آموزش نصب دیش تصویری pdf | آموزش نصب دیش گردان pdf | تنظیم دیش بدون فایندر

نصب ماهواره

آموزش نصب دیش تصویری pdf ( کتاب نصب دیش ماهواره با نام آموزش گام به گام نصب دیش ساده و دیش گردان و همچنین بعد از آموزش نیز می توانید تنظیم دیش بدون فایندر را انجام دهید ) را می توانید در محصولات گروه نصاب ماهواره آموزش نصب دیش گردان pdf با کمترین قیمت خریداری کنید این کتاب با جمع اوری تجربیات جمعی از نصابان حرفه ای و دوره دیده که بیش از ۲۰ سال تمام راه های نصب ماهواره را انجام داده اند و با تمام مراحل به خوبی آشنا هستند و با ازمایش صحیح و خطایی به تجربه ای رسیده اند و به جمع بندی کاملی در این زمینه رسیده اند را به صورت تصویری و با مستندات گرد آوری کرده ایم. و در این کتاب آموزش نصب دیشگردان pdf و به صورت کامل و تصویری تمام مراحل نصب ماهواره را گفته ایم.تنظیم دیش بدون فایندر تصویری و تنظیم رسیور برای ماهواره هاتبرد و یاهست ، بدر ، ترکست ، اکسپرس ، ترکست ، اذربایجان باکو ، یاه ست و اینتل ست و….. و تمام ماهواره هایی که در ایران قابل دریافت است را به صورت دقیق و جزع به جزع بیان کرده ایم. البت باید خاطر نشان کرد در آموزش نصب ماهواره گردان به صورت خود کار تمام ماهواره ها قابل دریافت هستند ( البت اگر به صورت هوشمند نصب شده باشد ).

آموزش نصب دیش

جهت مشاهده و خواندن مشخصات دیگر کالا های فروشگاه نصاب ماهواره به قسمت محصولات سر بزنید.
نکاتی که قبل از خرید رسیور ماهواره باید بدانیم را در این قسمت در ۱ دقیقه مطالعه کنید.
روشی برای تقویت سیگنال ماهواره باید انجام داد را در این قسمت مطالعه کنید.
بهترین قطعه برای دریافت بیشترین فرکانس ها و دریافت فرکانس های ضعیف به این قسمت سر بزنید.

هزینه آموزش یاد گیری نصب آنتن مرکزی و نصب ماهواره و دیشگردان در مقابل تجربه ای که به صورت کامل و بدون باگی در اموش در اختیارتان قرار می دهیم بسیار ناچیز است و فقط برای کسانی که دنبال اموزش علمی و کاربردی هستند این تجربیات نصب ماهواره و آنتن را به صورت کامل در یک کتاب جمع اوری کره ایم که با کمترین هزینه در اختیار علاقه مندان قرار دهیم.تمام مراحل به صورت علمی و با زبان ساده بیان شده است تا افراد به صورت کامل مطالب را بیاموزند. که هک برای خود و هم برای دیگران کار نصب را انجام دهند.

آموزش کارهایی که برای افزایش طول عمر موتور دیش گردان باید انجام داد را می توانید در این مقاله به رایگان و در ۲ دقیقه بخوانید.

جدیدترین ماهواره تلوزیونی و فرکانس جدید ماهواره صدا و سیما در سال جدید را در ۱ دقیقه بخوانید.

فیلم آموزش نصب دیش گردان pdf

آموزش نصب ماهواره

فیلم آموزش نصب دیش گردان و همچنین کتاب به صورت pdf را در اختیارتان قرار خواهیم داد. تا به راحتی با تمام نکته های کتاب و نکته های فیلم را در اختیار داشته باشید و بتوانید از آنها به درستی استفاده کنید و بعد از مطالعه کتاب به یک نصاب کار آشنا به تمام مراحل نصب شوید و با انجام یکی دوبار مراحل نصب دیش گردان می توانید به یک نصاب حرفه ای تبدیل شوید. ما در این کتاب سعی کرده ایم تمام مراحل به صورت کتبی و شفاهی در فیلم به شما آموزش دهیم و هیچ گونه با گی را در این آموزش قرار ندهیم تا شما بعد از خواندن این کتاب واقعا یک نصاب کامل شوید که اشنا به مراحل زیر خواهد بود:

 1. بدست اوردن کانون دیش.
 2. یافتن جهت های ماهواره ( با دیدن طلوع و غروب افتاب و یا دیگر دیش ها و یا با استفاده از گوشی و یا دریافت یک فرکانس ).
 3. نصب ماهواره با استفاده از قیچی.
 4. تفاوت نصب دیش گردان با ساده.
 5. اشنا به سیستم دایسیک و اشنا به سیستم یوزالز.
 6. نصب دیش گردان به تمام روش ها به صورت کامل.
 7. آموزش اپگرید انواع دستگاه رسیور با هر نوع سیستم عاملی که دارد.
 8. آموزش استفاده از سیسیکم و دیگر پروکل های شیرینگ.
 9. اشنا به آی پی تی وی iptv.
 10. آموزش استفاده از iptv  تلویزیون بر پایه اینترنت.
 11. آموزش برق ساختمان جهت سیم کشی.
 12. عیب یابی و تشخیص مشکل موتور.
 13. رفع ایراد و راه حل مشکلات موتور افست.
 14.  نقشه خوانی برق ساختمان مقدمه ای برای نصب ماهواره مرکزی و آنتن مرکزی.

