رسیور ۴K را میتوان مدل جدید ایکس کروزر و رسیور فورمولر دانست و ( مدل فورکی مدیا استار که یک برند چینی است در برخی موارد باگ هایی گزارش شده است ) . ولی در بین مدل های رسیور فول اچ دی می توان به رسیور پرمیوم و یا استارست ایکستریم و بعضی مدل های مدیا استار مثل ۱۲ هزار فور اور و یا مدل های ، ایکس کروزر ۱۰۰ پلاس ( البته اصلیش ) اشاره کرد.

بهترین رسیور FULL HD

بهترین رسیور

بهترین رسیور ارزان قیمت فول اچ دی ( غیر اندرویدی ) که کیفیت تصویر و مناسب و کیفیت قطعات خوبی داشته باشند رسیور جدید ۲۰۱۹ ایکس کروزر و مدل هایی است که در زیر بیان کرده ایم البت دستگاه هایی را اعلام کرده ایم که از هر نظر تست شده اند و جواب پس داده اند در زیر لیست کرده ایم . لیست دستگاه های مناسب با کیفیت مورد قبول چه سخت افزاری و چه از نظر کیفیت تصویر. 

 1. دستگاه رسیور ایکس کروزر ۱۰۰HDPLUS و ۲۰۰ .
 2. رسیور پرمیوم ۱۸۱۹ permium سال ساخت رسیور ۲۰۱۹ و پرمیوم ۱۸۰۰ تولید ۲۰۲۰
 3. رسیور استارست اکستریم تولید ۲۰۱۹ ، ۲۰۲۰٫
 4. رسیور مدیا استار  فوراور ۱۵۰۰۰ و ۱۲۰۰۰ فوراور ( تولید ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ ). تولیدات جدید این مدل ها اصلا توصیه نمی شود.
 5. رسیور ماهواره استارست ۲۱۰۰ و  ۹۰۰۰۰ ایکس تریم تولید ۲۰۱۸٫

 

بهترین وسیله برای دفع و کم کردن پارازیت را در این قسمت در ۱ دقیقه بخانید.

بهترین قطعه برای افزایش قدرت سیگنال را می توانید در ۱ دقیقه بخوانید .

( مبنای قیمت ها دلار ۱۱هزار تومان می باشند. )

بهترین مدل های رسیور را که قیمت از ۶۵۰ هزار تومن به بالا دارند . ولی قیمت دستگاه گیرنده فول اچ دی از ۴۸۰ هزارتومان شروع می شود. ( به غیر از برند های غیر معتبر و مدل های اقتصادی – بدون ضمانت – ) را در بالا ذکر کردیم و رسیور هایی هستند که از نظر کیفیت و قدرت و امکانات در رده بالا قرار میگیرند . و می توان با ضمانت خرید کنید و در انبار موجود هستند و در بخشی کامل ویژگی هر کدام را به مختصر توضیح خواهیم داد .  

رسیور ماهواره چه فرقی باهم دارند ؟ که در قیمت آنها تاثیر می گذارد ؟

گیرنده ماهواه با توجه نوع کیفیت پخش فرق میکنند . گیرنده های SD . ( دیگر تولید نمی شود ) گیرنده های فول اچ دی و گیرنده دیجیتال های ۴K  که طرفداران زیادی نیز دارد . ولی به این دلیل که ۴K یک تکنولوژی جدید و در واقع یک نسل جدید از دیتگاه های گیرنده ها به شمار می آید با توجه به اندروید بودن سیستم عامل آن قیمت بالای دارد . رسیور ها از چند نظر باهم تفاوت دارند که در قیمت دستگاه گیرنده تاثیر گذار است و موقع خرید باید به این نکات توجه کنیم

 1. از نظر کیفیت پخش – فول اچ دی ( FULL HD ) و ۴K
 2. رسیور ها دارای ورودی ۱ تیونر و ۲ تیونر می باشند ( ورودی آنتن برای یکی باز کردن و کانال های پولی و دیگری برای دریافت فرکانس به کار می رود )
 3. دارای اکانت رایگان جهت باز کردن شبکه ها و پکیج های ورزشی، مستند و فیلم و سریال ها و…
 4. مدل سال تولید و نوع برند . برند های متفرقه چینی و تولیدات سال های قبل کمی ارزانتر از تولیدات سال هستند .
 نتیجه گیری :     

نکاتی که زمان خرید رسیور باید دقت کرد

 1. به سال ساخت رسیور توجه کنیم . ( داخل منو به قسمت درباره گیرنده رفته و تولید دستگاه را چک کنیم )
 2. از مارک رسیوری استفاده کنیم که در بازار کشورمان عمومیت دارد و اکثرا از آن استفاده میکنند تا در اینده برای خرید قطعات ساده مانند : کنترل و دیگر قطعات دچار مشکل نشویم
 3. اگر هم از تولید قدیمی خرید کردیم حتما مدلی را خریداری کنیم که معتبر باشد و ضمانت از فروشنده بگیریم  ( فروشنده معتبر قطعا ضمانت به شما خواهد داد اگر کالایش مشکلی نداشته باشد )
 4. رسیور ماهواره ای را خریداری کنیم که قابلیت پخش IP TV را داشته باشد ( شاید الان نیازش حس نشود ولی در آینده قطعا جای خود را باز خواهد کرد و دیگر خبری از نصب دیش نخواهد بود )

