خرید رسیور

رسیور 4k

بهترین رسیور ۴k | قیمت ماهواره فورکی | رسیور مدیا استار ۴k | ویژگی مدیااستار

 بهترین رسیور ۲۰۲۳ | قیمت رسیور ۴k | مدیا استار ۴k خرید دستگاه ماهواره فورکی

بهترین رسیور ۴k و جدیدترین رسیور ۲۰۲۳ کدام است ؟ قیمت دستگاه ماهواره ۴k چقدر است ؟ ویژگی دستگاه ماهواره uhd ultra برند مدیا استار و استارست و ایکس کروزر و ایکون ، پرمیوم فورکی بدون اندرویدی و بهترین رسیور ۴k اندرویدی و ۴k بدون اندروید را کدام مارک محبوب ترین برند رسیور ماهواره در ایران هستند ،را در ادامه بیان میکنیم، و این که چه برند ی از دستگاه ماهواره با توجه به قیمتش ارزش خرید دارد ؟
خرید رسیور ۴k 2023 و فول اچ دی ،را به کسانی که دنبال تکنولوژی جدید هستند پیشنهاد میکنیم برای اینکه بدانیم

چه رسیوری بخریم و کدام رسیور را نخریم  و مهم تر اینکه بهترین مارک رسیور ماهواره کدام است، قبلا در مقاله جدا توضیحات مفصلی دادیم . رسیور جدید ۲۰۲۳ ایکس کروزر و دستگاه ماهواره استارست فورکی بهترین برند مطرح در بین تمامی مارکها می باشد، و همچنین ایکون ایرون پرو محبوب در اروپا و ایران رسیور مدیا استار ۴k فونیکس و مدیا استار  زنون  طراحی کره و بهترین تولیدات این شرکت بوده اند به همراه مدل غیر اندرویدی مدیا استار فورکی ۴۰۳۰ و رسیور ۴k مدیا استار ۷۰۷۰ دیاموند ( قسمت فروشگاه کامل مشخصات بیان شده )

قیمت رسیور ۴k مدیا استار و یا در هر برند و مدلی متفاوت می باشد چون در ۲ مدل، دیجیتال ماهواره فورکی با سیستم عامل اندروید و رسیور فورکی بدون اندروید ( سیستم عامل ) طراحی شده اند و اختلاف قیمت بسیار بالایی نسبت به دستگاه فول اچ دی دارند ( نزدیک ۱ تا ۴ میلیون تومان با دلار ۲۹ هزار تومان ) که در قسمت فروشگاه سایت

قیمت رسیور ماهواره جدید را در قسمت فروشگاه سایت نصاب ماهواره  nasabemahvareh.com/shop قرار داده ایم که میتوانید با هم مقایسه کنید و با توجه به قیمت و مشخصات یک مدل را انتخاب کنید.

بهترین رسیور 4k

چرا باید رسیور فورکی بگیریم؟

 

گیرنده دیجیتال ماهواره فول اچ دی قادر هستند تصاویر را با رزولوشین ۱۰۸۰ پیکسل نمایش دهند و اما با تولیدات نمایشگرهای سایز بزرگ برای بالا بردن کیفیت رزولویشن و وضوح تصاویر نیاز به ارتقاع کیفیت آنها نیز بود که کیفیت فورکی با نمایش ۲۱۶۰ پیکسل ( وضوح ۴k ) کیفیت تصاویر را واضحتر و شفاف تر کرد.

دستگاه ماهواره فول اچ دی و فورکی جدید هر کدام دارای ویژگی مخصوص به خود شرکت است. مشخصات رسیور مدیا استار ۴k اندرویدی محبوب این شرکت

مدیا استار زنون و فونیکس که اخرین تولیدات این شرکت هستند یا رسیور فورکی ۷۰۷۰ دیاموند دارای ویژگی یک سانی نیستند در حالی که هر دو رسیور ۲۰۲۳ تولید شده باشند.

در نظر داشته باشید جدا از سایز تلویزیون یک سری شبکه ها نیز فورکی شده اند و هم چنین برای دریافت فرکانسهای فورکی باید یک رسیور فورکی داشته باشید زیرا تیونرهای دستگاه ماهواره نسل جدید برای دریافت این فرکانس ها طراحی شده و با دستگاه نسل قبل متفاوت است .

