جستجو
Close this search box.

فرکانس شبکه های استانی | جدیدترین فرکانس شبکه استانی در ماهواره یاهست

دسترسی سریع به بخش مورد نظر

جدیدترین فرکانس های شبکه های استانی ؟ فرکانس شبکه سه اچ دی ؟ پخش زنده مسابقات جام جهانی ازکدام ماهواره  و شبکه کجا میشه زنده و رایگان تما شا کرد ؟

با تغییرای در بعضی از فرکانس ها کانال های استانی به وجود امده را در اینجا بیان میکنیم . کیفیت ارسال  شبکه های استانی از sd به hd تغییر یافته است و دیگر نمی توان با رسیور های قدیمی تمامی شبکه های استانی را دریافت نمود .

تمامی فرکانس های شبکه استانی و فرکانس کانال های سراسری کشور ( شبکه ۱ ، ۲ ، ۳ ، … ورزش و تماشا و ای فیلم و نسیم ) در ۲ ماهواره به صورت کامل در حال پخش هستند .فرکانس های استانی در ماهواره بدر جدیدا تغییر کرده است که در زیر تمامی فرکانس ها را بیان خواهیم کرد .

فرکانس های شبکه های سراسری و استانی در ماهواره یاهست چند است؟

 • اصلا فرکانس کانال های استانی جمهوری اسلامی ایران در ماهواره یاهست وجود ندارد و فقط در ماهواره بدر ( سیگنال قوی ) و ماهواره اینتل ست ۳۹ – ۹۰۲ ( دریافت بسیار ضعیف ) وجود دارند .

شبکه های استانی در ماهواره اینتل ست ۹۰۲ – ۳۹

شبکه فارس و شبکه خوزستان و شبکه کرمان ، شبکه خراسان ، شبکه بوشهر ، کانال استان  فرکانس شبکه های شهرستانی در ماهواره اینتل ست ۹۰۲ نیز در حال پخش می باشد. فرکانس پخش زنده مسابقات فوتبال در ماهواره اینتل ست و ماهواره بدر و اگر در آینده ماهواره دیگری قرار بگیرید در اینجا اطللاع رسانی خواهیم کرد.

دیدن شبکه ماهواره روی موبایل بدون دیش iptv ای پی تی وی را در ۱ دقیقه بخوانید.

چرا شبکه های اچ دی HD صدا و سیما قطع شده است؟

چرا شبکه های اچدی hd  قطع شده است؟ جدیدترین فرکانس شبکه های اچ دی و استانی  را در زیر اورده ایم. و همواره با تغیر بروزرسانی خواهند شد تا جدیدترین کانال صدا و سیما را داشته باشید. اما در مورد سوال باید عرض کنیم صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران اکثر شبکه ها را به فول اچ دی ارتقاع داده است و یک سری فرکانس ها جدید شده اند و یک سری شبکه های sd قطع شده اند. شبکه های اچ دی که جدیدا بر روی ماهواره و دستگاه های دیجیتال زمینی ارسال شده اند نیاز به سرچ مجدد دارند تا بتوان شبکه ها را کامل دریافت کنید.

ایراد اصلی تغیر فرکانس های استانی در ماهواره بدر

البت باید بیان کنیم این تغیر و تحول زمانی رخ داده است که اولا در کشور اصلا تولیدات رسیور نه اچ دی نه فورکی نداریم و کلا غیر قانونی محصوب می شود و از طرفی تولیدات دستگاه های ستاب باکس نیز که قادر باشد ۱۰ بیت رنگ را پوشش دهد ( فورکی یا ساپورت hevc ) را نداریم و تماما تولیدات داخل کشوربه صورت منتاژ قطعات چینی و زدن لیبل و کارتن داخل کشور است وبس. مانند برند های مشهور دنای – مکسیدر و …

برای دریافت تمام شبکه های صدا و سیما در ماهواره بدر و اینتل ست ۹۰۲ نیاز به رسیور فورکی یا رسیوری با قابلیت ۱۰ بیت رنگ ساپورت داریم. 