فروش انواع رسیور ماهواره با ضمانت ۳ تا ۶ ماه رایگان به فروش میرسند . فروش دیش های گردان نیز با ضمانت ۳ ماهه به فروش میرسد و به مشتریان عرضه می شوند .  ( نصب تخصصی انواع ماهواره های افست و دیش های مرکزی و تعمیرات سیستم مرکزی با تکنسین های دوره دیده صورت میگیرد . و در فروشگاه انلاین همواره تخفیفات از ۵۰ هزار تومان تا ۱۰۰ هزار تومان به مشتریان ما داده خواهد شد باید در نظر داشت که در خرید اینترنتی واسطه ها حذف شده اند و مستقیم کالا به دست مشتری میرسند ) و از کسانی که ما را به دوستان خود جهت نصب ماهواره مرکزی معرفی کنند هدایای ویژه ای داده خواهد شد .

قیمت رسیور استارست

قیمت رسیور استارست و قیمت رسیور ماهواره در تهران را از ما بخواهید . برای خرید رسیور ۴k و رسیور فول اچ دی در برند های مختلف با ما تماس بگیرید . رسیور های استارست در تولیدات قدیم خود مشتریان و طرفداران بی شماری داشتند . و حداقل در منزل یکی از خانواده های ما یک نفر از این برند استفاده کرده است . و نامی کاملا آشنا برای ما ایرانی ها محصوب می شود . تولیدات جدید شرکت استارست در مدل های مختلف و با کیفیت عالی در فروشگاه انلاین موجود می باشند و با ثبت سفارش میتوانید یکی از بهترین مدل های این گیرنده را سفارش دهید و هر کجا که باشید درب منزل تحویل بگیرید . پرفروش ترین مدل های استارست مدل های ایکستریم می باشند که از ۲۰۱۷ تولید شده اند و دارای شیرینگ فوراور هستند گیرنده ماهواره استارست۲۰۰۰ هزار ایکس تریم ( تولید ۲۰۱۷ ) گیرنده ماهواره ۹۰٫۰۰۰ هزار ایکس تریم ( تولید ۲۰۱۹ )

قیمت رسیور مدیا استار

قیمت رسیور های مدیا استار موجود در بازار در مدل های اقتصادی که فاقد گارانتی فروشگاه می باشند نام نمی بریم ولی در مورد تولیدات دارای گارانتی و تولیدات سال از ۴۸۰ هزارتومان موجود می باشد ( معمولا تولیدات سال قبل نیز با اختلاف ۷۰ هزارتومان تا ۹۰ هزار تومان ارزانتر هستند ) تا مدل های بالاتر ۹۸۰ هزار تومان و در مدل های رسیورهای ۴k مدیا استار نیز .۱٫۳۸۰ هزار تومان عرضه می شود. رسیورهای پرفروش سال مدیا استار میتوان به ۲ مدل ۲۰۱۹ را نام برد : رسیورهای ۱۲۰۰۰ فوراور دارای ۲ سال شیرینگ فوراور رسیور ۱۵۰۰۰  فوراور دارای ۴ سال شیرینگ می باشند و همچنین دارای ۲ تیونر قدرتمند نیز هستند که در بازار موجود می باشد .

قیمت رسیور فول اچ دی ایکس کروزر

رسیور ایکس کروزر 100 پلاس

قیمت گیرنده فول اچ دی ایکس کروزر را می توانید در پیج مخصوص رسیور های فول اچ دی ارزان قیمت شرکت ایکس کروزر که جدیدا تولید کرده است و روانه بازار کرده است را ببینید و مشخصات این مدل رسیور ها را مطالعه کنید و در صورت نیاز نیز با گارانتی از فروشگاه نصاب ماهواره به راحتی تهیه کنید. آموزش فعال کردن شیرینگ ماهواره ایکس کروزر و نحوه فعال کردن کد بیس رسیور ایگس کروزر ۱۰۰ پلاس و ۱۰۰hd و ۲۰۰hd را بیان کرده ایم.

قیمت رسیور پرمیوم

قیمت رسیور پرمیوم

پرمیوم یکی از شرکت های خوشنام در تولیدات تجهیزات ماهواره ای مانند موتور افست و سویچ های ضد آب و با افت سیگنال کم بوده است و اینبار نیز تولیدات رسیور خود را از سر گرفته است و رسیور هایی با کیفیت بالا و ویژگی های عالی نیز تولید کرده است یکی از بهترین تولیدات شرکت را می توان مدل ۳۰٫۰۰۰ و مدل ۱۸۱۹ دانست در مدل ۳۰۰۰۰ پرمیوم  تولید ۲۰۱۸ و در مدل ۱۸۱۹ پرمیوم تولید ۲۰۱۹ این شرکت محصوب می شود. برای دیدن مشخصات و ویژگی این دستگاه گیرنده به قسمت محصولات سر بزنید.