خرید رسیور

خرید رسیور ماهواره

جدیدترین رسیور ماهواره | راهنمای خرید رسیور و کدام برند را نخریم ؟

جدیدترین رسیور + راهنمای خرید و قیمت رسیور | کدام برند رسیور بخریم و کدام را نخریم؟ 

خرید رسیور ماهواره خوب و دستگاه ماهواره جدید فول اچ دی و فورکی  ( ۴k یا اولترا اچ دی uhd ) نیاز به یک سری اطلاعات دارد که دراین قسمت می خواهیم کامل راهنمایی خرید رسیور ماهواره ۴k و فول اچ دی را قرار دهیم تا بهترین برند رسیور ۴k و  دستگاه ماهواره فول اچدی و 

جدیدترین رسیور ماهواره فول اچ دی و فورکی را بسته به نیاز خودتان با قیمت ارزان و مناسب انتخاب کنید. اینکه

کدام رسیور ماهواره را بخریم و قیمت رسیور فول اچ دی و ۴k ها چرا اختلاف زیادی دارند ؟ باید بدانیم که جدیدترین دستگاه ماهواره ها دارای دو تفاوت عمده باهم هستند یک کیفیت تصاویر ( فول اچدی و فورکی ) آنها و تفاوت دیگر در نوع سیستم و پردازش داخلی آنهاست ،فول اچ دی و رسیور فورکی از تولیدات جدید هستند و حالا

دستگاه ماهواره ۴k دارای سیستم عامل ( اندروید و لینوکس ) و هم رسیور ۴k بدون سیستم عامل و ساده تولید می شوند، تفاوت عمده شان در همین قسمت است.

قیمت رسیور ماهواره نیز با توجه به این مشخصات متغیر است. اما زمان خرید رسیور ۴k و فول اچ دی باید به این نکته توجه کنید که کدام مارک برای شما مناسب است؟ زیرا یکی از اختلاف قیمت رسیور ماهواره به دلیل برند رسیور است.

خرید رسیور

راهنمای خرید رسیور ۴k و فول اچدی و قیمت رسیور ماهواره جدید

خرید رسیور ۴K برای تمام کسانی که دنبال کیفیت تصویر با رزو لویشن بالا هستند مناسب هست و این که کدام رسیور ۴k را بخرید با ما همراه باشید  زیا ما تنها مرکز فروش رسیور به صورت تخصصی هستیم. ، در سایت نصاب ماهواره  nasabemahvareh.com می توانید اینترنتی رسیور ماهواره مورد نظر خود را خریدتاری کنید.

راهنمای خرید رسیور ۴k باید به اولین نکته توجه کنید که سایز تلویزیون شما چند است ؟ اگر ۵۰ اینچ و بالاتر است قطعا نیاز به گرفتن رسیور ۴k دارید تا رزولوشن مناسب برای تی وی به شما بدهد و دچار افت کیفیت تصویر و پیکسل و پیکسل نشود.

و زمان خرید رسیور به این نکته توجه کنید که مارک و سیستم تلویزیون شما چیست ،

 • اگر تی وی شما اندروید هست نیاز به گرفتن رسیور اندرویدی نیست ،
 • اگر فقط کیفیت تصویر بالا و طول عمر بالا برای شما ملاک است رسیور ۴k بدون اندروید بهترین انتخاب برای شماست.
 • زمانی که سایز تی وی زیر ۳۲ و ۴۰ اینچ است دستگاه ماهواره فول اچدی پیشنهاد می شود.

مهم:

رسیور فورکی اندرویدی کمی گرافیک منوی دستگاه بالاتر است اما در کل کیفیت تصویر و استاندارد نزدیک به دستگاه اولترا اچدی بدون اندروید است با اختلاف بسیار ناچیز.

پر بازدید :

انوع رسیور فول اچدی و ۴k را در اینجا مقایسه کنید قیمت و مشخصات کامل.

جدیدترین رسیور ماهواره ۴k اولترا اچ دی و مارک خوب رسیور کدام اند؟

زمان خرید رسیور ماهواره ۴k می توانید به این برندهای که در ادامه اورده ایم اعتماد کنید زیرا هم جدیدترین رسیور ۴k با تکنولوژی روز هستند ، و همچنین در چندین سال تولید مدلهای متنوع کاملا برند و محصولاتشان تست شده است .

می توانید  با توجه به بودجه و مشخصات این محصولات یک مدل را انتخاب کنید. تمام این محصولات در قسمت فروشگاه سایت مشخصات کامل به همراه عکس قرار داده شده اند.

 • رسیور ایکس کروزر ۷۸۵ اوانت ( بالاترین مدل و برند در ایران اندرویدی )
 • رسیور مدیا استار فونیکس ( بالاترین مدل رسیور مدیا استار اندروید )
 • رسیور استارست x55 ( دستگاه ماهواره ۴k اندرویدی )
 • رسیور نکست کیو پلی ترکیه ای ( برند محبوب ترکیه و رسیور اندرویدی )
 • رسیور ایکون s4 ( اندرویدی و مخصوص مرکزی و دیش ساده )
 • دستگاه ماهواره فورکی پرمیوم ۱۵۲۰۰ .

بهترین رسیور ۴k بدون اندروید ( بروز شده اسفند ۴۰۱ )

بهترین رسیور ۴k بازار ایران بدون اندروید در چند برند و چند مدل خلاصه می شوند این مدلها دارای ساپورت نرم افزاری شرکتی هستند برندهای دیگری هم میشد در این بین اضافه کرد اما به دلیل ساپورت کم و بد نرم افزاری و داشتن باگ زیاد از این لیست حذف شده اند.

 • رسیور استارست ۲۲۰ ۴k ( بدون اندروید سفارش امارت کیس بزرگ تیونر فوق العاده عالی حتی در پارازیت )
 • رسیور مدیا استار ۴۰۳۰ کیس بزرگ (  کیس بزرگ و بدون اندروید )
 • رسیور مدیا استار ۷۰۷۰ دیاموند ( ابعاد کوچیک و بدون اندروید )
 • استارست ۲۰۰ اکستریم  ( ابعاد کوچیک و بدون اندروید تیونر قدرتمند حتی در پارازیت )
 • پرمیوم ۱۲۹۰۰ ( بدون اندروید کیس بزرگ )

قیمت رسیور ۴k چقدر است ؟

قیمت رسیور ۴k با توجه به مدرن بودن این محصولات و همچنین اپشنهای مختلف دستگاه ماهواره از حدود ۴ میلیون تومان تا ۱۴ میلیون تومان ( با دلار ۴۴ تومان ) متغیر است . در راهنمای خرید رسیور ۴k یکی از ملاک ها قیمت این محصولات است که می توان مدلهای متنوع را اضافه یا حذف کند. قسمت فروشگاه نصاب ماهواره می توانید مشخصات رسیور فورکی را با هم مقایسه کنید و در اخر نیز از مشاوره رایگان ما در تلگرام کمک بگیرید.

 • قیمت رسیور ۴k از ۴ میلیون تومان با دلار (۴۴ تومان )
 • قیمت رسیور ۴k اندرویدی از ۵ میلیون تا ۱۳ میلیون تومان در برندهای نسل جدید متغیر است.

قیمت انوع دستگاه ماهواره ۴k uhd را می توانید در این قسمت به همراه عکس و مشخصات ببینید.

در تلگرام می توانید ۲۴ ساعته و هر روز هفته با ما در ارتباط باشید.