مدیا استار دیاموند 7070

خرید رسیور 4k

قیمت و فیلم محصولات داخل کانال

رسیور های ۴k باهم چه تفاوتی دارند؟

قیمت جدید ترین رسیور ۴k نسل جدید که در مدت کم بعد از معرفی و عرضه به بازار مورد استقبال بیشماری شده است در واقع در مرحله اول ویژگی رسیور نسل جدید با وضوح تصویر بسیار بالا می باشند و کار کرد و قدرت بیشتری از دستگاه ماهواره قدیمی دارند . اما تفاوت مدلهای انها در بخش کلی به نوع سیستم عامل آنها بستگی دارد، زیرا در ۲ مدل با سیستم عامل ( اندرویدی و بدون سیستم عامل ساده ) تولید شده اند و نیاز به توضیح نیست که در تولیدات اندرویدی از یک دستگاه ماهواره ۴k فراتر رفته و به یک ابزار پلیر قدرتمند تبدیل شده است که کاری بیش از یک رسیور فورکی انجام می دهد و قیمت آن با مشابه بدون اندروید نیز اختلاف قیمت بیش از ۱ تا ۲ میلیون تومانی دارد و زمان خرید باید فرد به درستی تصمیم بگیرید و اگر به هر دلیل از اندروید دستگاه استفاده نمی کنید لزومی ندارد این اختلاف قیمت را بپردازد چون در کیفیت تصویر تفاوتی ندارد ( با قیمت دلار ۲۹ هزار تومان ).  شکل زیر یک دستگاه فورکی بدون اندروید از مدیا استار است.

مدیا استار فورکی 4030

به صورت کلی

 1. دستگاه ماهواره uhd یا ultra hd دارای سیستم عامل هستند. ( سیستم عامل لینوکس یا اندروید ) در واقع ترکیبی از دستگاه ماهواره هم اندروید باکس هستند کار کردی حرفه ای و مدرن.
 2. دستگاه ماهواره uhd یا رسیور ۴K فاقد سیستم عامل هستند و یک دستگاه ماهواره ۴k نسل جدید با کار کردی خوب.

خرید رسیور 4k

مطالب پر بازدید  که دیگران نیز پسندیده اند:

بهترین دیش گردان در بازار ایران و قیمت دیش افست را در این مقاله در ۲ دقیقه مطالعه کنید.

بهترین رسیور فول اچ دی استارست از نظر کیفیت قطعات و طول عمر دستگاه کدام مدل است؟ 

جلوگیری از هنگ کردن رسیور را در این قسمت در ۲ دقیقه بخوانید.

چرا قیمت دستگاه ماهواره UHD 4k با هم اختلاف قیمت زیادی دارند ؟

 

همان طور که بالاتر توضیح دادیم ریسیور های جدید علاوه بر یک رسیور ماهواره ترکیبی از دستگاه اندروید باکس هم شده اند که قابلیتهای بسیار زیادی به آنها داده است و دیگر فقط یک دستگاه ماهواره تنها نیست حال قطعات به کار برده شده و اپشن  اضافه شده به این مدلها باعث اختلاف قیمت آنها با هم شده است. تولیدات جدید در هر برند با مقدارم رم دستگاه و همچنین حافظه داخلی دستگاه مانند موبایل و دیگر دستگاه دیجیتال کامپیوتری باعث افزایش قیمت مدلهای آنها شده است.
معمولا رسیور فورکی بدون اندروید قیمت ارزانتری دارند و در هر برندی اختلاف قیمت کمتری دارندو بیشتر بحث کیفیت قطعات و برندینگ بر محصول روی قیمت کالاها تاثیر می گذارد. که معمولا بالای ۴۰۰ هزار تومان هم نمی شود اما در دستگاه اولترا اچ دی اندرویدی بالای ۱ تا ۲ میلیون تومان است.

مدیا استار ۴K اندرویدی و بدون اندروید نسل جدید کدام مدلها هستند؟

قیمت رسیور 4K

بهترین رسیور ۴k از برند مدیا استار فورکی مانند دیگر تولیدات شرکتها دارای تنوع زیادی است اما دستگاه ماهواره نسل جدید ۴k 2023 مدل مدیا استار ۷۰۷۰ دیاموند و ۴۰۳۰ دیاموند که فاقد اندروید و ارزان قیمت تر از دو مدل اندرویدی شرکت نیز هست.

رسیور 4K جدید

دستگاه اندرویدی مدیا استار نسل جدید شامل زنون  ( کاملا کپی از ایکون ایرون پرو  ) و فونیکس اندروید هستند که در محصولات عکس و مشخصات هر کدام رو کامل بیان کرده ایم.

