خرید رسیور

دزدگیر اماکن | دزدگیر اماکن | بهترین دزدگیر منزل | بهترین مارک دزد گیر

چطور یک دزدگیر اماکن خوب انتخاب کنیم؟

سیستم های امنیتی که دارای باطری ذخیره نبودند به راحتی با قطع برق کارایی خود را از دست می دهند و از این رو سیستم های امنیتی جدید دارای قابلیت اتصال به باطری پشتیبان هستند. استفاده از باطری بکاپ سبب می شود به محض قطع برق باطری دستگاه بصورت موازی وارد جریان شده و هیچ وقفه ای در این زمینه صورت نگیرد و دستگاه بدون هیچ قطعی به کار خود ادامه دهد.

یک دزدگیر خوب بیسیم می تواند اتصال خود را با چشمی ها و سایر تجهیزات کنترلی بصورت وایرلس برقرار کند و توان مصرفی متعلقات این سیستم ها توسط باطری داخلی شان یا برق مستقیم تامین می گردد.

یک سیستم اعلام سرقت یا دزدگیر اماکن دارای متعلقات اصلی از قبیل کنترل پنل اصلی و یک آژیر و ابزاری جهت تحریک دستگاه از قبیل چشمی و یا مگنت و یا سنسور دود است. پدال دزدگیر اماکن و انواع شاسی های تحریک را می توان به عنوان متعلقات فرعی دسته بندی کرد و مورد استفاده قرارداد.

بهترین دزدگیر برای خانه، مغازه ، محل کار و ….  شما بستگی به نیاز محیط شخصی شما، بودجه شما ، جایی که شما زندگی می کنید ( باغ ، آپارتمان و… )،  میزان نیاز شما در اعلام خطر دارد .

بهترین دزدگیر منزل برای ، خانه ، آپارتمان ، ویلا کدام است ؟

بهترین راه حفاظت از حریم شخصی و محل آرامش شما استفاده از دزدگیر منزل ( دزدگیر اماکن ) است. بهترین دزدگیر آپارتمان ( بهترین دزدگیر اماکن ) با هدف حفاظت از محیط داخلی و بیرونی منزل , خانه یا آپارتمان در برابر ورود افراد غیر مجاز نصب می شود و به خوبی هرگونه تحرکی را در محیط دریافت کرده و اعلام می کند.

قطعا دزدگیر منزل بهترین و موثر ترین راه برای پیشگیری از سرقت و اطلاع رسانی بعد از ورود سارق به محل است . در اکثر مواقع دزدان با فهمیدن اینکه منزلی دارای دزدگیر است از سرقت آن صرف نظر می کنند و در مواردی هم که از وجود سیستم دزدگیر و اعلام سرقت اطلاعی ندارند پس از ورود با شنیدن صدای آژیر پای به فرار می گذارند . دزدگیر منزل را می توان طوری برنامه ریزی کرد که پس از تشخیص ورود غیر مجاز علاوه بر اعلام سرقت توسط آژیر به پلیس و دیگر همسایگان نیز تماس بگید و پیغام اخطار سرقت و  آدرس را جهت مراجعه آنها اعلام کند.

بهترین دزدگیر منزل در شرایط ایده آل دارای دو حالت قفل کامل و قفل نیمه فعال است . سیستم نیمه فعال دزدگیر به این شکل عمل خواهد کرد که در شب و زمانی که ساکنین دیگر ترددی به بیرون ندارد در صورتی که در قسمت درب ورودی یا پنجره ها کسی تردد نماید سیستم فعال شده و آژیر می زند . در حالت نیمه فعال دزدگیر با حرکات ساکنین در داخل خانه تحریک نشده و آژیر نمی زند.

از دیگر ویژگی های بهترین دزدگیر برای منزل می توان به امکان کنترل از راه دور به واسطه تلفن یا اپلیکیشن اشاره نمود. سیستم های دزدگیر درجه یک را به آسانی می توان توسط تلفن یا اپلیکیشن خاموش و روشن نمود .

دزدگیر اماکن ایرانی

دزدگیر اماکن ایرانی به دلیل کنترل کیفی دقیق تر همیشه دچار خرابی کمتری بوده و خدمات پس از فروش معتبر تری نیز ارائه میدهد.کیفیت ، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش واقعی باعث شده استفاده از دزد گیر های ایرانی نیز رواج پیدا کند . امنیت دزدگیر های سیمکارت خور بمراتب بالاتر از سایر دزدگیر ها میباشد. سارقین حرفه ای طی اولین لحظات ورود به ساختمان پس از دسترسی به سیم های تلفن و برق خطوط ارتباط مخابراتی و برق ساختمان را قطع میکنند این اقدام سارقین ارتباط تلفنی دستگاه را با مالک قطع میکند اما در صورت استفاده از دزدگیر سیم کارتی ، بلافاصله پس از قطع برق، پیامک هشدار به مالک اعلام میشود وارتباط با مخاطبان بدون هیچ نگرانی از طریق سیم کارت داخل دستگاه برقرار است. پس با خرید پک دزدگیر سیمکارتی هشدار اعلام سرقت هم ازطریق خطوط تلفن و هم از طریق سیم کارت (پیامک و تماس) ارتبات برقرار می کند.

کنترل دزدگیرهای سیم کارتی از طریق اپلیکیشن

کنترل از راه دور دزدگیر سیمکارتی از مهترین و کاربردی ترین امکانات یک دزدگیر اماکن می باشد. با طراحی و تکامل نسخه های بروز شده اپلیکیشن اندروید و ios امکان کنترل سیستم اعم از روشن و خاموش کردن کل و یا بخشی از سیستم و یا متوقف کردن بلندگوها از طریق گوشی های هوشمند و دسترسی به اینترنت به سادگی هرچه تمام تر امکان پذیر است. همچنین کنترل پیامکی نیز برای آن دسته از افرادی که گوشی هوشمند ندارد و یا دسترسی به شبکه اینترنت برای آنها مقدور نیست به راحتی ارسال چند کد به دستگاه و دریافت نتیجه دلخواه میباشد.

بهترین مارک دزدگیر اماکن کدام است؟

یک دزدگیر اماکن مناسب باید عملکردی دقیق و بدون خطا داشته باشه، قیمتش مناسب باشه و همچنین خدمات پس از فروش به موقعی از طرف فروشنده به خریدار ارائه بشه. از برتری های یک سیستم اعلام سرقت مطمئن عدم بروز خطا و آژیر بی مورد در مدار اصلی بوده و تمامی قطعات و دستگاه ها از کیفیت ساخت بالایی برخوردار هستند. کد گذاری ها hopping و ضد هک هستند و امکان کپی برداری از ریموت ها غیر ممکن به نظر میرسد کما اینکه این مورد در اغلب سیستم های موجود رعایت نشده و برخی از آنها درجه بندی کیفی پایین تری دارند. برخی از دزدگیر های اماکن موجود در بازار ایران عبارتند از: دزدگیر اماکن فایروال، دزدگیر اماکن gmk، دزدگیر اماکن سیماران, دزدگیر اماکن پارادوکس

اما با نظر کارشناسان سیستم های امنیتی در سراسر دنیا برند ADT سال ۲۰۱۹ بهترین برند دزدگیر اماکن در جهان شناخته شد .