خرید رسیور ماهواره

فیلم یک سری از برند مطرح تولیدات ۴k نسل جدید اندرویدی و بدون اندرویدی

خرید رسیور اینستاگرام

خرید رسیور ۴k مناسب است یا رسیور فول اچ دی ؟

دستگاه ماهواره دارای اپشنهای مختلفی هستند و باید بدانید نیاز شما از خرید رسیور چیست؟ فقط دریافت تصاویر ماهواره کافی است ؟ باید بدانیم این کالای الکترونیکی نیز مانند دیگر لوازم الکترونیکی پیشرفت زیادی داشته است که در ادمه کامل توضیح خواهیم داد چه مارک خوب است و پر فروش ترین در بازار ما کدام برند و مدل هستند؟

فروش اینترنتی رسیور ماهواره و دیگر تجهیزات ماهواره ای در فروشگاه انلاین نصاب ماهواره nasabemahvareh.com می توانید مشخصات و تصاویر را ببینید و مقایسه کنید و بی واسطه خرید رسیور ۴k و فول اچدی اورجینال را تهیه کنید و در هر کجای ایران که باشید درب منزل تحویل بگیرید.

قیمت رسیور فول اچ دی جدید چقدر است ؟

قیمت رسیور فول اچ دی با توجه به برند و کیس بزرگ و یا کوچیک و هم چنین ۱۰ بیت رنگ و ۸ بیت رنگ متفاوت است .

 1. قیمت رسیور فول اچدی در کیس بزرگ ۱۰ بیت رنگ ۲ میلیون ۸۰۰ هزار تومان است. از ۲.۲۰۰.۰۰۰ تومن تا  ۲.۸۰۰.۰۰۰ تومن
 2. قیمت رسیور فول اچ دی کیس بزرگ ۸ بیت رنگ از ۲ میلیون ۳۰۰ هزار تومان تا یک میلیون ۷۰۰ هزار تومان است. ۱.۷۰۰.۰۰۰ تومان تا ۲.۳۰۰.۰۰۰
 3. رسیور فول اچ دی مینی از یک میلیون تا یک میلیون ۳۰۰ هزار تومان است . ( ابعاد کوچک و قاب پلاستیکی مهندسی ) ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان تا ۱.۳۰۰۰.۰۰۰

بهترین رسیور ۴k اندروید ی جدید و مقایسه با فول اچ دی

بهترین رسیور ۴K و جدیدترین رسیور اندرویدی در واقع هم اندروید باکس است و هم دستگاه ماهواره که با هم ترکیب شده اند و قابلیتهای بسیار زیادی دارد مانند پیش بینی وضع آب و هوای منطقه و نصب بازی و برنامه اندرویدی VPN و متصل کردن دسته بازی بدون سیم و روی رسیور ماهواره
نصب برنامه اندرویدی مانند فیلیمو و آپارات و …

ترجمه انلاین فیلمهای در حال پخش و دیدن شبکه ماهواره ای بدون نیاز به دیش و امکان متصل کردن کیبورد و موس و سرچ در اینترنت و قابلیتهای فراوان دیگر.

اپشنهای این مدل دستگاه ماهواره نسل جدید را محبوب و پر طرفدار کرده است، که علاوه بر کیفیت تصاویر بالا خدمات فراوانی نیز ارائه میدهند. 

خرید رسیور ماهواره

فرق رسیور ۴k اندرویدی و بدون اندرویدی در چیست؟

فرق رسیور ۴k اندروید و بدون اندروید در چیست ؟ این سوال بسیاری از کاربران است ، ببینید دوستان رسیور های جدید اولترا اچدی برای اینکه خدمات بیشتری بتوان این دستگاه ها انجام دهند وحرفه ای تر باشد به ان سیستم اندروید اظافه کرده اند یکی این که شما می تونید تمام برنامه های اندرویدی رو که روی موبایل تون نصب کردین رو.ی رسیور هم نصب کنید مانند نصب بازی اندرویدی نصب مسنجرها تلگرام و اینستاگرام و .. و هم چنین قابلیت نصب vpn  و نصب iptv پلیر دیدن شبکه های ماهواره ای بدون نیاز به دیش رو هم دارند حالا بگزریم که بهشون کیبورد بی سیم و موس نیز نصب میشن و از دسته بازی بیسیم هم پشتیبانی میکنند.

این روزها دیدن فیلم از اپارات و فیلمو و نماشا و… زیاد شده میشه روی رسیور ۴k اندرویدی این برنامه ها رو نصب و ازش استفاده کرد در حالی که روی رسیور ماهواره غیر اندرویدی قابلیت اجرا ندارن.

رسیور ۴k اندرویدی از سی پی یو های حرفه ای تری استفاده میکنند که در بعضی برندها باعث افزایش گرافیک پخش تصاویر هم میشه. مثل برند ایکس کروزر و مدیا استار فونیکس و ایکون و نکست ترکیه ای و … دقیقا راهنمای خرید رسیور ۴k را قرار داده ایم تا این تفاوت ها را بیان کنیم اما اینرا هم در نظر داشته باشید که اینها رسیور هستند و هم یک اندروید باکس در یک کالا قیمت و کیفیت کمی متفاوت از مدل های بدون اندروید است. 

مطالب جدید پر بازدید:

آموزش استفاده درست از رسیور اندروید را در ۲ دقیقه مطالعه کنید.

رسیور بدون دیش  چگونه کار می کند را در ۲ دقیقه بخوانید.

امکانات رسیور ۴k اندروید در یک نگاه

راهنمای خرید رسیور ۴k در ادامه یک سری مطالب رو کامل بیان کرده ایم و اگر خواندن انها به وجد آمدید یعنی  داشتن رسیور ۴k اندرویدی برای شما مناسب است ( شوخی ) اگر اخر مطالب با خودتون گفتید اینا رو که تلوزیزیونم داره که هیچ برید دنبال رسیور ۴k بدون اندروید .

 • به دلیل پردازشگرهای قدرتمند کیفیت تصویر بالاتری رو از دیگر رسیورهای ۴k قطعا دارد.
 • نصب برنامه اندرویدی مانند نماوا و نتفلیکس و …
 • نصب گوگل کروم و گشتن در اینترنت و اتصال موس و کیبورد به رسیور ۴k اندرویدی.
 • نصب بازی اندرویدی و اتصال دسته بیسیم بازی .
 • اتصال رسیور به موبایل کنترل و تماشای رسیور با موبایل حتی درحالت خاموش بودن تی وی .
 • نصب VPN
 • اتصال به یو تیوب
 • متصل شدن موس و کیبورد به رسیور ۴k اندرویدی
 • زیر نویس انلاین شبکه های ماهواره ای( روی شبکه ماهواره که فیلم را به زبان اصلی پخش میکنند مانند HBO و.. می توانید به صورت انلاین زیر نویس دلخواه منجمله فارسی را به ان اضافه کنید )
 • بروز رسانی انلاین رسیور به صورت خودکار در صورت متصل شدن به نت
 • دیدن شبکه ماهواره ای بدون نیاز به دیش
 • کیفیت تصویر فوق العاده بالا
 • خروجی های صوتی حرفه ای دیجیتال SPDIF
 • اتصال هارد تا ۳ ترابایت
 • پلیر های قدرتمند صوتی و تصویری
 • اتصال دیجیتال اکسترنال ( ساپورت شبکه های داخلی )
 • بروز رسانی کدهای بیس و … کد شبکه ها مانند شبکه سه و ورزش ایران و…
 • بروز رسانی مداوم فرکانس ها
 • و…

دیگران نیز پسندیده اند:

دیدن شبکه های ماهواره بدون نیاز به دیش iptv های سرور اختصاصی فروشگاه نصاب ماهواره را ۲ دقیقه ای مطالعه کنید.

 

خرید رسیور فورکی لازم است؟ یا دستگاه ماهواره فول اچ دی مناسب است ؟

راهنمای خرید رسیور ماهوار ۴k فورکی و  باید توجه کنید به نوع پخش شبکه ۴k در ماهواره و جهت مختلف و همچنین در تغییراتی که صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در کیفیت شبکه خود در ماهواره بدر ( عربست ۲۶ درجه شرقی ) و اینتل ست ۹۰۲ ( ۶۲ درجه شرقی ) داده است ( یک سری از کانالهای سراسری خود را با قابلیت ۱۰ بیت رنگ ارسال میکند و اولین شبکه ۴k ایران به صورت رایگان  ارسال کرده است ) و همچنین با بالا رفتن کیفیت تصاویر فرستنده ها ( ماهواره ) و با نوع  و سایز تلویزیون و مهم تر از همه با بودجه ای که قرار است هزینه کنیم سنجیده می شود، که نیاز به خرید گیرنده ۴k هست یا خیر اختلاف قیمت رسیور ماهواره یا گیرنده فورکی با فول اچ دی full hd نزدیک به چند میلیون تومان می باشد ( با دلار ۲۵ هزار تومان بالای ۲ میلیون تومان هستند ) برای گرفتن شبکه صدا وسیما حتما باید رسیور فول اچ دی داشته باشید اما برای گرفتن شبکه ۴k حتما باید رسیور فورکی با قابیت عمق ۱۰ بیت رنگ تهیه کنید .
تولیدات رسیور ماهواره full hd  متنوع هستند با قیمتهای مختلف در برند استارست و مدیا استار و پرمیوم و هانی استار و رد لاین و استار ترک و پریمکس با توجه به آپشنهای دستگاه قیمت تغییر میکند  که در قسمت محصولات سایت مشخصات و عکس کامل قرار داده شده است تا راحت تر باتوجه به سلیقه  و همچنین احتیاج تان یک مدل را انتخاب کنید و ( فول اچدی این مارک و برندها ) قیمتشان با دلار ۲۵ هزار تومان  نحایتا ۱.۹۰۰.۰۰۰ تومان است.

خرید رسیور ماهواره تهران


رسیور فورکی جدید مدیا استار را در ۱ دقیقه بخوانید.

 مشخصات ال ان بی قدرتمند با سیگنال گیری بسیار بالا را میتوانید در ۱ دقیقه بخانید.

فرکانس شبکه های ۴K صدا و سیما و دیگر کانال فورکی در تمامی جهت ها را در ۱ دقیقه مطالعه کنید.

 

جدیدترین رسیور ۴k و بهترین مارک با عمق ۱۰ بیت رنگ hevc نکته مهم در خرید دستگاه ماهواره uhd

راهنمای خرید رسیور ماهواره ۴k اندرویدی  جدیدترین مدل و قیمت بهترین رسیور فورکی UHD اولترا اچدی غیر اندرویدی را باید در بین برندهایی که چندین سال است محصولات خود را وارد بازار کرده اند و کمی بیش با برند و سیستم دستگاههای انها آشنا هستید خرید کنید. مارکهایی همچون برند استارست ، ایکس کروزر و ایکون ایرون و فورمولر و همچنین پرمیوم و برند مدیا استار که هرکدام چندین سال است در بازار ما فعالیت می کنند و کم و بیش با کیفیت سخت افزاری شان وهمچنین با ساپورت نرم افزاری از جانب شرکت آشنا هستید خرید کنید.
قبل از خرید رسیور ماهواره نسل جدید باید به این نکته توجه کرد که دستگاه ماهواره فورکی حتما قادر باشد از فرکانس h.265 hevc  با ۱۰ بیت رنگ را ساپورت کند. و به دلیل مقداری ارزانتر خریدن کمتر از عمق ۱۰ بیت رنگ نخریم چون اکثر فرکانسهای ارسالی با این سیستم ارسال می شوند و در دستگاه فورکی میتوانند ۱۰ بیت رنگ واقعی و ۶۰ فریم را ساپورت کنند ارزش خرید دارند.

مشخصات رسیور ایکون ویگو

رسیور فورکی خوب و پر فروش در بازار کدام اند؟ که رضایت حداکثر مصرف کننده را داشته اند؟

فروش اینترنتی رسیور ماهواره و تجهیزات ماهواره اورجینال وارداتی از امارات متحده و با کمترین قیمت و بدون واسطه میتوانید از فروشگاه انلاین نصاب ماهواره خریداری کنید و هر کجا که باشید درب منزل تحویل بگیرید. 

 

 1. رسیور ایکس کروزر ۷۸۵ اوانت مشخصات و ویژگی در قسمت محصولات اورده شده است.
 2. رسیور ۴k ترکیه ای نکست با اندروید ۹ و جدیدترین رسیور ۴k نسل جدید محصوب می شود.
 3. راهنمای خرید و قیمت بهترین و جدیدترین رسیور ۴k اندرویدی استارست x55

 4. ایکون ویگو فورکی ( اکانت نامحدود اورکا بسیار قدرتمند و اکانت بدون دیش مشخصات کامل قسمت فروشگاه سایت نصاب ماهواره )
 5.  قیمت رسیور ماهواره و خرید مدیا استار ۴k اندرویدی فونیکس ( محبوب ترین رسیور فورکی اندرویدی با پخش بدن دیش شبکه های ماهواره ای فوراور تی وی ساپورت شبکه فارسی )
 6. مشاوره خرید رسیور مدیا استار ۴k اندرویدی زنون
 7. راهنمای خرید رسیور جدید و قیمت رسیور استارست ۲۰۰ اکستریم ۴k ( فورکی بدون اندروید سفارش الجزایر )
 8. استارست ۴k بدون اندروید استارست ۲۲۰ ( طراحی جدید کیفیت بسیار بالا ) 
 9. رسیور مدیا استار ۴۰۳۰ فورکی بدون سیستم عامل اندروید.
 10. رسیور فورکی مدیا استار ۷۰۷۰ دیاموند ( رسیور فورکی بدون اندروید قیمت مناسب )
 11. رسیور ۴k اندرویدی ایکون s4 مخصوص ماهواره مرکزی و دیش ساده ( ساپورت موتور با دایسیک )

بهترین برند رسیور ماهواره فول اچدی در بازار  کدام است؟

برندهایی که در ادامه بیان کردیم جزع برترین و پر فروش ترین برند رسیور در بازار ما هستند و هر کدام نیز دارای تولیدات متنوع و مدلهای مختلفی می باشند و خارج از این برندها مارک دیگری برای خرید رسیور توصیه نمی شود حتی اگر با قیمت پاینتر باشد زیرا قطعات و لوازم جانبی این برندها نیز در کشور ما موجود است و بعد از چندین سال تولید و استفاده از مارکها کاملا اگاه هستیم که خدمات ساپورت نرم افزاری خوبی دارند و همچنین از کیفیت مناسب و قابل قبولی نیز بر خوردار هستند. در نتیجه خرید از این مارک ها بصرفه تر خواهد بود و بعد از گذشت مدتی اگر نیاز به تویض قطعه ای باد به راحتی در بازار گیر خواهد امد. ( جهت دیدن مشخصات و قیمت و خرید کالای اورجینال در هر برندی که مایل باشید به قسمت محصولات سایت سر بزنید و انلاین به قیمت روز نیز تمام کالا ها در کانال تلگرامی فروشگاه اینترنتی وب سایت نصاب ماهواره قرار داده شده است) میتوانید در هر کجای ایران که باشید بدون واسطه با خیال راحت خرید کنید و کالا را درب منزل تحویل بگیرید.