رسیور فورکی ارزان قیمت در بازار که ارزش خرید دارند کدام اند ؟

رسیور فورکی 2022

 1. مدیا استار ۴۰۳۰ دیاموند غیر اندروید ارزان قیمت .
 2. رسیور ۴k مدیا استار ۷۰۷۰ دیاموند.
 3. دستگاه ماهواره فورکی پرمیوم ۱۲۸۰۰ پلاس غیر اندروید ارزان قیمت بازار.
 4. استارست ۲۰۰ اکستریم فورکی و غیر اندروید با کارایی بالا ( سفارش الجزایر منتاژ چین مدرن ترین تکنولوژی وای فای داخلی و پاور جدا ارزان قیمت خرید بصرفه ).
 5. پرمیوم ۱۲۹۰۰ پلاس ( اخرین تکنولوژی تولید جدید غیر اندروید با ۲ کنترل قیمت خرید مناسب و ارزان)

دستگاه ماهواره جدید اندرویدی ارزان قیمت

 1. دستگاه ماهواره اندروید ایکس کروزر مدل ۷۱۵ ( ابعاد کوچک اندرویدی کیفیت تصویر و اپشنهای کامل برند ایکس کروزر حرفه ای را داراست )
 2. دستگاه ماهواره مدیا استار زنون اندرویدی با قاب کوچیک و حافظه کمتر ( یک دستگاه اندروید و ۴k تکنولوژی جدید )

خرید بهترین برند دستگاه ماهواره اندروید ۴k 

 • خرید دستگاه ماهواره اندرویدی ایکس کروزر  فقط ۴k با اندروید دارد.
 • خرید رسیور ۴K یا دستگاه دیجیتال ماهواره فورکی ایکون فقط اندروید تولید کرده.
 • خرید دستگاه ماهواره اندروید ۴k مدیا استار شامل تولیدات هم اندروید و هم بدون اندروید میشود.
 • خرید دستگاه ماهواره برند استارست ۴k هم اندروید و هم بدون اندروید دارد.
 • خرید برند پرمیوم فقط بدون اندروید تولید میکند.

بهترین رسیور ۴K 2023 و پر فروشترین مدل کدامند؟

قیمت رسیور 4K

بهترین رسیور فورکی ۲۰۲۳ همگی ازنظر شکل ظاهری تغییری نداشته اند و فقط  بروز رسانی نرم افزاری از طرف شرکت تولید شده درانها به وجود امد و مدلهای زیر نیز جزع پر فروش ترین ۲۰۲۲ بوده اند که با همان شکل قبلی در سال جدید تولید شده اند. تمامی دستگاه ماهواره فورکی اندرویدی جزع پر فروش ترینهای سال قرار دارند و رسیورهای غیر اندرویدی با دارا بودن کیفیت تصویر یک سان استقبال زیادی نداشته است  استفاده اندروید باکس بودن رسیور بیشتر طرفدار دارد تا غیر اندرویدی که اختلاف قیمت رسیور اندروید دار ۴k با غیر اندرویدی نیز نزدیک به ۱ تا ۲ میلیون تومان می باشد. رسیور۴k اندروید ویژگی جذاب و قابلیت جدید زیادی دارد که یکی از قابلیت های آن کیفیت تصویر uhd فورکی اولترا اچ دی است. قیمت رسیور ۴k در هر برند با توجه به متفاوت بودن یک سری از ویژگیها قطعا با هم اختلاف قیمت دارند.

 • رسیور ایکون ویگو فورکی ( بهترین رسیور ۴k با استاندارد های اروپایی و فروش در اروپا و افریقا و خاورمیانه. در قسمت فروشگاه ویژگی رسیور ایکون ویگو فورکی کامل بیان شده است )
 • رسیور ۴k اندرویدی ایکس کروزر ۷۱۵ ( یکی از بهترین رسیور فورکی اندرویدی از نظر قیمت شرکت ایکس کروزر است، ویژگی کامل در محصولات مطالعه در ۲ دقیقه  )
 • بهترین رسیور فورکی اندروید ایکس کروزر ۷۸۵ اوانت ( از محبوب ترین برند سال های اخیر در کشور ما بوده است ویژگی مشخصات کامل در قسمت فروشگاه سایت نصاب ماهواره قرا دارد در ۲ دقیقه مطالعه کنید )
 • رسیور مدیا استار فورکی اندروید زنون ( یکی از بهترین رسیور ۴k اندرویدی و پر فروشترین مدلها در ایران می باشد  قیمت بسیار عالی کیفیت بسیار بالا در قسمت فروشگاه نصاب ماهواره انلاین ویژگی رسیور مدیا استار زنون کامل با عکس بیان شده است در ۲ دقیقه میتونید مطالعه کنید )
 •  استارست x2 اکستریم  ( تولیدات -۲۰۲۲-۲۰۲۱ برند مطرح استارست و سخت افزاری بسیار قدرتمند و تک تیونر )
 • رسیور مدیا استار فورکی اندرویدی فونیکس ( ویژگی بهترین رسیور مدیا استار فورکی اندروید فونیکس نیز در قسمت مربوط به این رسیور کامل بیان شده است که می توانید در ۱ دقیقه مطالعه کنید )
 • فومولراس توربو پرو  ( مشخصات رسیور فورکی فورمولر اس تور بو در محصولات به صورت کامل بیان شده است )
 • رسیور فومولر اس ۲  ( نا موجود می باشد )

بهترین رسیور ۴K بدون اندروید

 • استارست ۲۰۰ اکستریم 
 • رسیور مدیا استار ۷۰۷۰ دیاموند
 • رسیور ۴k مدیااستار ۴۰۳۰ دیاموند
 • پرمیوم ۱۲۹۰۰ پلاس و ۱۲۸۰۰ پلاس

مقایسه بهترین برند دستگاه ماهواره فورکی و مدلهای پر فروش رسیور ۲۰۲۲ به همراه مشخصات و عکس ها مزایای آنها در قسمت محصولات فروشگاه انلاین نصاب ماهواره موجود می باشند. و همچنین می توانید از کانال فروشگاه نیز ثبت سفارش انجام دهید.

قیمت رسیور فورکی

قیمت بهترین رسیور فورکی در برند و مدل مختلف

قیمت رسیور 4k

قیمت رسیور فورکی ۴k  در بازار با کیفیت و مدلهای مختلفی وجود دارند اما تعداد کمی از آنها دارای ساپورت نرافزاری و کیفیت مطلوب سخت افزاری هستند که بهترین مدلها را به همراه قیمت خرید آنها را بیان کرده ایم . ( قیمت با دلار ۱۸ هزار تومن می باشد )

 1. قیمت رسیور ۴k  مدیا استار فونیکس  ( به دلیل نوسان نرخ ارز نمی توان قیمت دقیق اعلام کرد )
 2. قیمت رسیور فورکی مدیا استار زنون ( به دلیل نوسان قیمت دلار و درهم نمی توان قیمت دقیق را درج کرد ) این مدل از رسیور مدیا استار به دلیل قیمت مناسب و کیفیت عالی  و همچنین پاور جدا خارج از دستگاه و جلو گیری از داغ کردن دستگاه بسیار پر طرفدار شده است و پر فروش ترین مدل فورکی در سال می باشد.
 3. رسیور فرمولراس ۲ و فورمولر اس توربو پرو (  رسیور برند روسی می باشد و به تازگی وارد بازار شده است در تستهای اولیه نیز در مورد عمل کرد و قدرت تیونر نیز مانند دیگر رسیور بوده است و چیز چشم گیری دیده نشده که قابل ذکر باشد )
 4. رسیور ویو پلاس ناموجود – فقط در صورت سفارش قبلی موجود می شود ( بسیار حرفه ای و سیستم عامل لینوکس )
 5. رسیور ایکس کروزر ۷۱۵  ( به دلیل نوسان قیمت از اعلام قیمت خود داری شده است
 6. ایکس کروزر xcruser 785   ( نمی توان قیمت دقیق اعلام کرد به دلیل نوسان نرخ ارز )
 7. استارست ۴k  فعلا در بازار ایران موجود نشده است در اینده قیمت این مدل را اعلام خواهیم کرد.

رسیور فول اچ دی Full HD Receiver  در برندهای مختلف و مدل متفاوت تولید شده اند که در زیر تمام رسیورهایی که ارزش خرید دارند و کیفیت و قیمت مناسبی دارند را فقط بیان میکنیم .

جهت دریافت جدیدترین فرکانس و کد شبکه ورزش و شبکه سه نیزدراین قسمت سر بزنید .

ماهواره مرکزی چیست ؟ در هر کجای ایران که باشید می توانید نصاب ماهواره مرکزی و شماره تلفن نصاب ماهواره گردان را می توانید در سایت ما بدست اورید .

ویژگی رسیور مدیا استار ۴k

بهترین رسیور فورکی مدیا استار 4kویژگی رسیور مدیا استار ۴k درهر مدلی که باشد قیمت مناسب با کارایی بالای آن یکی از مشخصات این برند است. بهترین مدل تولید شده شرکت با استاندارد اروپا را در زیر بیان کرده ایم. طراحی ۲۰۲۰ تولید  ۲۰۲۱- ۲۰۲۲ می باشد و با مشخصات بسیار بالا و ویژگی کم نظیر از بی رغیب ترین دستگاه ماهواره شرکت به شمار می آید مدل زنون که پر فروشترین می باشد نزدیک به دستگاه ایکون ایرون پرو می باشند با قیمت کمتر از آن به فروش می روند. در زیر ویژگی رسیور فورکی مدیا استار را بیان کرده ایم.مشخصات رسیور مدیا استار ۴k فونیکس و مدل زنون هر ۲ طراحی کشور کره جنوبی می باشد که در چین منتاژ شده است.

