خرید رسیور و قیمت رسیور فول اچ دی و فورکی لیست قیمت رسیور بدون دیش

دستگاه ماهواره جدید

خرید رسیور و قیمت رسیور فورکی ۴k و فول اچ دی جدید ۲۰۲۱ دارای مشخصات متنوعی هستند و بهترین رسیور ماهواره موجود در بازار ایران ( را در سایت فروشگاهی ماهواره نصاب ماهواره قسمت محصولات می توانید با خواند مشخصات کامل و عکس های دستگاه ماهواره و با دیگر مدل ها مقایشه کنید و با اشنایی کامل کالای مورد نیاز خود را از هر کجای ایران که هستید به صورت انلاین خرید رسیور ماهواره را انجام دهید. تمام کالا ها واردات امارات و اورجینال می باشند ) خرید دستگاه ماهواره چه برای مصرف خانگی حرفه ای و با کار کرد متوسط و استفاده ساده برای اداری و دفتر کار و مغازه با قیمت مناسب در برند های مطرح استارست و ایکس کروزر و ایکون و پرمیوم و مدیا استار  و استار ترک هستند این برند های رسیور که نام بردیم از خدمات و بروز رسانی های دقیق و منظمی دارند که فرد بعد از خرید می تواند از بروز رسانی انلاین سرور دستگاه قرار داده می شود استفاده کند ( بدون نیاز به داشتن دانش فنی به صورت انلاین قابل استفاده می باشد و یا بدون دیش می توان شبکه های ماهواره ای را تماشا کرد و یا روی شبکه ماهواره در حال پخش زیرنویش زبان دلخواه منجمله فارسی اضافه کرد و برنامه های مختلفی را مانند تبلت و موبایل نصب کرد و… ) در رسیور فورکی نسل جدید این خدمات ارائه میشوند و رسیور فول اچ دی یک سری ویژگی جدید اضافه شده اند که جهت مقایسه برند و مشخصات و خرید رسیور مناسب در قسمت محصولات سایت بیان شده اند. تمام شرکت های تولید کننده تجهیزات ماهواره ای در مدل های اقتصادی و میانی و حرفه ای دستگاه های ماهواره خود را دسته بندی میکنند و هر فردی که از هر برندی خرید میکند باید متناسب با نیاز خود بهترین مدلی که نیاز های شخص را تامین میکند انتخاب کند که برای انتخاب درست در ادامه مقایسه این محصولات را قرار می دهیم و در قسمت محصولات سایت نیز هر کدام جدا ویژگی دستگاه های ماهواره و سال ساخت آنها را توضیح داده ایم. ( مدل ها و مشخصات رسیور ۴k و فول اچدی های تولید جدید متفاوت هستند ) .

( جهت دیدن فیلم محصولات و همچنین قیمت انها در شبکه های اجتماعی سایت عضو شوید. )

رسیور فول اچ دی

خرید رسیور

https://t.me/reciver4k

رسیور ۴k اندرویدی چه برندی بخریم؟ بهترین برند و جدید ترین رسیور ماهواره را در زیر اورده ایم.

رسیور بدون دیش 4k

رسیور ۴k را به کسانی که دنبال تکنولوژی جدید هستند حتما پیشنهاد میکنیم اما دوستان قبل خرید رسیور ۴k چند نکته توجه کنند که این دستگاه ها در مدل ها و برند های متنوعی تولید میشوند و قیمت هر دستگاه ماهواره فورکی با یک مشخصات از یک برند با برند دیگر نزدیک به یک میلیون تومن تا سه میلیون تومن اختلاف قیمت دارند و فقط به مشخصاتی که یک مدل دارد توجه نکنید اول برند تولید کننده بعد مشخصات یک مدل را برسی قرار دهید. بعضی برند ها کلا برای چین است ( هم منتاژ هم صاحب برند و این که ۹۸% کالاهای وارداتی موجود در کشور غیر چین نداریم کاری نداریم ) و بعضی برند ها تکنولوژی کره و اروپا و امریکایی زیر نظر صاحب برند با استاندارد همان کشور کره یا المان و … فقط در چین منتاژ می شوند قطعا قیمت یک سانی با تولیدات برند چینی ندارند در حالی که تمام مشخصات یکی هستند ) ، در ادامه بر ترین برند دستگاه ماهواره و جدید ترین ها را اورده ایم زمان انتخاب کامل مقایسه کنید و بهترین مورد از نظر قیمت و مشخصات برای خودتان را انتخاب کنید. 