 • بهترین دستگاه ماهواره فول اچ دی استارست اکستریم سخت افزار بسیار قدرتمندی دارد با منویی روان ( استارست ۴k تولیدات زیادی دارد که اکستریم نمونه بهینه شده تولیدات شرکت می باشد )
 • قیمت و خرید دستگاه ماهواره برند کره ای پریمیوم  منتاژ چین با چیپ ست کره ای کیفیت تصویر بالا در بین سایر برند را دارد.( شفافیت تصویر عالی است )
 • مشاوره خرید رسیور ۴k ایکس کروزر  این شرکت دارای طرفداران بیشماری است. ( فقط تولیدات حرفه ای و اندروید دارد )
 • راهنمای خرید رسیور مدیا استار دارای مدلهای زیادی است که پر فروش ها را بیان کره ایم.
 • دستگاه ماهواره برند استار ترک فول اچدی full hd .
 • مارک ردلاین فول اچدی و فورکی.
 • دستگاه ماهواره برند ای استار .

خرید رسیور ماهواره

مطالبی که شاید شما هم بپسندین :

 قیمت بهترین موتور دیش گردان و روش استفاده اصولی از دیش گردان را در ۲ دقیقه مطالعه کنید.

فرکانس های شبکه های پخش کننده مسابقات اروپایی را می توانید در این قسمت و در ۱ دقیقه مطالعه کنید .

کدهای هک شده یا کد بیس شبکه های ورزشی ایران ، تاجیکستان ، ترکیه ، کشور اذربایجان را میتوانید در این قسمت و در ۲ دقیقه مطالعه کنید .

چرا رسیور ماهواره نسل جدید اندرویدی حرفه ای محصوب می شوند؟

خرید جدیدترین رسیور ماهواره فورکی اندرویدی که هم اندروید باکس است و هم گیرنده به چه کار می اید؟ می توان فیلمهای ارشیو شده کامپیوتر را که قبلا برای تماشای شان باید فقط در کامپیوتر آنهم با نرم افزارهای حرفه ای تماشا کنیم را نیازش بر طرف کرده و دارای یک پلیر قدرتمند شده اند که می توانیم تمامی فرمت  صوتی و تصویری ( چون دستگاه ماهواره یک سیستم تصویری در پخش فرمتهای تصویری قوی شده کار کرده و در بخش قایل صوتی فقط فایلهای متداول را قادر به شناسایی میباشد ) را کامل در رسیور ماهواره مشاهده کرد و یا می توان با اضافه کردن دسته بازی آنرا به یک ویدئو گیم تبدیل کرد و یا با اتصال به اینترنت آنرا به یک کامپیوتر و موبایل تبدیل کرد با نصب انواع اپلیکیشن موبایل بر روی گیرنده و با اضافه کردن یک هارد تا ۴ ترابایت و… در واقع گیرنده ماهواره جدید ما را از نیاز به دستگاه جدا گانه برطرف کرده اند. اگر چه قیمت گیرنده فورکی ۴k نسبت به فول اچ دی بالاتر است اما قابلیت فراوانی نیز دارد که اکثر نیاز های افراد را نیز برطرف خواهد کرد.

ساپورت شبکه بدون نیاز دیش و اضافه کردن زیر نویس انلاین ( زبان به دلخواه منجمله فارسی ) بر روی شبکه در حال پخش و نصب برنامه نما وا و فیلیمو و … .

خرید رسیور 4k

کدام مدل گیرنده دیجیتال ماهواره ( دستگاه ماهواره ) را نخریم ؟ چرا سال ساخت آنها مهم است ؟

رسیور فورکی ارزان

 

خرید جدیدترین رسیور ماهواره خوب و بهترین رسیور ۴k و فول اچدی فارغ از قیمت رسیور ماهواره اول باید نیاز خودمان را بدانیم که انتظار ما از خرید دستگاه ماهواره چیست ؟ فقط تصاویر را دریافت کند کافی است ؟ یا کیفیت تصویر نیز برایمان مهم است ؟ آیا سیستمی که دارد نیز اهمیت دارد ؟ و یا اگر دنبال یک گیرنده دیجیتال ماهواره میگردیم که فقط تصاویر دریافتی ماهواره را نشان دهد باید بدانیم که کیفیت قطعات همان اندازه که برایمام مهم است و موقع خرید به ان توجه میکنیم ، باید بدانیم که سال ساخت آنها نیز به همان اندازه مهم هستند، اگر میخواهید بدانید چرا با ما همراه شوید. مشاوره و راهنمای خرید رسیور sat خوب که چه کالایی بخریم را کامل بیان خواهیم کرد. همان طور که قبلا گفتیم ایم محصولات به ۲ دسته کلی فول اچ دی و فورکی تقسیم می شوند. و رسیور فورکی نیز به ۲ دسته دارای سیستم اندروید و بدون اندروید تقسیم می شوند و رسیور ماهواره ۴k اندرویدی مانند یک رسیور ماهواره و همچنین اندروید باکس عمل میکند و قابلیت نصب برنامه اندروید را دارا می باشد.

جدیدترین رسیور ماهواره و بهترین مارک و برند رسیور به چند بخش تقسیم می شوند؟

رسیور ایکس کروزر 785 اوانت

 

 • راهنمای خرید رسیور فول اچ دی FULL HD ( جهت خرید و دیدن مشخصات نسل جدید می توانید به قسمت محصولات وب سایت فروشگاه سر بزنید و جهت مشاوره و مقایسه عکس و مشخصات کامل را مشاهده کنید و بعد اقدام به خرید رسیور ماهواره کنید فروش اینترنتی رسیور ارزان قیمت و فروش انلاین رسیور مارک معطبر استارست و بهترین مارک فورکی ایکس کروزر و ارزان قیمت مدیا استار و پرمیوم  فول اچ دی و فورکی و…)
 • گیرنده دیجیتال ماهواره ۴k ( می توانید به قسمت فروشگاه سایت نصاب ماهواره سر بزنید، سایر لوازم ماهواره دیش گردان و ال ان بی و و انواع رسیور به همراه عکس و مشخصات کامل را مشاهده کنید و بعد اقدام به خرید رسیور ارزان قیمت و یا یک رسیور حرفه ای مورد نظر خود را انتخاب کنید. فروش انلاین و قابل ارسال برند معتبر استارست و بهترین و جدیدترین مارک فول اچ دی و فورکی ایکس کروزر و مدیا استار و پرمیوم  و…)
 • راهنمای خرید رسیور فورکی بدون اندروید بهترین و جدیدترین ( می توانید به قسمت محصولات وب سایت فروشگاه سر بزنید و جهت مشاوره و مقایسه عکس و مشخصات کامل را مشاهده کنید و بعد اقدام به خرید را انجام دهید فروش اینترنتی ارزان قیمت و انلاین بهترین رسیور و جدیدترین رسیور ماهواره برند فول اچ دی و فورکی استارست و ایکس کروزر و مدیا استار و پرمیوم  و…)
 • راهنمای خرید رسیور ماهواره ۴k با سیستم عامل اندروید و لینوکس 

راهنمای خرید رسیور ماهواره فورکی ۴k UHD اولترا اچ دی و  تفاوت تولیدات جدید

راهنمای خرید رسیور فورکی باید چه نکاتی را از این دستگاها بدانیم؟ و قیمت آنها چرا باهم تفاوت دارد به کنار اما کدام برند از بقیه بهتر است و قیمت کدام بصرفه تراست مارک ایکس کروزر و یا مدیا استار و یا پرمیوم  و استارست و … در ادامه به تک تک سوالات جهت انتخاب و خرید خوب جواب خواهیم داد.

