خرید رسیور

خرید رسیور ماهواره 4k

رسیور بدون دیش چطور کار میکند؟

رسیور بدون دیش چطور کار میکند ؟ قیمت رسیور بدون دیش

رسیور بدون دیش چطور کار میکند رسیور بدون دیش مدیا استار و یا دستگاه ماهواره اینترنتی در هر برندی با توجه به پیشرفت تکنولوژی توانسته با استفاده از تکنولوژی iptv در رسیور در بستر اینترنت میتوان به شبکه های ماهواره ای بدون نیاز به دیش و بدون پارازیت دسترسی داشت ،در بین تمام برندهای دستگاه ماهواره ای بدون نیاز به دیش موجود در ایران رسیور بدون دیش مدیا استار با توجه به پوشش شبکه های کامل زبان فارسی توانسته در بازار محبوب شود .

رسیور بدون دیش چگونه کار میکند را به زبان ساده بیان میکنیم، این مدل رسیورها با استفاده از اینترنت و ای پی تی وی ( داخلی انبرد با سریال دستگاه ثبت شده اند و در هر مدل به یک صورت می باشد ) می توانید به شبکه های ماهواره ای درسترسی داشته باشید.

رسیور بدون دیش چیست؟

رسیورهای بدون دیش با استفاده از اینترنت نیز می تواند شبکه های ماهواره ای را دریافت کنند که به زبان ساده رسیور اینترنتی نیز به انها گفته می شود ( کار کرد رسیور بدون دیش به همین راحتی که گفته شده ،می توان از آن استفاده کرد ) ، و همان طور که در بالا گفتیم مدلهای متنوعی دارند. البت باید توجه داشته باشیم که این رسیورها هم با دیش و هم با اینترنت بدون نیاز به دیش کار میکنند و در واقع ۲ کاره هستند.

مکانهایی که امکان نصب دیش را ندارند مانند هتل ها دفتر کار و منازل سازمانی و… از این رسیورها استفاده می کنند و با توجه به نسل جدید بودن این نوع دستگاه های ماهواره می توان هم زمان از دیش نیز استفاده کرد .

خرید رسیور ماهواره
https://www.instagram.com/recever4k

 

مصرف اینترنت رسیور بدون دیش چقدر است و رسیور بدون دیش چگونه کار میکند؟

مصرف اینترنت رسیور بدون دیش چقدر است باید گفت دقیقا در این مدل رسیورها با توجه به سرعت اینترنت شما کیفیت تصویر متغیر است ( دقیقا مثل چیزی که تو برنامخ فیلیمو و نماوا و اپارات و.. هست )

مصرف اینترنت رسیور بدون دیش با توجه به دیدن شبکه ماهواره ای با کیفیت فول اچ دی حجم مصرفی شما متفاوت از شبکه ای است که با کیفیت اچ دی است .

مصرف اینترنت رسیور بدون نیاز به دیش زمان استفاده از شبکه ماهواره با کیفیت ۴k و full hd یکی نخواهد بود. با توجه به توضیحاتی که داده شد متوجه شدین که رسیور بدون دیش چطور کار میکند اما الان باید بیان کنیم مصرف اینترنت استفاده از این رسیورها با توجه به شبکه مورد استفاده یکی نیست دیدین شبکه تلویزیونی و رادیویی مصرف اینترنت رسیور یکی نیست ، مثال برای دیدن یک سریال با کیفیت خوب اچ دی حدودا حجمی ۴۰۰ تا ۶۰۰ مگ خواهد بود.

شما میتوانید یکی از سایت های دانلود فیلم را نگاه کنید و حجم فیلم سینمایی ۱۲۰ دقیقه ای با کیفیت فول اچ دی و اچ دی و ۴k را با هم مقایسه کنید.

رسیور بدون دیش چه جاهایی قابل استفاده است؟

رسیور بدون نیاز به دیش را در هر مکانی که اینترنت دسترسی داشته باشید می توانید استفاده کنید این رسیورها در مدلهای فول اچدی در اندازه های بزرگ و کوچک که به راحتی قابل حمل هستند تولید میشوند که درون جیب هم جا می شود و قابل حمل است و با استفاده از اینترنت موبایل ۴G و ۳G نیز می توان شبکه های ماهواره ای را باز گشایی کند.

سرعت اینترنت برای رسیور بدون دیش چقدر است؟

سرعت اینترنت برای رسیور بدون نیاز به دیش با اینترنت موبایل فورجی و تری جی که میتوان اینترنت موبایل را به راحتی برای رسیور به اشتراک گذاشت و استفاده کرد. و برای اینترنت وای فای سرعت مورد نیاز در هر سروری متفاوت خواهد بود با توجه به نوع و تعداد شبکه های تحت پوشش ای پی تی وی . اما به صورت معمول اینترنت وای فای بالا ۴ مگابایت مناسب است. و سرعت اینترنت ۸ مگابایت عالی و ایده ال است.