 1. رسیور ایکون ایرون پرو   ( یک رسیور حرفه ای و عالی از هر نظر با کیفیت بسیار بالا و ساپورت بدون نیاز به دیش )
 2. دستگاه ماهواره ۴k جدید با ۲ تیونر استارست ۴k  مدل x7 اکستریم با سخت افزاری بسیار قوی (  دارای بالاترین اندروید و تیونر نسل جدید در گیرندگی بالا در دریافت فرکانس تولید ۲۰۲۱ )
 3.  رسیور فورکی استارست x2 اکستریم  ( طراحی ۲۰۲۱ و تولید ۲۰۲۱ سخت افزاری قوی و کارایی بالا  ) 
 4. ایکس کروزر مدل ۷۸۵ و ۷۱۵  ,  ۵۸۵ پلاس تولید جدید XCRUISER.
 5. رسیور روسی فورمولر FORMULER جدیدا وارد بازار ما شده است و دارای کیفیت بسیار مطلوبی نیز می باشد.
 6.  رسیور مدیا استار اندروید  زنون 
 7. گیرنده ۴k مدیااستار فونیکس  

رسیور بدون دیش چیست؟

ایکس کروزر 4k

رسیور ماهواره بدون دیش یعنی دستگاه ماهواره نسل جدید چه فول اچ دی و چه فورکی دارای قابلیت کار کردن با اینترنت را دارا هستند و یکی از این قابلیت ها این است که می توانند شبکه های ماهواره ای را بدون دیش با اینترنت پرسرعت ( مانند دیدن فیلم از اینترنت عمل میکنند ) تما شا کرد و با حق اشتراکی که خرید کرده اید یا به صورت رایگان روی رسیور قرار داده اند می توانید از این خدمات استفاده کنید بر ترین برند در این زمینه می توان رسیور ایکون ایرون پرو رو مثال زد که حرفه ای ترین رسیور ماهواره موجود در ایران است که با اکانت مخصوص خود شرکت اکثر شبکه های ماهواره ای دنیا را به صورت رایگان بدون دیش پخش میکند و یک نکته در نظر داشته باشید که این خدمات که بتوانید حق اشتراک را خریداری کنید و بر روی هر رسیوری قابل نصب نیست ،و بعد از نصب دستگاه دچار هنگی خواهد شد پس دقت کنید تمام رسیور هایی که ای پی تی وی رایگان دارند دلیل نمی شود بتوان بدون مشکل iptv  بر روی دستگاه خارج از ان چیزی که به صورت رایگان وجود دارد نصب کرد و بدون مشکل استفاده کرد.

نکته مهم در رابطه با خرید رسیور بدون نیاز به دیش

رسیور 4k

برای استفاده از رسیور بدون دیش یا ای پی تی وی IPTV باید به نکات مهم  ذیل توجه کرد که دچار مشکل نشوید.