 1. سی‌ پی‌ یو قدرتمند چهار هسته‌ای هایسلیکون
  Hisilicon 3798MV200
  Quad Core 1.6GHz
 2. تیونر ارتقایافته و پرقدرت با قابلیت تقویت سیگنال‌های ضعیف
 3.  دارای سیستم عامل اندروید ۷
 4.  نرم‌افزار بهینه‌شده با کاربری آسان ، روان ، بدون باگ و پر از ایده های ناب مدیا استار ، با پشتیبانی عالی
 5. قابلیت ساپورت ۴K 60fps
 6. دو گیگا بایت رَم DDR4
  Ram 2GB DDR4 / high speed memory.
 7.  حافظه داخلی ۱۶ گیگابایت
  ۱۶ GB internal Memory
 8. پشتیبانی از کدک VP9 با عمق رنگ ۱۰ بیت
 9. ساپورت انواع رزولوشن
 10. ۵۷۶i 50Hz , 576P 50Hz , 720P 50 Hz, 1080P 24Hz , 1080P 25Hz , 1080i 50Hz , 1080P 50Hz , 2160 25Hz , 2160 50Hz
 11.  موتور پردازشگر تصویر با قابلیت سخت‌افزاری جهت حذف نویز و پرش تصویر
 12. PQ Impact Eng2.0
 13.  تنظیمات حرفه‌ای رنگ و نمایش تصاویر
 14.   تصویر در تصویر و پخش همزمان دو کانال ۴K همزمان
 15.   ضبط و ریکورد همزمان سه کانال با هم
 16.   سخت‌افزازی و نرم‌افزاری از طیف رنگ BT.2020 و BT709 و HDR/HLG/WCG
 17. ساپورت کانال‌های سه‌بعدی ، مولتی استریم و نیز فرکانس‌های DVD-S , DVB-S2 , DVB-S2X , H265 , 4K 60fs
 18.  پشتیبانی از صدای دالبی Dollby , Dollby+ , AAC , DTS-HD
 19.   ۱۲ ماه شیرینگ اینترنتی رایگان سرور M-Share
 20.  وارد کردن کارت‌های اکتیوکد موجود در بازار و استفاده از شیرینگ M-Share
 21.  ۱۲ ماه اکانت رایگان تمامی پکیج‌های Forever-IPTV
 22. ظرفیت ذخیره ۲۰,۰۰۰ کانال تلویزیونی و رادیوی
 23.  ریموت کنترل جدید با قابلیت تنظیم و ست‌کردن با سایر کنترل‌ها و دستگاه‌ها RCU Learning
 24.   بلوتوث و وایفای داخلی با پشتیبانی از دو باند فرکانسی Combo Dual Band , 2.4GHZ , 5GHZ
 25.   یک درگاه USB 2.0
 26.   یک درگاه USB 3.0
 27.   درگاه SD-Card
 28.   Network Drive , Samba , DLNA
 29.   عالی و بی‌نقص انواع هارد با حجم بالا و ابزارهای جانبی
 30.   انواع ماوس ، دسته‌های بازی و همچنین گیرنده دیجیتال اکسترنال
 31.  خروجی اپتیکال صدا SPDF
 32.   درگاه کارت‌خوان CA
 33.    انواع ال‌ان‌بی های cband/kuband
 34.   انواع DiSEqC 1.0/1.1/1.2/1.3 usals
 35.  کارکرد عالی و بدون نقص و عالی با انواع موتور دیشگردان
 36.  ساپورت عالی و بی‌نقص انواع پروتکل سی‌سی‌کم ، نیوکم و ساپورت سیستم‌های تاندبرگ و پاورویو و امکان وارد کردن دستی و آسان کد‌های بیس و غیره…
 37.  نمایش بیت‌ریت و نصب پیکون (لوگوی کانال)
 38.  جستجوی پیشرفته ، جستجوی شبکه ، ویرایش پی‌آی‌دی ، سرچ چند ماهواره و فرکانس
 39.  پنل لوکس با نمایشگر VFD سفید رنگ و زیبا با متریال جدید و باکیفیت
 40.  پورت لن LAN
 41.   خروجی HDM ورژن ۲.۰
 42.  پاور داخلی و دارای خروجی AV
 43.  قابلیت استفاده از VPN
 44.   زبان فارسی و عربی و سایر زبان‌ها
 45.   ترجمه آنلاین فیلم‌ها و برنامه‌های ماهواره‌ای به زبان‌های فارسی و عربی و سایر زبان‌ها
 46.  ۸ دسته کانال‌های مورد علاقه و امکان افزایش تا ۱۰۰ دسته
 47.  پشتیبانی از تمامی فرمت‌های ویدئویی
 48. قابلیت نصب برنامه از مارکت اختصاصی و همچنین Google Play
 49.   بروزرسانی از طریق یو‌اس‌بی و همچنین سرور اینترنتی مدیا استار
 50.   رفع مشکلات نرم‌افزاری از طریق USB در زمان بوت ، بدون استفاده از کابل و لودر
 51.   ویرایش درجه‌ ماهوار‌ها در حالات مختلف جهت نصب راحت‌تره دیشگردان
 52.  تله تکست فارسی و عربی و بسیاری زبان‌های دیگر
 53.  برقراری ارتباط شبکه و اینترنت از طریق وایرلس ، کابل LAN و ۳G
 54.  نصب انواع اپلیکیشن‌های اندرویدی با بهترین کارایی
 55.  پشتیبانی از Kodi, My-TvOnline , Forever-IPTV , m3u , m3u8
 56.  ساپورت مودم ۳G مودم سیمکارتخور
 57.   تنظیم ساعت دستی و اتوماتیک و تایمر ضبط و تایمر خواب
 58.  پسورد گذاری روی رسیور با دسترسی‌های مختلف
 59.  حالت استندبای در هنگام قطع برق و قابلیت تنظیم دستی و ‌اتوماتیک
 60.   کنترل و استریم با موبایل و تبلت اندرویدی و ios
 61.   ریکورد از TimeShift
 62.   تنظیم دو دیزاین اینفوبار مختلف
 63. تکنولوژی کره‌ جنوبی و منتاژ چین .