کد شبکه سه های ایران در ماهواره های مختلف و شبکه ورزش دیگر کشور ها را در این پیج و در ۱ دقیقه مطالعه کنید.

تنظیم دیش بدون فایندر

آموزش نصب دیش

تنظیم دیش بدون فایندر زمانی که فایندر در دست رستان نیست نیز می توانید دیش را نصب کنید و از نصب خود لذت ببرید و پول در بیاورید. و در واقع بدون سرمایه کاری برای خود راه اندازی کرده اید. که اگر بتوانید خوب کار کنید مشتریان شما را به دیگران معرفی خواهند کرد و تبلیغ شما کار خوب شما و اخلاق در کار شماست و نیاز به هزینه برای تبلیغ نیز نخواهید داشت. در مطالب آموزشی نصب دیش بدون فایندر را هم آموزش خواهیم داد. و با گفتن فوت و فن های این کار به راحتی آشنا خواهید شد. و راز هایی را برای شما بیان خواهیم کرد که هیچ نصابی راضی به گفتن آن نیست. و در واقع راز های مگوی نصب ماهواره را با شما در میان خواهیم گذاشت.

تنظیم دیش ماهواره و رسیور برای هر شخصی کار راحتی نسیت و حداقل برای شمایی که این مقاله را دارید می خونید کار راحتی است و دنبال آموزش هستید تا در این زمینه بتوانید در زمینه نصب ماهواره کاملا موفق شوید.

چگونه نصاب ماهواره شویم ؟ چطور ماهواره نصب کنیم؟

آموزش نصب دیش ماهواره

با خواند کتاب نصب ماهواره گردان از فروشگاه نصاب ماهواره می توان به یک نصاب حرفه ای ماهواره تبدیل شوید. و به بعد از خواندن این کتاب یاد خواهید گرفت به خوبی چطور ماهواره نصب کنیم تا در آینده دچار مشکل نشویم.

نصب ماهواره چرا شغل بدی از نظر دیگران است ؟

نصب ماهواره به خودی خود کار بدی نیست اما چرا در نظر دیگران بد جا افتاده باید دنبال علت ان در گذشته گشت.از انجایی که در کشور مان نصب ماهواره و جرم محصوب میشد و منع قانوی داشت هر شخصب که به دنبال نصب و فروش این تجهیزات میرفت را به چشم یک خلافکار می دیده اند و اگر خود شخص نیز مشکل اخلاقی داشت دیگر به آن شغل و کسب و کار یک برچسب بد میزدند. و این نیز در بتن ذهن دیگران جا افتاده است.

چرا نصب ماهواره را باید حرفه ای یاد گرفت ؟

از آنجایی که نصب ماهواره در کشور به صورت یک شغل حرفه ای دنبال نمی شود و یاد گیری انرا نیز به صورت حرفه ای کسی دنبال نمی کند و کتابی و یا جزوعی نیز به صورت حرفه ای این شغل را آموزش بدهد در کشور نبوده است نصاب ها خود به دنبال راه چاره گشته اند وحتی خیلی از افراد هنوز یک سری چیزهای پیش پا افتاده در این شغل را به عنوان کسی که چندین سال است در این شغل است هنوز بلد نیست. و با دیدن این اشخاص و دیدن موجود نبودن کتابی حرفه ای که در این زمینه به صورت تخصصی بپردازد موجود نیست دست به کار شده ایم و کتابی را تجربه ۱۰ ساله خود و دیگر نصاب ها که حتی افرادی دارای سابقه ۲۰ ساله در این حرفه بوده اند را گرد آوری کرده ایم.

فرق نصاب حرفه ای ماهواره با نصاب معمولی ؟

هستند افرادی که صحیح و خطایی این کار را دست و پا شکسته یاد گرفته اند و چندین سال هم هست مشغول این کار هستند ولی وقتی چنتا سوال ازشون می پرسید می بینید هیچی از علم برق و هیچی از علم فیزیک و هیچی از فرکانس ها بلد نیستند. و نمی توان غیر از نصب دیش ساده اونم دست و پا شکسته در جاهای حرفه ای روشون حساب کرد. نصاب حرفه ای ماهواره باید فیزیک را بداند و هم برق را بلد باشد تا در این شغل بتواند به فرد حرفه ای تبدیل شود. و دست مزد حرفه ای نیز از این کار دریافت کند. شما بعد از خواندن  کتاب آموزش نصب ماهواره به فردی حرفه ای تبدیل خواهید شد که هیچ وقت در هیچ کجا گیر نخواهد کرد. شاید به مشکل بر بخورید اما بدون حل کردن انرا رها نخواهید کرد زیرا ما کنار شما هستیم و را های جدیدی برای شما پیدا خواهیم کرد.