قیمت رسیور ماهواره 4k

 1. دارای سیستم عامل اندروید ( مانند اندروید باکس نیز عمل میکند هم دستگاه ماهواره و هم اندروید باکس است قابلیت نصب فیلمو و …مارک استارست و ایکس کروزر و مدیا استار و پرمیوم  و…)
 2. دستگاه گیرنده فورکی بدون سیستم عامل برند استارست و ایکس کروزر فورکی و مدیا استار فول اچ دی و ۴K و پرمیوم فول اچدی و اولترا اچ دی و… برند نام برده شده محصولات متنوعی دارند .

رسیور ۴k جدید ترکیه ای با استاندارد اروپا نکست کیو پلی با اندروید ۹

رسیور نکست 4k

رسیور ۴k نکست Next Q-Play 4K اندرویدی نسل جدید که به تازگی روانه بازار شده است را در ادامه قیمت رسیور نکست کیو پلی ۴K و هم چنین مشخصات انرا به صورت مختصر بیان خواهیم کرد. شرکت تولید کننده تجهیزات ماهواره نکست ترکیه ای با استاندارد اروپا تولیدات خود را روانه بازار کرده است و کسانی که با این برند آشنایت داشته باشد دقیقا به ظرافت و کیفیت محصولات این شرکت واقف است .

رسیور ۴k اندرویدی جدید نکست Q-Play 4K ( کیو پلی ۴K ) آخرین رسیور ۴K حرفه ای است که بعد از مدل موفق تولیدات گذشته خود راونه بازار کرده است . با تکنولوژی ارتقاع کیفیت تصویر دریافتی به بالاترین حد ممکن با تکنولوژی که در کمتر دستگاه رسیوری قابل مشاهده است به این تکنولوژی مجهز باشد.

 • دارای فناوری پیشرفته ویدیوئی با پشتیبانی از فرمت تصویر HDR
 •  HDR10
 • HDR10+
 •  HLG

بهترین رسیور ۴k با مشخصات کاملا حرفه ای و قیمت مقرون بصرفه در مقابل سایر برندها دارد.این محصول ترکیه ای با اکانت حرفه ای ۱۲ ماهه رایگان و وای فای قدرتمند دابل باند و همچنین با رم ۲ گیگابایت و حافظه ۱۶ گیگابایتی توانسته سرعت و قدرت بالایی به دستگاه ماهواره اندرویدی بدهد .

رسیور جدید فورکی Next Q-Play 4K اندروید ۹ دارد که از بروز ترین محصولات است.

بهترین رسیور فورکی اندرویدی با قیمت مناسب مشخصات رسیور نکست کیو پلی ۴k

بهترین رسیور 4k نکست کیوپلیر

جدیدترین رسیور ۴K نکست Q-Play 4K محصول بی نظیر کمپانی معتبر NEXT که جدیدا وارد بازار شده است  یک سری از مشخصات رسیور کیوپلی ۴k را بیان کرده ایم.

 •  پشتیبانی نرم افزاری عالی
 •  رابط کاربری حرفه ای و بسیار سریع
 • کیفیت تصاویر خارق العاده با وضوح بسیار بالا
 • بدون کوچکترین هنگ یا باگ نرم افزاری
 •  پردازنده چهار هسته ای Amlogic S905X3
 •  پردازنده گرافیکی ARM Mali-G31 MP2
 •  رسیور حرفه ای نکست ترکیه ای با حافظه داخلی ۱۶ گیگا بایت
 •  [جدیدترین رسیور ۴K  با استاندارد اروپا برند ترکیه ای نکست پلی ۴K با رم ۲ گیگا بایت DDR4
 •  ۶ ماه اکانت ACCIPTV
 • ۱۲ ماه اکانت Free Share مخصوص رسیور نکست کیوپلی ۴K
 •  سیستم عامل اندروید ۹ با رابط کاربری زیبا و در عین حال بسیار سریع و با بهره مندی از هوش مصنوعی ( فناوری DeepMind ) سبب افزایش راندمان ، کارایی ، سرعت و همچنین بهبود مصرف انرژی می گردد.فراخوانی سریع و اجرای بهینه اپلیکیشن ها بدون هیچگونه باگ و مشکل نرم افزاری از ویژگی های منحصر به فرد دستگاه های مجهز به اندروید Pie می باشد.
 •  دارای وای فای داخلی دوبانده (dual band) به همراه آنتن جانبی ، با قابلیت پشتیبانی از باندهای فرکانسی ۲.۴ و ۵ گیگاهرتز جهت افزایش برد و ثبات در اتصال به اینترنت
 • بلوتوث داخلی هوشمند Bluetooth 4.2 با پوشش تا ۵۰ متر جهت اتصال به انواع دیوایس جانبی به صورت بی سیم.
 • بهبود امنیت و حریم خصوصی ، افزایش سرعت و پایداری و همچنین پشتیبانی از استاندارد IPv6 از ویژگی های منحصر به فرد بلوتوث ورژن ۴.۲ می باشد.
 • پشتیبانی از حافظه جانبی
 • ورودی پورت USB2.0
 • به همراه پورت USB3.0
 •  خروجی LOOP
 • دارای پورت شبکه LAN
 • دارای خروجی S/PDIF
 • پشتیبانی از صدای Dolby Digital
 • قابلیت اتوآپدیت کدهای BISS,DCW
 • پشتیبانی از دسته بازی PlayStation 4
 • پشتیبانی از موس و کیبورد وایرلس
 • پشتیبانی از هدفون و هدست بلوتوثی
 • قابلیت آپدیت آنلاین و دستی
 • سازگاری کامل با انواع پروتکل دیش گردان
 • پشتیبانی از انواع پروتکل شیرینگ
 • پشتیبانی از زبان فارسی
 • لیست کامل ماهواره و فرکانس ها
 • پشتیبانی از ترجمه آنلاین فارسی
 • قابلیت ذخیره ۲۰۰۰۰ شبکه رادیویی و تلویزیونی
 • پشتیبانی از Google Play-Store
 • قابلیت پشتیبانی از سیستم پخش DVB-S2X ، فناوری DVB-S2X نسخه پیشرفته سیستم پخش ماهواره ای DVB-S2
 • قابلیت ارائه سیگنال واقعی
 • پشتیبانی از تصاویر ۴K واقعی با کیفیت تصاویر بسیار شفاف به همراه رنگ های زنده و دارای عمق بسیار بالا جز مشخصه های بارز این نوع سیستم پخش می باشد.
 •  پشتیبانی از فرکانس های مولتی استریم ، نسل آینده فرکانس ها مولتی استریم خواهند بود.
 • پشتیبانی از این فرکانس های نسل جدید سخت افزاری قوی نسل جدید تیونر .
 •  پخش شبکه های ۴K 60FPS ،شبکه های سه بعدی و همچنین شبکه های جدید صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با کیفیت بینظیر فول اچدی HEVC با عمق رنگ ده بیت
 • دارای فناوری پیشرفته ویدیوئی با پشتیبانی از فرمت تصویر HDR
 •  HDR10
 • HDR10+
 •  HLG
 •  قابلیت اجرای انواع اپلیکیشن اندروید
  ( انواع بازی – قابلیت استفاده از انواع مرورگر جهت وب گردی)
 • قابلیت اجرای VPN
  قابلیت اجرای اپ اختصاصی Forever IPTV و ACC Smart TV
 • پشتیبانی از یوتیوب و نتفلیکس – فیلیمو نماوا – فیلم نت – تلوبیون و …. )
 • قابلیت اشتراک گذاری محتوا به صورت بی سیم ، استریم تصاویر ( مشاهده شبکه ها بر روی موبایل و تبلت
 • کنترل دستگاه به صورت هوشمند بدون نیاز به ریموت کنترل
 • Cast to Device
 • G-MScreen
 • DLNAAirplay
 • Mircast
 •  پشتیبانی از انواع فلش و هارد اکسترنال
 •  کار کرد روان با انواع فرمت تصویری
 • پشتیبانی از زیرنویس فارسی با امکان تغییر فونت و رنگ زیرنویس جهت مشاهده فیلم و سریال
 • و مشخصات فراوان دیگر…

ساپورت نرم افزاری دستگاه ماهواره چند سال است؟ و چرا مهم است؟

جدیدترین رسیور ماهواره تولید شده از طرف شرکت تولید کننده تا ۲ الی ۴ سال بعد از تولید دستگاه، ساپورت نرم افزاری دارند. اگر بعد از خرید دستگاه دچار باگ نرم افزاری باشند و یا در آینده مشکل برای دستگاه تولید شده به وجود اید شرکت با تولید نرم افزار جدید مشکل را بر طرف خواهد کرد. ویا اگر هم دچار مشکلی نباشد با نصب نرم افزاری که خود شرکت ارائه می دهد و سیستم را نیز به روز رسانی میکند ، که شامل به روز شدن : فرکانسها ، ماهواره موجود ، کد بیس و … تا مصرف کننده با خیال راحت از آن استفاده کند.
اما بعد از گذشت ۱ الی ۲ سال معمولا شرکت ها تولید نرم افزاری خود را قطع خواهد کرد و دیگر نرم افزار برای تولیدات قدیمی خود به بازار نخواهد داد . و اگر ما زمان خرید رسیور ماهواره فول اچ دی و ۴k به این نکته توجه نکنیم  و فقط برای ارزانتر خریدن و قیمت آن کالایی را انتخاب کنیم در آینده  دستگاه ماهواره دچار مشکل شود باید بسوزیم و بسازیم و یا ندانسته از برند دستگاه خود بنالیم در حالی که این سیاست در اکثر تولیدات دیجیتال اجرا می شود و مانند ، موبایل ها و تبلتها و سیستم دستگاه را بعد از ۲ سال بعد از تولید دیگر به روز رسانی نمی کنند و شما قادر نخواهید بود از سرور شرکت به روز رسانی دریافت کنید ( مانند : یک سری تجهیزات شرکت هواوی ). بگذریم از اینکه در برخی از برند های متفرقه اصلا ساپورت نرم افزاری ندارند. 

قیمت رسیور ماهواره چه فرقی باهم دارند؟

جدیدترین رسیور فول اچ دی

مشاوره خرید جدیدترین رسیور ماهواره تولید شده از چند نظر باهم تفاوت دارند که در قیمت انها تاثیر گذار است و موقع خرید رسیور ماهواره ۴k و full hd باید به این نکات توجه کنیم. و تهیه هر کدام ( چه فول اچ دی باشد چه فورکی ) با توجه به نیاز شخصی خود فرد متغیر است و هیچ کدام را نه رد نه تایید میکنیم زیرا استفاده افراد متفاوت است.

 1. از نظر کیفیت پخش – فول اچ دی و فورکی ( FULL HD ) و ۴K ( اختلاف قیمت چند میلیون تومان )
 2. دستگاه ها دارای ورودی ۱ تیونر و ۲ تیونر می باشند ( ورودی سیم ماهواره برای یکی باز کردن و کانال های پولی و دیگری برای دریافت فرکانس به کار می رود )
 3. نوع شیرینگ و اکانت رسیور ماهواره و مدت زما آن  جهت باز کردن شبکه ها و پکیج های ورزشی، مستند و فیلم و سریال ها و…
 4. مدل سال تولید و نوع برند، مارک های متفرقه چینی و تولیدات سال های قبل کمی ارزانتر از تولیدات سال هستند.
 5. دارای سیستم عامل اندروید و فاقد سیستم عامل.

کدام رسیور ماهواره را نخریم؟ چه برندی بخرم؟ چه مارکی خوب است؟

رسیور مدیا استار ار 120

با توجه قیمت رسیور ماهواره ۴k ویا اولترا اچ دی uhd یا فول اچ دی full hd که مشخصات ذیل را دارند تا انجایی که مجبور نیستیم نخریم و فقط بخاطر قیمت آنها را انتخاب نکنیم. اما دانستن این سوال که چی بخرم و چه مارکی خوب است بعد از مطالعه کامل این مقالعه متوجه خواهید شد. باید نکاتی که در ادامه گفته شده است را رعایت کنیم و اینکه چه مارک دستگاه ماهواره در بازار ما خوب و قابل اعتماد هستند را نیز بیان کردیم زیرا یک سری کالاها که برای چند وقت در بازار موجود می شوند و بعد از گذشت چند ماه دیگر نه قطعاتشان هست و نه ساپورت نرم افزاری درست همان نخریدن بهتر است.
زیرا این کالاها که در بعضی کشورا به فروش نمی روند یا از تاریخ تولیدشان گذشته است و ساپورت نرم افزاری ندارند و مشکلات سخت افزاری دارند و به هر علتی به فروش نرفته اند. به یک باره وارد کننده با کمترین قیمت وارد می کند و مشتری فقط به هوای قیمت پایین خریداری میکند و اینکه چند ماه و یا حتی چند روز درست کار کند هیچ اطلاعاتی در دست نیست.( بیشتر مشتریانی که مرز نشین هستند دقیقا این گفته ی من را تایید میکنند – مشتری فراوانی داشتیم بعد از تعطیلات عید به ما زنگ میزنند بابت نصب و راه اندازی یا کسانی که تازه ساکن تهران میشن و از شهرستان های مختلف تشریف می اورند دستگاهی با خود دارند که حتی تلفظ برند آن نیز برای خودشان سخت است حالا نصب و راه اندازی ان نیز بماند که حتی موتور دیش گردان را نیز ساپورت نمی کنند به دلیل قدیمی بودن نرم افزار دستگاه.

 

 

 ۵ نکته بسیار مهم راهنمای خرید رسیور ماهواره

رسیور چی بخرم را همیشه در اولین زمانی که نیاز به یک دستگاه ماهواره داشته باشیم در ذهن مان جرقه میزند و ما این سوال را به صورت کامل بیان کرده ایم که به چه ویژگی زمان خرید دستگاه ماهواره باید توجه کرد.

 1. ریسیور ماهواره ای را نخریم که ۲ سال بیشتر از سال تولید شان گذشته است.
 2. دستگاه هایی که از برند معتبر نیستند چون قطعاتشان در بازار موجود نیست.
 3. دستگاهی که به اینترنت متصل نمی شوند و قابلیت آپدیت شدن از سرور اصلی خود را ندارند.
 4. اگر فروشنده ضمانت نمی دهد.
 5. دستگاهی بخریم که حداقل چند ماه است در بازار موجود بوده و دیگران از آن استفاده کرده اند و امتحانش را پس داده است.

خرید رسیور

این موارد را دارند را نخریم ، قبل از خرید رسیور به این موارد دقت کنیم و از فروشنده در مورد دستگاه مورد نظر اطلاعات کافی بگیریم.

بهترین رسیور فول اچدی FULL HD جدید

مشاوره خرید از بهترین گیرنده دیجیتال فول اچدی بهترین دستگاه ماهواره فول اچدی full hd ارزان قیمت و کیفیت تصویر و مناسب و کیفیت قطعات خوبی داشته باشند و هم چنین پر فروش در مدلهای مختلف  و برند متفاوت در زیر اورده ایم.