 • توسط این رسیور ها شما قادر هستید اکثر شبکه های ملی کشور های دنیا را تما شا کنید.
 • یک سری شبکه هایی که در آسیا و منطقه کشور مان قادر به دریافت نیست را می توانید در این رسیور ها تما شا کنید.
 • حتی اگر فرد دارای پارازیت هم باشد می تواند از این رسیور بدون مشکل استفاده کند.
 • این مدل رسیور ها با استفاده از اینتر نت قادر به دریافت شبکه ماهواره ای هستند و در غیر این صورت کار نخواهد کرد و باید از دیش استفاده شود (ساپورت کامل دیش و بدون دیش را دارند )
 • سرعت اینترنت مورد نیاز در این مدل رسیور های برای دریافت شبکه بدون دیش بالای ۲ مگابایت می باشد.
 • مصرف اینترنت این شبکه ها بستگی به مدت زمان استفاده از دستگاه و نوع شبکه ( کیفیت شبکه اچ دی باشد یا فول اچ دی یا فورکی ) کاملا متفاوت خواهد بود.
 • برای کسانی که مشکل اینترنت دارند این مدل قابل پیشنهاد نیست.
 • بهترین رسیور بدون دیش در ایران فقط رسیور ایکون ایرون پرو ( قویترین نوع اکانت ) می باشد که علاوه بر ساپورت شبکه های ماهواره ای اکثر کشور ها شبکه های فارسی برون مرزی و داخلی ایران را هم ساپورت می کند.
 • خرید رسیور بدون نیاز به دیش که در اینترنت تبلیغ می شوند به ندرت شبکه های فارسی را ساپورت میکنند.
 • دستگاه ماهواره هایی که قابلیت نصب ای پی تی وی را داشته باشند و بدون هنگی و مشکل کار کنند کم است و هر برندی به خوبی ساپورت نمی کند.
 • تمام دستگاه های فورکی اندرویدی نسل جدید قادر هستند تا شبکه های ماهواره ای بدون دیش iptv بر روی دستگاه نصب شود.
 • بعضی تولیدات جدید رسیور فول اچ دی قادر هستند ای پی تی وی را ساپورت کنند ( غیر از مدل های اقتصادی ).
 • رسیور های فورکی که ای پی تی وی شبکه های فارسی را ساپورت نمی کنند قادر هستید جدا بر روی رسیور نصب کنید. ( با خرید حق اشتراک )

بهترین رسیور فورکی

آموزش استفاده درست از دستگاه ماهواره اندرویدی ۴k اختصاصی فروشگاه نصاب ماهواره

بهترین رسیور 4k اندرویدی

خرید رسیور نسل جدید فورکی و اندرویدی بسیار زیاد شده است و طرفداران بی شماری نیز پیدا کرده است اما  با اینکه از تکنولوژی بسیار بالایی بهره می برند ولی به دلیل استفاده ناردست از ان گاهی اوقات دچار اختلال و هنگی می شوند که اگر بدانیم چطور انرا رفع کنیم و چه کارهایی را انجام ندهیم قطعا بیشتر از این دستگاه های جدید لذت خواهیم برد. دلیل کند کار کردن رسیور اندرویدی تمامی برند ها مانند ،استارست ۴k  و ایکس کروزر فورکی و ایکون و فورمولر و … چون از یک نوع سیستم عامل استفاده میکنند و ایرادات نرم افزاری در تمام انها مشترک است و مانند پیغام ارور لانچر دررسیورهای اندرویدی در بعضی مواقع شاهد آن هستیم می توانید با رعایت مسائلی که در ادامه بیان شده آنها را بر طرف کنیم. فقط باید در نظر داشته باشید این رسیور ۴k اندرویدی برای نصب بازی های سنگین ساخته نشده اند و هر چقدر رم و کش دستگاه در گیر باشد مانند دیگر وسایل اندرویدی تبلت و موبایل باعث کندی خواهد شد. تمام مواردی که در ادامه بیان کرده ایم طی چندین سال تجربه بدست امده است.

 1.  نصب پلاگین ناسازگار یا کانکت کردن چند پلاگین همزمان با هم.
 2. فعال بودن گوگل پلی و گوگل سرویس رم رسیور را درگیر خواهد کرد. ( یکی از دلایل اصلی در هنگ کردن دستگاه همین قسمت می باشد و دیگر برنامه های ایرانی مانند بازار و مایکت و … با نصب این برنامه ها فقط هنگی و مصرف اینترنت در پس زمینه  برای رسیور تان خواهد اورد.
 3. نصب برنامه های زیاد که همیشه فعال و در حال اجرا هستند که باعث اشغال کامل فضای رم خواهد شد.
 4. مراحل نصب و بروز رسانی برنامه دستگاه به درستی انجام نشده باشد ( همیشه از یک نصاب وارد استفاده کنید تا دچار مشکلات در آینده نشوید )
 5. باگ پکج زیرنویس انلاین که باعث سنگین شدن رسیور خصوصا شبکه های فورکی می شود و رم رسیور رو درگیر خواهد کرد.
 6. فعال بودن گزینه اتو تایم شیفت و پایین بودن سرعت یو اس بی یا sdcard موقع رکورد یا ذخیره یا پر بودن حافظه یو اس بی.
 7. خرابی و یا ضعیف بودن باتری کنترل د مواقعی باعث دیر عمل کردن دستگاه خواهد شد که فرد به اشتباه احساس میکند دستگاه عمل کرد ضعیفی دارد.
 8. _خرابی یا افت ولتاژ و امپر ادبتور رسیور که باعث هنگ موتور و رسیور و ارور لانچر می شود.

 

قیمت رسیور ماهواره به چه عواملی بستگی دارد که باید به آن دقت کنیم؟

قیمت دستگاه ماهواره

راهنمای خرید رسیور فورکی و فول اچ دی باید به نکات زیر توجه کنیم، تا انتخاب درستی داشته باشیم و قیمت دستگاه ماهواره ۴k و فول اچدی در بازار به این نکات بستگی دارد که باعث اختلاف قیمت دستگاه ماهواره ها می شود .

 • نوع برند
 • نوع رسیور از نظر کیفیت پخش فورکی ۴k و یا full hd بودن
 • سال ساخت ( خیلی مهم در قسمت راهنمای خرید رسیور کامل بیان شده است )
 • کالای مورد نظر در حال تولید هست یا خیر ( دوستانی که دنبال برند هایی که دیگر تولید ندارند میگردن قطعا یا موجود نیست اگر هم باشد قیمت غیر واقعی دارند مانند : برند استارمکس و ای کلاس و … )
 • در رسیور های فورکی نوع سیستم عامل دستگاه بر قیمت دستگاه ماهواره بسیار تاثیر گذار است ( دارای سیستم عامل اندروید باشد یا نه اختلاف چند میلیونی دارد )
 • رسیور های اندرویدی دارای چه مدت زمان اکانت دارند ( رسیور فورکی ایکون ایرون پرو دارای ساپورت دیش و بدون دیش هست و اکانت بسیار قدرتمندی نیز دارد و این مشخصه قیمت این مدل دستگاه را از دیگر مدل ها بسیار بالاتر برده است )
 • دستگاه ماهواره های ۴k  مشخصات داخلی از مقدار رم و مقدار حافظه دستگاه باعث اختلاف قیمت در بین مدل ها شده است و مدل های متنوعی را بوجود اورده است.

قیمت بهترین رسیور

فروشگاه انلاین با در اختیار داشتن کالاهای مورد نیاز تجهیزات ماهواره ای و برند های اصلی در خدمت عزیزان می باشد تا کالای ارزانتر را به صورت مستقیم به دست عزیزان هم وطن برساند. با مشاهده مشخصات و نوع و سال ساخت با گارانتی از فروشگاه نصاب ماهواره با اطمینان خاطر هر کجای کشورمان هستید خرید کنید. اما اینکه زمان خرید رسیور باید به چه نکاتی باید توجه کرد ؟ و کدام رسیور خوب است ؟ و چه مدلی رسیوری را باید خرید در قسمت راهنمای خرید بهترین رسیور بیان کرده ایم. سوال تکراری بعد از تماس مشتریان در بیشتر مواقع این است که آیا رسیور فورکی مناسب است؟ یا رسیور فول اچ دی نیازمان را برطرف میکند ؟ و کدام رسیور خوب است و کدام دستگاه ماهواره از نظر کار کرد طول عمر مناسبی دارد به همین منظور در زیر پر فروشترین برند های موجود در کشور را بیان کرده ایم.

مشخصات جدید ترین رسیور استارست x2 اکستریم

جدید ترین رسیور استارست x2

جدیدترین رسیور استارست فورکی و اندرویدی به صورت مختصر جهت مقایسه قبل خرید دستگاه های فورکی با هم در ادامه بیان کرده ام.

 • دارای یک تیونر قدرتمند نسل جدید.
 • سیستم عامل اندروید و بالاترین نسخه اندروید Pie به کار رفته در رسیور ماهواره  (سیستم عامل Android 9.0 ).
 • پشتیبانی از ۴K 60fps plus و HEVC H.264 & H.265 سازگار.
 • ۲ گیگابایت رم.
 • ۱۶ گیگابایت حافظه.
 • اکانت رایگان ۱۵ ماهه فوراور ( قابلیت باز گشایی بیشتر کانال های ماهواره ای بالای ۳۰۰ شبکه بیشتر از سرور جی شیر در اکثر جهت ها ی ماهواره ای ).
 • اکانت رایگان ۱۲ ماهه  Apollo IPTV.
 • دارای ۲ ریموت کنترل جدید و بهینه شده.
 • تیونر نسل جدید DVB-S / DVB-S2 سازگار است.
 • چهار هسته ای پردازنده ۳۷۹۸ نسخه Hisilicon.
 • پشتیبانی از Wi-Fi و بلوتوث داخلی و به همراه دانگل جدا قابل نصب ( برای قوی تر کردن گیرندگی وای فای رسیور x2 که در بین تولیدات نسل جدید اولین بار است این چنین اپشنی ارائه می شود ).
 • پشتیبانی از Autorole PowerVU و Biss Key.
 • از Google Playstore پشتیبانی کنید.
 • قابلیت استفاده از Air Z Sync از راه دور افتتاح Beoutq Sport بدون اینترنت پشتیبانی کنید.
 • ساپورت عمق ۱۰ بیت رنگ.
 • پورت USB برای اتصال سخت افزار یا درایو خارجی.
 • لن شبکه.
 • خروجی AV.
 • پشتیبانی از کارت حافظه MicroSD.
 • ۲٫۰ خروجی HDMI.
 • پشتیبانی از مودم ۳G.
 • ساپورت Apollo IPTV ، m3u و m3u8.
 • پروتکل دوقلو ، SSSP و پروتکل های دیگر.
 • از Disequc 1.0 / 1.1 / 1.2 USALS پشتیبانی کنید.
 • ارتقا Software نرم افزار آنلاین ، حالت USB و Fastboot.
 • جستجوی چندگانه و اسکن کور با قدرت بالای تیونر دریافت فرکانس ها بسیار اسانتر شده است.
 • امکان ویرایش ماهواره.
 • قابلیت چند تصویر و ضبط.
 • Sat2IPTV.
 • از SAT2IP پشتیبانی میکنید.
 • پروتکل SSSP و Twin.
 • ارتقا Software نرم افزار آنلاین از طریق سرور FTP شرکت و یو اس بی.
 • قابلیت نصب vpn  بر روی دستگاه.
 • netflix
 • you yube
 • multi screen
 • mirocast
 • نصب بازی و متصل شدن دسته بازی بی سیم
 • بروز رسانی از سرور خود شرکت.
 • قابلیت نصب برنامه های اندرویدی فیلمو و آپارات و نماشا و ..
 • و…

رسیور 4k جدید

دستگاه ماهواره فول اچ دی خوب ارزان قیمت زیر ۸۰۰ هزار تومان

قیمت رسیور ماهوارهدستگاه گیرنده ماهواره فول اچ دی ها در مدل های مختلف کیس بزرگ و همچنین برای ارزانتر تمام شدن در ابعاد کوچیک نیز تولید می شوند با کیس پلاستیکی و به رسیور های مخفی و جیبی نیز مشهورند .( در عکس بالا یک رسیور استارست مینی یا رسیور کوچک که قابلیت مخفی شدن را دارد ملاحضه میکنید.) که بهترین رسیور مینی فول اچدی می باشد.
در ادامه عکسی از دستگاه ماهواره کوچک مدیا استار برایتان اورده ایم که زمان خرید باید به سال تولید دستگاه دقت کنید و همچنین به این نگته توجه کنید که قیمت و ویژگی مینی رسیور با رسیور بزرگ چه تفاوتی داردند که قبلا کامل و مفصل این مطلب را بیان کرده ایم.

 

قیمت رسیور فول اچ دی

 

 

رسیور های ایکون که مطرح ترین مدل آن نیز ایرون پرو است و ایکس کروزر و استارست فورکی و مدیا استار اینها برند های موجود در بازار ما هستند و کم و بیش با این برند ها اشنا هستیم و می توان برای خرید به سراغ بهترین مدل ها از این شرکت ها رفت اما برند های متفرقه زیادی در بازار نیز هستند که نمی توان بدون شناخت خریداری کرد