آموزش نصب آنتن مرکزی به صورت pdf

آموزش نصب ماهواره pdf

آموزش کامل نصب آنتن مرکزی در اجرا ماهواره باید اجرا آنتن مرکزی را نیز بلد باشید و حداقل آشنایت کلی به این سیستم داشته باشید ما در گروه نصاب ماهواره قصد داریم تمام آموزش های طراحی و اجرا سیستم آنتن مرکزی از آموزش نحوه قیمت دادن و نحوه نصب آنتن مرکزی ، برای یک ساختمان مسکونی و اداری  و … به شما به صورت حرفه ای آموزش دهیم. و در ادامه در چند ماه آینده کتابی کامل و جامع در زمینه آموزش کامل سیستم آنتن مرکزی را با اندک قیمت و فقط برای بالا بردن سطح دانش افراد هنر جو به صورت کامل ارئه میدهیم.

تعمیر و عیب یابی ماهواره به چه صورت است ؟

در این کتاب آموزش نصب دیش یا نصب ماهواره گردان به صورت کامل مراحل نصب را بیان کرده ایم و شما می توانید در قسمت تعمیر آنتن ماهواره و یا عیب یابی سیستم با ایرادات متداول و علت خرابی ماهواره مستقیم با دیدن ایراد دنبال مشکل گفته شده در سیستم بگردید و بدون اندک زمانی ایراد را پیدا کنید و انرا حل کنید.

آیا بعد از خرید کتاب اموزش نصب ماهواره می توان از گروه نصاب ماهواره کمک گرفت در صورت بروز مشکل ؟

باید عرض کنم که گروه نصاب ماهواره هدفش فقط فروش کتاب آموزش ماهواره نیست هدف اصلی ما آموزش به صورت حرفه ای است تا به این شغل نیز مانند دیگر شغل ها دید بهتری داشته باشند و هر فرد بی سواد و از روی بیکاری مفرد و … وارد این شغل نشود و فردی که نصب ماهواره انجام میدهد آموزش برق ، کار با مولتی متر ، … را براحتی بلد باشد . تا زمانی که شما فردی حرفه ای شوید ما شما را راهنمایی خواهیم کرد.

آیا با خرید یک کتاب می شود واقعا نصاب حرفه ای شد ؟

باید خدمت شما خواننده فهیم و باهوش که زمان گذاشته اید و این مطالب را میخوانید عرض کنم که شما علاقه لازمه به یاد گیری را دارید که مشغول خواندن هستید و این حرفه بسیار راحت و آسان است زیرا تجهیزات این شغل در هر خانه ای یافت می شود. و از آن طرف لازمه هر خانه ای نیز هست ( برای دیدن مطالب اموزش و مسابقات ورزشی و.. که تلوزیون خودمان انرا پوشش نمی دهند ) و شما با خاندن یک باره و یا چند باره کتاب تمام مسایل مربوط به حرفه را یاد خواهید گرفت و به تمام مسایل اشنا خواهید شد که با چند بار کار کردن در منزل خود آموزش های کتاب در شما نهادینه می شود و با اولین نصب برای فامیل و دیگران ترستان از نصب برای غریبه نیز خواهد ریخت.

آیا مسایل و توضیحات کتاب قابل فهم است ؟

دوست عزیز و باید با قدرت بگم این کتاب را یک نویسنده خلاق و داستان سرا برای شما ننوشته است . این کتاب از زبان نصاب حرفه ای که خود نیز به این شغل و حرفه علاقه داشته است و همواره به دنبال کسب تجربه و خواندن مقاله ای جدید برای یادگیری بیشتر و روش علمی برای انجام کار و بدست آوردن فرمولی یک سان برای نصب ماهواره هست نوشته شده. و تمام گفته های خود در کتاب را تست کرده است و تماما انجام داده است و به نتیجه حرفه ای رسیده که امروز برای شما در یک کتاب تجربه خود و دیگر نصاب ها را بیان کرده.( بنده نویسنده کتاب علیزاده هستم و دارای مدرک فوق دیپلم کامپیوتر و تخصص اصلی کامپیوتر و برق ساختمان و بوده و بیشتر از ۱۰ ساله در زمینه نصب دوربین های مداربسته و آنتن های مرکزی فعالیت دارم و تمام مراحل گفته شده را با تضمین یاد گیری هر فردی که آنرا میخواند و با هر ضریب هوشی که دارد نوشته ام )

به چه کسانی این کتاب پیش نهاد می شود ؟

این کتاب به قدری اسان و روان بیان شده است که نیاز به دانش قبلی ندارید و حتی کسانی که فقط برای خود میخواهند نصب را انجام دهند نیز بسیار مفید است و می توان یک بار هزینه نصب ماهواره را به این کتاب اختصاص دهند و دیگر بدون نیاز به کسی حداقل ماهواره خود را خودش به راحتی نصب کند.

به چه کسانی این کتاب پیش نهاد نمی شود ؟

این کتاب را به کسانی که هیچ علاقه ای به یاد گیری ندارند و دنبال آموزش نیستند پیش نهاد نمیکنم.