  1. خرید رسیور ماهواره فول اچ دی خوب  استارست سری ایکستریم ( یکی از بهترین تولیدات full hd این شرکت می باشد در بخش محصولات نیز موجود می باشد )
  2. گیرنده ماهواره پرمیوم ۲۲۳۵۰ چیپ ست monteg کره ای با کیفیت تصویر بالا فول اچ دی full hd و ۲ کنترل و قیمت مناسب.
  3. قیمت خرید رسیور ماهواره جدید از برند معروف استارست ۱۱۱۰ اکستریم ( قسمت محصولات قرار داده شده است )
  4. خرید رسیور ماهواره خوب و پر فروش فول اچ دی مدیا استار ۳۵۰۰ رویال.
  5. خرید رسیور فول اچ دی جدید  ویتالی با قابلیتهای فراوان.
  6. رسیور مدیا استار ۹۹۹۰ یونیوا فول اچدی مقرون بصرفه 
  7. رسیور هانی استار ۱۰۰ پرو تولید جدید برد بهینه شده و کارایی بالا. (  محصولات خوب این شرکت است  و عکس و مشخصات کامل در قسمت محصولات سایت نصاب ماهواره nasabemahvareh.com/shop قرار داده شده است )

 

قیمت رسیور استارست 1110

 

ریموت کنترل همه کاره دارای کیبورد و موس و کنترل وایرلس قابل اتصال به تمامی لوازم رسیور و ماهواره و گیرنده های دیجیتال را در ۱ دقیقه مطالعه کنید.

 

قیمت جدیدترین رسیور ماهواره را که قیمت از… هزار تومن به بالا دارند ( با تغیر قیمت ارز تغیر میکند  الان دلار ۲۲.۰۰۰ تومن در نظر گرفته شده است ). ولی قیمت رسیور فول اچ دی از ۷۰۰.۰۰۰ هزارتومان شروع می شود. ( به غیر از برند غیر معتبر و مدلهای اقتصادی – بدون ضمانت – ) را در بالا ذکر کردیم و گیرنده ماهواره فول اچ دی ful hd هستند که از نظر کیفیت و قدرت و امکانات در رده بالا قرار میگیرند . و می توان با ضمانت خرید کنید و در انبار موجود هستند و در بخشی کامل ویژگی هر کدام را به مختصر توضیح خواهیم داد البت عکس و مشخصات نیز در قسمت محصولات اضافه شده است.

 

 نتیجه گیری :     

نکاتی که زمان خرید رسیور ماهواره باید دقت کرد

 1. به سال ساخت رسیور ماهواره توجه کنیم . ( داخل منو به قسمت در باره رسیور رفته و تولید دستگاه را چک کنیم )
 2. از مارک استفاده کنیم که در بازار کشورمان عمومیت دارد و اکثرا از آن استفاده می کنند تا در اینده برای خرید قطعات ساده مانند : کنترل و دیگر قطعات دچار مشکل نشویم
 3. اگر هم از تولید قدیمی خرید کردیم حتما مدلی را خریداری کنیم که معتبر باشد و ضمانت از فروشنده بگیریم  ( فروشنده معتبر قطعا ضمانت به شما خواهد داد اگر کالایش مشکلی نداشته باشد )
 4. رسیور ماهواره ای را خریداری کنیم که قابلیت پخش IP TV را داشته باشد ( شاید الان نیازش حس نشود ولی در آینده قطعا جای خود را باز خواهد کرد و دیگر خبری از نصب دیش نخواهد بود )

فروش انواع دستگاه ماهواره با ضمانت ۳ تا ۶ ماه رایگان به فروش میرسند . فروش دیش گردان نیز با ضمانت ۳ ماهه به فروش میرسد و به مشتریان عرضه می شوند . 

 

قیمت رسیور فول اچ دی استارست جدید

قیمت رسیور استارست مدل جدید و خرید در ایران تمام کالاهای واردات امارات و اورجینال را از ما بخواهید فروشگاه اینترنتی نصاب ماهواره و کانال تلگرامی فروشگاه قیمت روز و ثبت سفارش انلاین قابل انجام است. برای خرید و قیمت  محصولات اصلی گیرنده ۴k و فول اچ دی full hd در برند مختلف با ما در ارتباط باشید راهنمای خرید و مشاوره رایگان و کالای اصلی با گارانتی را بخرید . گیرنده و لوازم ماهواره ای برند خوب استارست در تولیدات قدیم خود مشتریان و طرفداران بی شماری داشتند . و حداقل در منزل یکی از خانواده ما یک نفر از این برند استفاده کرده است . و نامی کاملا آشنا برای ما ایرانیان محصوب می شود . تولیدات جدید شرکت استارست در مدلهای مختلف و با کیفیت عالی در فروشگاه انلاین نصاب ماهواره قادر خواهید بود اینترنتی خرید کنید و کالای اورجینال و بدون واسطه را در اختیار داشته باشید.  با ثبت سفارش میتوانید یکی از بهترین مدلهای فول اچدی و فورکی اولترا اچ دی را سفارش دهید و هر کجا که باشید درب منزل تحویل بگیرید .

رسیور ماهواره استارست با اکات قدرتمند مدلهای ایکستریم می باشند که از ۲۰۱۷ تولید شده اند و دارای شیرینگ فوراور بوده اند . اما تولیدات جدید ۲۰۲۲ دارای شیرینگ رایگان فانکم و فوراور که به یک سری قابلیت آنها نیز افزوده شده است مانند انتقال تصویر روی موبایل با خاموش بودن تلویزیون و پخش قران انلاین ( باید در نظر داته باشید این برند با استاندارد اروپایی تولیدات خود را عرضه میکند و در اروپا خاورمیانه نیز دارای نمایندگی فراوانی است و به سفارش امارات و عمان و الجزایر بعضی مدلهای خاص و تماملا در چین با تکنولوژی کره تولید می شوند و سایر لوازم منزل مانند تلویزیون ۴k و اندرویدی و .. نیز دارد ) و ،…  می باشند .

1110 اکستریم بزرگ جدیدترین رسیور ماهواره | راهنمای خرید رسیور و کدام برند را نخریم ؟ رسیور فول اچ دی | رسیور ماهواره | رسیور ماهواره 4K

 • مدل جدید فول اچ دی استارست ۹۹۹۰ ایکستریم تولید ۲۰۲۲ و ۲۰۲۰ می باشد. ( پر فروش ترین محصول فول اچ دی )
 • رسیور استارست ۲۵۰۰۰ اکستریم  ( جدیدترین محصول فول اچدی سری اکستریم تولید جدید )
 • استارست ۱۱۱۰ اکستریم.

قیمت مدیا استار جدید فورکی و فول اچ دی

بهترین رسیور مدیا استار

قیمت خرید رسیور مدیا استار موجود در بازار در مدل اقتصادی که فاقد گارانتی فروشگاه میباشند نام نمی بریم ولی در مورد تولیدات دارای گارانتی و تولیدات از ۸۵۰ هزارتومان موجود می باشد ( معمولا تولیدات سال قبل نیز با اختلاف ۷۰ هزارتومان تا ۹۰ هزار تومان ارزانتر هستند ) تا مدل بالاتر ۱ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان و در تولیدات گیرنده ۴k مدیا استار نیز ۳.۳۰۰.۰۰۰ تومان عرضه می شود.