ویژگی رسیور مدیا استار زنون تولید جدید طراحی کره و پر فروشترین مدل  فورکی

رسیور فورکی بدون دیش

رسیور مدیااستار زنون یکی از پر فروشترین مدلهای رسیور ۴K اندرویدی این شرکت می باشد که دقیقا از نظر شکل ظاهری با رسیور ایکون ایرون پرو یکی ماست ( ایکون ایرون پرو مطرح ترین رسیور و پر فروشترین رسیور اروپا و امارات می باشد ) و حذف ویژگی های اختصاصی رسیور ایکون که البت نسبت به قیمت این رسیور یک رسیور حرفه ای بسیار مقرون به صرفه شناخته شده است .

ویژگی رسیور ۴k یونیک استار

بهترین رسیور 4K

مشخصات رسیور ۴k 9600 یونیک استار به صورت مختصر ( این مشخصات از سایت اصلی خود شرکت گرد آوری شده است و به همین صورت بیان شده است تولید ۲۰۱۸  )

مجهز به پورت USB 2.0

RAM 2GB DDR 3

سی پی یو از شرکت معتبر HiCLICON

سیستم عامل اندروید ۷.۱

تیونر Serit نسل جدید از تیونر ها ( در مناطقی که دارای پارازیت است گاهی دچار مشکل می شود زیرا بسیار حساس هستند )

حافظه داخلی ۸GB

پشتیبانی از HDR | HLG | WCG

پشتیبانی از کدک VP9 و X.265 با عمق رنگ ۱۰ بیت

رزولوشن ۴K 60fps واقعی

IPTV Receiver حرفه ای و بی نظیر با قابلیت هایی نظیر اضافه شدن به لیست شبکه های ماهواره و فیوریت بندی
Dual PIP 4K

دارای وایفای داخلی (Built-in Wi-Fi )

پردازشگر تصویر Imprex 2.0 و تنظیمات حرفه ای تصویر

رکورد از تایم شیفت

پشتیبانی از Web Flash و HTML5

رکورد همزمان از IPTV و DVB.S2 و گیرنده دیجیتال

PIP شبکه های ماهواره یا گیرنده دیجیتال ( ۲ تیونر هم ماهواره و هم دستگاه دیجیتال )

۶ ماه شیرینگ رایگان ( رسیور های کره ای معمولا شیرینگ فابریکی طولانی مدت ندارند و این ۶ ماه اکانت را برای اشنایی بیشتر مصرف کننده لحاظ کرده است )

به روز رسانی نرم افزار از سرور اصلی خود شرکت سازنده به صورت انلاین

رسیور ۴k ایکس کروزر ۷۱۵ یک رسیور فورکی و اندرویدی مینی

دستگاه ماهواره فورکی کار کردی عالی دستگاه با تکنولوژی جدید uhd فورکی با ابعاد  کوچیک و دارای اندروید ۱۰ بیت رنگ واقعی ساپورت جدیدترین نسل فرکانس ها h.265  از بهترین و بالاترین برند تولید کننده تجهیزات ماهواره.