  • اینترنت ۴G
  • اینترنت وای فای سرعت ۴ مگابایت و ۸ مگابایت

قیمت رسیور بدون دیش و یا رسیور اینترنتی چقدر است؟

قیمت رسیور بدون دیش چقدر است؟ خب عزیزان تمام شرکت های تولید کننده رسیور ماهواره برای اینکه مشتریان بیشتری داشته باشند آپشنهای مختلفی به رسیور های اینترنتی خود اضافه میکنند یعنی مدلهای مختلف و برندهای مختلف هم چنین قیمت های متنوعی از رسیور بدون دیش در ایران موجود است.

رسیورهای حرفه ای که به رسیورهای فورکی با سیستم اندروید هستند که مدت زمان بیشتری اکانت بدون دیش را روی رسیور به صورت رایگان قرار داده اند و رسیورهای فول اچ دی اقتصادی مدیا استار که ۹۰ روز روی رسیور این اشتراک را قرار داده اند که بعد از اتمام می توانید از فروشگاه نصاب ماهواره nasabemahvareh.com مجدد شارژ کنید .

رسیورهای بدون دیش قیمت انها از یک میلیون ۳۰۰ هزار تومان تا ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان با دلار ۴۸ هزار تومانی است.

قیمت تمدید اکانت رسیور بدون دیش چقدر است ؟

10000 رسیور بدون دیش چطور کار میکند؟ رسیور ماهواره
قیمت تمدید اکانت بدون دیش رسیور فول اچدی

قیمت تمدید اکانت بدون دیش فوراور تی وی که شبکه های ایران را نیز شامل می شود حدودا ۸۵۰ هزار تومان برای ۱۲ ماه می باشد.

قیمت تمدید اکانت بدون دیش فوراور تی وی با قیمت دلار خریداری می شود با با توجه به سریال دستگاه به صورت شرکتی فعال می شوند و به راحتی می توانید در کمترین زمان از فروشگاه نصاب ماهواره اکانت را خریداری کنید و بدون نیاز به نصاب به صورت خودکار پس از پرداخت وجه دستگاه شما را شارژ خواهیم کرد. و در هر کجای ایران که باشید می توانید از فروشگاه نصاب ماهواره nasabemahvareh.com اکانت IPTV و یا رسیورهای جدید و اورجینال را خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

چند مدل رسیور بدون دیش در ایران داریم؟

رسیور بدون دیش در مدلهای مختلف در حال تولید است. رسیورهای فول اچدی و رسیورهای ۴K اندرویدی و رسیور فورکی بدون اندرویدی.

  • رسیور حرفه ای ۴K
  • رسیور ۴K بدون اندروید
  • رسیور فول اچدی کیس بزرگ
  • رسیور فول اچدی مینی

تمام این مدلها هم با دیش و هم بدون دیش قابل استفاده هستند.

باید توجه داشته باشید که رسیورهای بدون دیش که شبکه های ماهواره ایران را پوشش بدهند فقط در چند برند خلاصه می شود که محبوب ترین این برندها رسیورهای مدیا استار هستند. ( برندهای دیگه هم بود اند به مرور با توجه به شکایات از شبکه های جم ماهواره یاهست و صدا و سیما به دلیل پرداخت نکردن حق پخش فیلم و سریال ها و مسابقات ورزشی و… کلا لیست فارسی زبان نیز رسیور ها خارج شد. )

تعداد شبکه های رسیور بدون دیش چقدر است؟

تعداد شبکه های تحت پوشش بالای ۴ هزار شبکه است. که بین اسپورت ها و دیگر پکیچ های فیلم و سریال و مستند و … را شامل می شود در این لیست شبکه ها کشورهای زیادی منجمله اروپایی و امریکا کانادا و دیگر لیست کشورها را پوشش می دهد.

چطور میتوان شبکه های ماهواره ای را روی موبایل و تبلت و کامپیوتر تما شا کرد؟

با خرید اشتراک ای پی تی وی از سایت نصاب ماهواره nasabemahvareh.com می توانید به لیست شبکه های تلویزیونی و رادیویی اکثر کشورها دسترسی داشته باشید و هم چنین و اموزش استفاده را نیز برای تان به صورت رایگان در اختیارتان قرار خواهیم داد.

رسیور مدیا استار ار 120
رسیور فول اچدی بدون دیش کوچیک

خرید ای پی تی وی برای موبایل چقدر ا ست را در این قسمت در ۲ دقیقه بخوانید.

خرید رسیور نسل جدید بدون دیش ۴K اندرویدی مدیا استار فونیکس را در ۱ دقیقه بخوانید.

قیمت رسیور بدون دیش مدیا استار ۴K بدون اندروید اقتصادی را در ۱ دقیقه بخوانید.

قیمت رسیور بدون نیاز به دیش فول اچ دی را در ۲ دقیقه بخوانید.

خرید رسیور بدون دیش ارزان کوچیک را در ۱ دقیقه بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید