جستجو
Close this search box.

باز کردن شبکه سه در رسیور اندرویدی | شبکه ورزش و ۳ رسیور ایکس کروزر

دسترسی سریع به بخش مورد نظر
شبکه سه رسیور اندرویدی

باز کردن شبکه ورزش و شبکه سه در رسیور اندرویدی ( شبکه ۳ درفورمولر و شبکه ورزش رسیورایکس کروزر )  باز کردن شبکه ورزش و فعال کردن کد بیس شبکه های قفل مانند کانال ۳ در دستگاه ماهواره فورکی کاملا متفاوت با رسیورهای فول اچ دی می باشد.

باز کردن شبکه سه در رسیور اندرویدی | شبکه ۳ در فورمولر | شبکه ورزش دستگاه ماهواره ایکس کروزر

باید در نظر داشته باشید در این مدل رسیورها همه چیز به صورت خودکارانجام میدهند و شما دستگاه ماهواره و برنامه های مخصوص جهت باز کردن شبکه هایی که دارای کد های بیس و پاور ویو و .. هستند را فعال کنید و در حالت اتو بزارید که به محض باز قفل شدن شبکه ها و قرار گرفتن در سرور رسیور بی درنگ در رسیور فعال شود و شبکه ای قفل نباشد. اما باید دقت کنید که همیشه از یک پلاگین دقیق و بدون باگ استفاده کنید تا رسیورتان دچار مشکل نشود.

کد بیس چیست ؟ سیستم کدگذاری BISS  چیست ؟

کد بیس یا  BISS key  شبکه هایی که برای حق کپی رایت نیاز دارن تا قفل باشند و رایگان نباشند با هزینه کمتر برای قفل شدن توسط این سیستم به شرکت سازنده BISS هزینه ماهیانه پرداخت میکنند، برای این سیستم بیس کارت و خشاب وجود دارد، ولی چون امنیت کدگذاری ان پایین هست توسط هکرها بطور کامل هک شده و کدهای ان منتشر می شوند.
برخی برنامه ها هستند به دلیل قوانین کپی رایت اجازه پخش رایگان ندارند و طبق قوانین ماهواره ها باید از سیستم کدگذاری استفاده کنند و از انجایی که سیستم BISS ارزان هست کانالهای نامعتبری مثل شبکه ۳ و ورزش ایران که دنبال پول دادن برای سیستم کدگذاری قوی نیستند و از طرفی هم نیاز دارند که قوانین ماهواره’ای را رعایت کنند، از سیستم BISS برای قفل کردن شبکه ها استفاده می کنند.
کدهای بیس معمولا دیر تغیر می کنند که در این میان بعضی شبکه ها سالها ست که تغیر نکرده اند و برخی شبکه ها هم با زمان کمتر کد شان را تغییر میدهند. مانند شبکه های ورزش تاجیکستان و شبکه های ورزش اذربایجان باکو و … .

آموزش فعال سی سی کم

ابتدا رسیور را از طریق لن یا وای‌فای به اینترنت متصل میکنیم بعد باید دکمه منو را زده و قسمت پلاگین را انتخاب میکنیم.
در صورتیکه گزینه xcamclinet3 ایکس‌کم‌ کلاینت۳ در پلاگین شما موجود نبود، دکمه آبی را زده و برنامه Addon Linker را دانلود می‌نماییم. سپس برنامه را باز کرده و وارد پنل آنلاین میشویم ، توجه کنید به آدرس دیفالت جهت ورود به پنل پلاگین دست نزنید.

پس از دانلود پلاگین xcamclinet3 کلید exit را میزنیم ، مجدد به صفحه اصلی پلاگین برگشته و
بروی گزینه ایکس‌کم کلاینت ۳ دکمه‌های سبز و قرمز را زده تا خودکار استارت شود ، سپس روی آن اوکی میکنیم و مشخصات اکانت خود را بدین صورت وارد می‌نماییم.

گزینه active را بر روی yes قرار می‌دهیم .

در قسمت lable یک نام دلخواه وارد کرده و
در قسمت protocol گزینه cccam انتخاب می‌کنیم .
در قسمت server url و server port و user و password به ترتیب آدرس سیسیکم ، پورت ، یوزر و پسوردی که دریافت کرده‌اید را وارد می‌نمایید .
در پایان گزینه cccversion را
روی ۲٫۱٫۲ قرار می‌دهیم . پس از اتمام کار روی کلید exit زده و گزینه yes را انتخاب میکنیم تا عملیات ذخیره شود .

کار تمام است ، بر روی یکی از شبکه‌های کارتی رفته ، مشاهده می‌کنید که پس از چند ثانیه شبکه مذکور برای شما باز خواهد شد به همین راحتی.

دانلود رایگان برنامه های رسیور،  تخفیف ها   تلگرام .