فرکانس شبکه ۴k ایران کانال فورکی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

۱۲۳۲۲ v 30000
جدیدترین فرکانس شبکه ۴k فورکی رایگان صدا سیما بر روی این فرکانس در ماهواره بدر ۲۶ می باشد این تنها کانال فورکی صدا و سیما می باشد که در ماهواره قرار گرفته است و قدرت سیگنال مناسبی نیز دارد اما فقط یک سری از مستندات و به پخش طبیعت استانها می پردازد و گاها پخش مسابقات زنده را نیز با گزارش فارسی روی این شبکه قرار داد بازی رئال و بارسا اولین بار به صورت فورکی از این شبکه پخش شد و باید دید این شبکه که هنوز کنار ارم این شبکه ازمایی قرار دارد و به صورت رسمی از تاریخ ۹ /۹/۹۹ اغاز به کار کرده است تا کی ادامه دارد و میتوان از پس هزینه این شبکه برآیند یا مانند پروژه ماهواره اکسپرس ای ام ۷ در ۴۰ درجه شرقی که شبکه های سراسری را بر این ماهواره راه اندازی شده بود قطع خواهد شد. ( بروز شده ۰۱ / ۰۷/ ۴۰۱ ۱ )

برای خرید رسیور با قابلیت فورکی یا فول اچ دی با قابلیت ساپورت ۱۰ بیت رنگ باید حداقل بیش از ۲ میلیون تومن هزینه کرد.

جدیدترین فرکانس استانی ماهواره اینتل ست۹۰۲ شبکه های hd ورزش و تماشا.

جدیدترین فرکانس استانی و شبکه های اچ دی شده صدا و سیما که جدیدا در تاریخ ۴۰۲ تغییر کرده اند و یک سری شبکه های دیجیتال و ماهواره ای قطع شدند وبا سرچ مجدد شبکه های HD اچ دی شده صدا و سیما را دریافت خواهید کرد. همچنین فرکانس کانال سراسری را در زیر بیان کرده ایم معمولا شبکه ای به آنها اضافه نمی شود اما هر از گاهی فرکانس شبکه ها تغیر میکنند که ما فرکانس ها را به روز در زیر قرار داده ایم.

جهت خرید رسیور ماهواره در مدل های متنوع به این قسمت سر بزنید و محصولات را در ۴ دقیقه با قیمت مشاهده کنید.
شبکه نسیم

شبکه ای فیلم IFILM
شبکه ورزش و شبکه یک تا پنج و دیگر شبکه های سراسری که شامل نمایش و تماشا می شود در این ماهواره با یک فرکانس قابل دریافت است
جدید ترین فرکانس شبکه های اچ دی سراسری ایران در ماهواره اینتل ست که بسیار نیز ضعیف است با نصب دقیق دیش و بدون قیچی یا با دیش گردان می توان شبکه های فول اچ دی را در یافت کنید.
کانال خبر – کانال پرس تی وی _ شبکه پویا _ شبکه قرآن و شبکه شما ….  کانال رادیویی تمام موج ها که دارای شبکه تصویری هستند در این فرکانس قابل دریافت است
شبکه استان فارس کانال استانی خوزستان
جدید ترین فرکانس استان خراسان و دیگر استانها را در زیر بیان کرده ایم . تمام فرکانس ها به روز شده هستند.
شبکه های داخلی قابل دریافت با ماهواره

IRIB TV 1 شبکه های سراسری قابل دریافت با گیرنده دیجیتال بدین شرح می باشند.

IRIB TV 2

IRIB TV 3 HD فرکانس شبکه سه اچ دی یا فول اچدی در ماهواره

IRIB TV 4

IRIB TV 5

IRINN

IRIB AMOOZESH

IRIB QURAN

MOSTANAD HD

TAMASHA HD

NAMAYESH

VARZESH

IFILM

NASIM

OMID

SHOMA

OFOGH

POOYA

IRAN KALA

SALAMAT

PRESS TV

SAHARA URDU

ALKAWTHAR

فرکانس جدید شبکه های ایران در ماهواره اینتل ست ۹۰۲

فرکانس های ماهواره اینتلست ۹۰۲ در ۶۲ درجه شرقی که بسیار نیز ضعیف می باشد و برای نصب این جهت بهتر است از موتور دیش گردان استفاده شود تا دچار پرش تصویر نباشید ۱۱۵۵۵ V 30000 جدیدترین فرکانس ها ی این ماهواره  و شبکه های اچ دی را در زیر اورده ایم.