بهترین برند رسیور 4k
بهترین برند رسیور ۴k

مشخصات رسیور ۴k ایکس کروزر ۷۱۵

ویژگی رسیور۴k ایکس کروزر یکی از مطرح ترین برند های تولید کننده تجهیزات ماهواره ای با تکنولوژی مدرن کره استاندارد اروپا که اکثر برند ها نیز این این مدل ها کپی شده اند مدل فورکی ۴k اقتصادی اندروید ۷۱۵ به شرح زیر می باشد یک رسیور فورکی اندرویدی ارزان قیمت با تکنولوژی روز شرکت ایکسکروزردر این مدل پنل جلوی رسیور را برداشته اند و ظاهری کاملا ساده برای این رسیور در نظر گرفته اند و در عین حال بسیار کارامد و بهترین گذینه برای کسانی که از رسیور یک کیفیت خوب و سخت افزاری مهمتر از آپشن ( نصب بازی و نصب فیلتر شکن و نصب دیگر اپلیکیشن ها و … )که شاید از آن هیچ وقت استفاده نکنند محصوب می شود.

یک رسیور با کیفیت ساخت بالا و ۴k و تکنولوژی روز که در این مدل فقط رام و حافظه کمتر نصبت به ۷۸۵ دارد در زیر می توانید ویژگی هر کدام را بخوانید.

 • سیستم عامل ۷.۰
 • cpu hi3798 v200
 • با دانگل دیجیتال جدا می توان آنتن هوایی شبکه دیجیتال سراسری
 • دارای بلوتوث داخلی قیمت خرید ارزان و کارایی بالا بهترین ماهواره فورکی اندروید
 • حافظه داخلی ۸ GB
 • RAM 1 GB
 •  wifi داخلی پر قدرت قیمت خرید ارزان و کارایی بالا بهترین ماهواره فورکی اندروید
 •  usb 3.0
 •  تیونر قدرتمند و نسل جدیدی از تیونر serit قیمت خرید ارزان و کارایی بالا بهترین ماهواره فورکی اندروید
 • پشتیبانی از hdr | hlg | wcg قیمت خرید ارزان و کارایی بالا بهترین ماهواره فورکی اندروید
 • ساپورت از کدک vp9 _ x.265 با عمق رنگ ۱۰ bt
 • iptv ساپورت همراه شیزینگ رایگان
 • ضبط از تایم شیفت قیمت خرید ارزان و کارایی بالا بهترین ماهواره فورکی اندروید
 • dul pip 4k  پردازشگر تصویر ۲.۰ imprex pq  تنظیمات حرفه ای تصویر
 • ultra low power قیمت خرید ارزان و کارایی بالا بهترین ماهواره فورکی اندروید
 • تکنولوژی جدید کمترین مصرف انرژی
 • ساپورت از web flash , html5 کیفیت بالا قیمت خرید ارزان بهترین دستگاه ماهواره فورکی اندروید
 • کیفیت تصویر ۴k 60 fps واقعی قیمت خرید ارزان و کارایی بالا بهترین ماهواره فورکی اندرویدی
 • و…

در این پست سعی شده فقط بهترین رسیور ۴K موجود در بازار ایران که جواب پس داده اند و از کیفیت و کارایی انها با اطلاع هستیم را بیان کنیم .شاید رسیور ماهواره دیگری هم باشند که به تازگی وارد بازار ما شده اند اما هنوز استفاده نشده اند و درست عمل کردن دستگاه در دراز مدت و توسط مشتری اعلام خواهد شد در تولیدات مدیا استار سری Z2  به دلیل مشکلات اعلام شده از سوی کاربران و نصابان که به ما اعلام شده دیگر توضیح و توجه ای به این مدل نشده است و در فروشگاه نیز موجود نخواهد شد تا برطرف شدن مشکلات رسیور .

اما باید این را نیز در نظر داشت که گاها در هر برندی و در مدلهایی امکان مشکل و ایراد به وجود می آید و نمی شود این ایراد را به تمامی مدلهای تولیدی شرکت دانست .

بهترین رسیور ۴k ایکس کروزر ۷۸۵ avant اوانت

785 ایکس کروزر

مشخصات رسیور پرفروش شرکت ایکس کروزر در سال گذشته یکی از جدید ترین دستگاه ماهواره با قابلیتهای فراوان سیستم برتر از هر نظر را می توان در بین تولیدات کره ای این شرکت دانست که همواره در حال نو آوری و تولیدات جدید می باشد. مشخصات رسیور XCRUISER XDSR785HDR 4k کامل در قسمت محصولات بیان شده است.

