فعال کردن شیرینگ رسیور مدیا استار | قیمت رسیور فونیکس و زنون | آموزش نصب پلاگین

 

رسیور 4k

آموزش فعالسازی پچ و راه‌اندازی شیرینگ رایگان در رسیورهای مدیا استار زنون و فونیکس

برخلاف سایر تولیدات کارخانه فورتیس ، که برای فعال‌سازی شیرینگ و امولاتور از پیچیدگی‌های زیادی برخوردار هستند .

در رسیورهای مدیا استار مدل‌های زنون و فونیکس ، کافیست کلیدهای F1+000 را وارد کنید ، تمامی پلاگین‌ها به صورت اتوماتیک دانلود و نصب و فعال خواهد شد و میتوانید از شیرینگ رایگان و امولاتور فعال شده لذت ببرید.

 

جهت مشاهده و خواندن مشخصات دیگر کالا های فروشگاه نصاب ماهواره به قسمت محصولات سر بزنید.

نکاتی که قبل از خرید رسیور ماهواره باید بدانیم را در این قسمت در ۱ دقیقه مطالعه کنید.

روشی برای تقویت سیگنال ماهواره باید انجام داد را در این قسمت مطالعه کنید.

بهترین قطعه برای دریافت بیشترین فرکانس ها و دریافت فرکانس های ضعیف به این قسمت سر بزنید.

 

 

ریست فاکتوری از طریق بووت در رسیورهای مدیا استار زنون و فونیکس Zenon & Phoenix

بعد از بروزسانی با نرم‌افزار جدید برای عملکرد بهتر ، و جهت جلوگیری از ایجاد هرگونه مشکل می توانید از روش زیر اقدام به ریست فاکتوری کنید . همچنین هر زمانی که سیستم عامل دستگاه کارکرد صحیح خود را ندارد و امکان ریست فاکتوری از طریق نرم‌افزار نبود ، میتوانید از این روش استفاده کنید.

  1.  ابتدا تمامی USB ها و کارت‌های حافظه را از رسیور جدا کنید .
  2. سپس کلید پاور را گرفته و در همین حالت رسیور را به برق بزنید .
  3. با ظاهر شدن شمارشگر معکوس بر روی پنل دستگاه ، بعد از ۱۰ ثانیه دست خود را از روی کلید پاور بردارید .

دستگاه دو بار برای یافتن نرم‌افزار جستجو کرده و در صورتی که هیچ حافظه جانبی به رسیور متصل نباشد ، سیستم را ریست فاکتوری می کند و به تنظیمات اولیه خواهد برد ، بعد از اتمام کار ، دستگاه ریبوت شده و بالا خواهد آمد. ( این مراحل ممکن است چند دقیقه طول بکشید )

کلید های میانبر برای ریست فکتوری کردن رسیور زنون و فونیکس

استفاده از کلید میانبر جهت ریست فکتوری کردن رسیور زنون و فونیکس مدیا استار می توانید از کلیدهای F1+0852 جهت استفاده راحت تر دستگاه استفاده کنید.

قیمت رسیور زنون و قیمت رسیور فونیکس و تفاوت این دو دستگاه

قیمت رسیور زنون

شرکت مدیا استار این محصولات را برای سال ۲۰۲۰ رونمایی کرد و روانه بازار کرده است و متریال و ساخت برد و کیفیت قطعات هر دو نزدیک به هم هستند و هر دو از یک نوع سیستم عامل با یک نسخه پشتیبانی میکنند در کل این دو مدل از رسیور نزدیک به هم هستند و می توان تفاوت هر دو را فقط در مقدار رم دستگاه و حافظه دستگاه دانست و قیمت هر دو با اختلاف ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار توان از هم دانست و این قیمت در هر شهر و هر منطقه متفاوت است و با قیمت دلار در نوسان است.

آموزش بروز رسانی دستگاه اندرویدی جدید مدیااستار

 

در نسخه جدید پلاگین ام‌شیر ، می توانید با کلید info حالت‌‌های اتوماتیک (برای شیرینگ رایگان) و حالت دستی (برای وارد کردن کارت اکتیوکد به صورت دستی) را تغییر و انتخاب کنید.

نحوه بروزرسانی در منوی پلاگین نسخه قبلی پلاگین را حذف کنید ، و دکمه آبی (Download) را زده و پس از ورود به سرور آنلاین در قسمت Plugin Download نسخه جدید را را نصب کرده و سپس رسیور را ریبوت نمایید.

 

آموزش بروزرسانی پیکون‌‌ها ، جهت استفاده در رسیورهای فونیکس و زنون 

طریقه بروزرسانی : در منوی پلاگین ، دکمه آبی (Download) را زده و پس از ورود به سرور آنلاین در قسمت Addon Download گزینه پکون‌ها (Picons) را نصب کرده و سپس رسیور را ریبوت نمایید.