 بهترین رسیور پر فروش سال مدیا استار میتوان ۴ مدل جدید را نام برد و خرید شان را پیشنهاد میکنیم هر ۴ مدل فول اچ دی هستند:

 • خرید بهترین و جدیدترین رسیور مدیا استار فول اچدی جدید مدل ۹۸۰۰ ویتالی و ۷۷۰۰ و ۸۸۰۰ فول اچ دی   ( جهت استعلام قیمت رسیور و خرید انلاین کالا می توانید به قسمت محصولات و فروش اینترنتی در کانال تلگرام وب سایت فروشگاه اینترنتی  )
 •  محصول مدرن گیرنده فول اچ دی مدیا استار جدید وی ۴۰۰  ۲۰۲۱ – ۲۰۲۲ ( جهت استعلام قیمت و خرید کالا می توانید به قسمت محصولات و فروش انلاین در کانال تلگرام وب سایت فروشگاه اینترنتی نصاب ماهواره ) 
 • خرید محصول پر فروش مدیا استار فول اچ دی خوب ۱۸۰۰ یونیوا ۲۰۲۱ – ۲۰۲۲  (  قیمت خوب و محصولی با کار کردی عالی که قیمت و مشخصات در وب سایت و کانال تلگرامی فروشگاه اینترنتی موجود است )
 • محصول جدید گیرنده دیجیتال فول اچدی جدید وی ۳۱۰ v تولیدات جدید ۲۰۲۲  (  قیمت خرید رسیور جدید در کانال تلگرام و قسمت محصولات سایت قرار داده شده است )

مدلهای فورکی اندرویدی و بدون اندروید شرکت مدیا استار 

 1. مشاوره خرید رسیور فورکی مدیا استار ۷۰۷۰ در وب سایت فروشگاه اینترنتی و قسمت محصولات و قیمت روز در کانال تلگرامی فروشگاه میباشد.
 2. جهت مشاوره خرید رسیور فورکی اندرویدی زنون در وب سایت فروشگاه اینترنتی و قسمت محصولات و قیمت روز کالا در کانال تلگرامی فروشگاه میباشد.
 3. مشاوره خرید رسیور ماهواره جدید و مشاهده کامل فورکی اندرویدی فونیکس در وب سایت فروشگاه اینترنتی و قسمت محصولات قیمت دقیق و موجودی فونیکس در کانال تلگرامی فروشگاه می باشد.

رسیور فورکی 2022

اکانت رسیور چیست؟ و شیرینگ رایگان رسیور چه کاربردی دارد؟

اکانت رسیور در واقع حق اشتراک دیدن شبکه ماهواره های غیر رایگان هستند و در مسیرهای اروپایی که شبکه های مطرح خصوصی فعالیت دارند برای استفاده از این شبکه های تلویزیونی و رادیویی باید حق اشتراک پرداخت شود ( دقیقا کاری که چند سال قبل شبکه های جم ایران میخواست انجام بده و به دلیل مشکلات و هزینه بر بودن متوقف شد ) شبکه های معروف زیادی در ماهواره هاتبرد هستند و … هستند مانند بکه های مستند خارجی و شبکه های فوتبالی و کانال های آموزشی و … که با این حق اشتراک درون رسیور میتوانید به رایگان استفاده کنید. و بعد از اتمام نیز توسط فروشگاه نصاب ماهواره قادر هستید تمدید کنید خرید سیسیکم cccam نیزیک اکانت رسیور ماهواره می باشد.

بهترین سیسیکم  CCCAM  چیست ؟ خرید سیسیکم پرسرعت

کارکرد و خرید سی سی کم اولترا چگونه است ؟ و قیمت بهترین اکانت سیسیکم گلوبال VIP چیست ؟ خرید اکانت رسیور cccam جیشیر یا تمدید اکانت چه کار بردی دارد؟ شیرینگ رسیور ماهواره یا اکانت جیشیر چیست ؟ اصلا چرا خرید بهترین سی سی کم پر سرعت را باید انجام داد؟

دوستان اینها تنها بخشی از سوالات متعدد دیگر دوستان است که در روز از ما پرسیده می شود و باید در جواب ان کمی مفصل تر توضیح دهیم تا حتی دوستان نصاب رسیور ماهواره نیز بیشتر با ان آشنا شوند ، اکثر رسیور ماهواره هایی که تولید می شوند برای تبلیغ فروش دستگاه ماهواره و هم چنین شبکه تلویزونی خصوصی اروپایی از یک سری پروتکلهای استاندارد برای قفل شبکه ماهواره ای و برای گرفتن حق کپی رایت از انها استفاده میکند.

شبکه ماهواره ای جلوشون علامت دلار زده یعنی چی چطور باز میشن؟

حالا اینایی که گفتیم یعنی چی ؟ شبکه های کارتی یا قفل شبکه ماهواره ای که جلوش دلار زده یعنی پولی هستند و باید حق اشتراک برای دیدن اون شبکه غیر رایگان بدین  ( این کانال ماهواره ای هر ۲۰ تا ۲۶ ثانیه یک بار کدهایی را برای قفل شبکه استفاده میکنه که عملا هک شدن این نوع کد ها غیر ممکن کرده ) تهیه کنید چون شبکه ماهواره ای  معروف دنیا که تو ماهواره هاتبرد و استرا ۱۶ درجه و … وجود دارند خصوصی هستند و

برای پخش فیلم و سریال یا هزینه کرده اند و ساخته اند یا هزینه پخش فیلم و فوتبال و … توی شبکه را خریداری کرده اند معروف ترین انها میشه شبکه HBO و BIN SPORT و… خب اینها هزینه هنگفتی برای خرید برنامه تلویزونی میکنن و تو اکثر دنیا هم تحت پوشش سیگنال ماهواره ای این شبکه ماهواره ای هست .

خب بر گردیم سر اکانت رسیور حالا تولید کننده رسیور ماهواره میره با شرکت هایی که این حق اشتراک رو شیر میکنند قرار داد می بنده و تمام رسیور های تولید شده شرکت خودش رو که دارای سریال خاص مربوط به همون دستگاه هست که به این شرکتها داده میشه و اونها هم این سریال و اکانت رسیور را ثبت میکنند و تا زمانی که اون رسیور به اینترنت متصل نشه و

مراحل فعال سازی شیرینگ رسیور را فرد مصرف کننده رسیور انجام نده اون اکانت رایگان یا شیرینگ رایگان دستگاه دست نخورده باقی می مونه مگر اینکه شرکت تولید کننده رسیور ماهواره هماهنگ کنه از این تاریخ شما استارت کنید این شماره سریال ها رو تا فلان تاریخ ( تو هر شرکت تولید کننده ای تو هر مدل رسیور ماهواره متفاوت می باشد یک سری شرکت ها تو بعضی مدلها از ۳ سال تا ۳ ماه اکانت رایگان قرار میدن یا اصلا قرار نمیدن کاملا تو مدل ها متفاوته که تو قیمت خرید رسیور هم تاثیر مستقیم داره ) .

بهترین اکانت رسیور کدام است ؟

بهترین اکانت رسیور چیست ؟ مدلی که از قدرت بالایی برای باز گشایی شبکه ها استفاده میکنه مثل اکانت فوراور و اکانت فانکم و اکانت گلوبال و اکانت جیشیر .  خب حالا خرید اکانت CCCAM ، سیسیکم فول جهت چی شد پس ؟ خرید بهترین سی سی کم رو چرا باید انجام داد ؟ اگر شما یک دقیقه دیگه به مطالعه مفیدت ادامه بدین ، و باید بگیم که تمام مطالب این سایت کاملا اختصاصی از نصاب ماهواره است و که رایگان در اختیار تون قرار میده .