دستگاه ماهواره  فورکی اندرویدی  میتواند هم کنسول بازی شما باشد و هم با اضافه کردن هارد تا ۲ ترابایت و بیشتر یک ارشیو از فیلم و سریال ها و… و همچنین میتوانید به گشت و کذار در اینترنت بپردازید و فیلم های روز دنیا در یوتیوب و دیگر برنامه های اینترنتی مشغول شوید و لذت ببرید. این سیستم میتوانید با اضافه کردن یک دسته بازی ps4  به آن دستگاه رسیور را به یک کنسول حرفه ای تبدیل کنید و بازی های متعددی را روی این سیستم اندروید دستگاه نصب کنید.

دستگاه ماهواره فورکی اندرویدی قادر است تا فیلم های درحال پخش را که از شبکه های مختلف در حال پخش هستند را با اضافه کردن زیر نویس به فیلم بدون محدودیت در نوع زیر نویس به هر زبانی ( همچنین از زیر نویس فارسی و.. ) که شما میخواهید به آن اضافه کنید و به راحتی ببینید.

ویژگی رسیورفورکی اندرویدی  ۷۸۵ که خود شرکت سازنده معرفی کرده است را در زیرآورده ایم .

ویژگی رسیورفورکی ۷۸۵ ایکسکروزر

بهتری رسیور 4k
بهتری رسیور ۴k
 1. سیستم عامل اندروید ۷.۰
 2. نسل جدید تیونرهای Serit قیمت خرید ارزان و کارایی بالا بهترین ماهواره فورکی اندروید
 3. مجهز به پورت USB 3.0 قیمت خرید ارزان و کارایی بالا بهترین ماهواره فورکی اندروید
 4. درگاه SD Card
 5. چیپست Hi3798M v200
 6. رم ۲GB DDR4
 7. حافظه داخلی ۱۶GB ( بهترین کارکرد در بین تولیدات ایکس کروزر )
 8. دارای ریموت کنترل جدید RCU Learning
 9. دارای USB WIFI Dual Band با پشتیبانی از دو باند فرکانس ۲.۴GHZ و ۵GHZ و بلوتوث قیمت خرید ارزان و کارایی بالا بهترین ماهواره فورکی اندروید
 10. دارای وای‌فای داخلی قیمت خرید ارزان و کارایی بالا بهترین ماهواره فورکی اندروید
 11. دارای بلوتوث داخلی
 12. پشتیبانی از HDR/HLG/WCG قیمت خرید ارزان و کارایی بالا بهترین ماهواره فورکی اندروید
 13. طیف رنگ BT. 2020 و BT. 709
 14. سه ماه شیرینگ رایگان XSCAM
 15. حداقل مصرف انرژی بهترین دستگاه اندرویدی
 16. رکورد و تایم شیفت با IPTV قیمت خرید ارزان و کارایی بالا بهترین ماهواره فورکی اندروید
 17. ساپورت هارد تا ۲ ترا به راحتی تست شده است ( توسط گروه و مشتری ها )
 18. پشتیبانی از کدک VP9 و X. 265 با عمق رنگ ۱۰ بیت قیمت خرید ارزان و کارایی بالا بهترین ماهواره فورکی اندروید
 19. پشتیبانی از فرکانس های مولتی استریم
 20. رزولوشن ۴k 60fpsقیمت خرید ارزان و کارایی بالا بهترین ماهواره فورکی اندروید
 21. Iptv receiver
 22. حرفه ای و بی نظیر با قابلیت هایی نظیر اضافه شدن به لیست شبکه های ماهواره و فیوریت بندی قیمت خرید ارزان و کارایی بالا بهترین ماهواره فورکی اندروید
  DUAL PIP 4K
 23. پردازشگر تصویر IMPREX PQ2. 0 و تنظیمات حرفه ای تصویر قیمت خرید ارزان و کارایی بالا بهترین ماهواره فورکی اندروید
 24. رکورد از تایم شیفت
 25. پشتیبانی از WEB FLASH و HTML5 قیمت خرید ارزان و کارایی بالا بهترین ماهواره فورکی اندروید
 26. رکورد همزمان از IPTV و DVB. S2 قیمت خرید ارزان و کارایی بالا بهترین ماهواره فورکی اندروید
 27. پشتیبانی از گیرنده دیجیتال USB ایکس کروزر
 28. پی آی پی شبکه های ماهواره یا گیرنده دیجیتال و IPTV با یکدیگر
 29. منوی حرفه ای با قابلیت هایی نظیر امکان تغییر لانچر، نمایش بیت ریت تصویر، نمایش لوگوی شبکه ها و دو سرویس لیست مجزا. قیمت خرید ارزان و کارایی بالا بهترین ماهواره فورکی اندروید