 1. استان یزد
 2. IRIB YAZD
 3. ۱۰۹۸۸ V 1600
 4. IRIB SEMNAN
 5. ۱۰۹۹۱ V 1580
 6. IRIB ZANJAN
 7. ۱۰۹۹۳ V 1560
 8. IRIB JAHANBIN
 9. ۱۰۹۹۵ V 1540
 10. IRIB ESFAHAN
 11. ۱۰۹۹۷ V 1520
 12. IRIB AZARBAYJAN
 13. ۱۰۹۹۹ V 1500
 14. —————-
 15. IRIB KERMANSHAH
 16. IRIB KORDESTAN
 17. IRIB ILAM
 18. ۱۱۰۰۲ V 3500
 19. —————-
 20. IRIB TABARESTAN
 21. IRIB GOLESTAN
 22. ۱۱۰۰۵ V 2300
 23. IRIB KERMAN
 24. IRIB KHALIJEFARS
 25. IRIB HAMOON
 26. ۱۱۰۰۸ V 3500
 27. IRIB QAZVIN
 28. IRIB BARAN
 29. ۱۱۰۱۲ V 2300
 30. IRIB NOOR
 31. IRIB AFTAB
 32. IRIB HAMEDAN
 33. ۱۱۰۱۶ V 3500
 34. IRIB AFLAK
 35. IRIB KHOOZESTAN
 36. ۱۱۰۱۹ V 2300
 37. —-
 38. IRIB FARS
 39. IRIB BUSHEHR
 40. IRIB DENA
 41. ۱۱۰۲۳ V 3500
 42. IRIB SAHAND
 43. IRIB SABALAN
 44. ۱۱۰۲۵ V 2300
 45. IRIB KH.RAZAVI
 46. IRIB KH.JONOOBI
 47. IRIB KH.SHOMALI

۱۱۰۳۰ V 3500

قطع شدن شبکه استانی و جدید ترین فرکانس ها در ماهواره بدر 

قطع شدن شبکه استانی جدیدا برای تغییر فرمت پخش تصاویر بوده است و برای دریافت تصاویر باید رسیور فول اچ دی تهیه کرد تا بتوان شبکه های تلوزیونی را در این ماهواره تماشا کرد . در زیر جدیدترین فرکانس ها را که در این ماهواره قرار گرفته را اعلام میکنم تا با سرچ این فرکانس ها به راحتی بتوانید این شبکه ها را دریافت کنید.

فرکانس استانی

فرکانس های استانی به صورت HD و در حال پخش هستند و دیگر با رسیور های معمولی نمی توان تمام برنامه کانال های سراسری را تماشا کرد .

فرکانس شبکه های اچ دی  و استانی ماهواره بدر

جدیدترین فرکانس شبکه های استانی در ماهواره بدر بدین صورت است که در زیر به صورت کامل همه را اعلام کرده ایم واگر با تغییرات در اینده از طرف صدا و سیما صورت گرفت اینجا اعلام خواهیم کرد و این صفحه به روز خواهد شد .
شبکه خلیج فارس و کرما ،همدان ،فارس ،شبکه جهان بین ، شبکه اشراق ، شبکه تابان، کانال افلاک ، کانال خوزستان ، هامون ، نور ، باران ، آفتاب  با یک فرکانس می باشد و دیگر کانال های سراسری 

۱۲۲۸۳ v ۳۰۰۰۰ جدیدترین شبکه های اچ دی در این فرکانس میباشد.
۱۱۹۰۰ v ۲۷۵۰۰  این فرکانس  برای شبکه های اس دی می باشد که شامل شبکه های اول ، تا پنجم و خبر و همچنین ، شبکه سحر هستند . این فرکانس به صورت sd ارسال می شود و با رسیور های قدیمی نیز قابل دریافت هستند .اما فرکانس های دیگر شبکه ها با کیفیت اچ دی می باشند و فقط با دستگاه های جدید و رسیور های فول اچ دی قابل دریافت هستند .

شبکه های سراسری علاوه بر اس دی با کیفیت اچ دی نیز پخش می شود و با دستگاه اچ دی میتوان شبکه های سراسری را در دو فرکانس مجزا دریافت کرد .

فرکانس اچ دی شبکه های سراسری ۱۱۸۸۱ h ۲۷۵۰۰  می باشد شبکه های یک تا پنج و شبکه ای فیلم یک و ای فیلم ۲ و شبکه های ورزش و نسیم وپویا ،نمایش ، شبکه ۳ اچ دی ، شبکه مستند ، کانال سلامت ، و همچنین شبکه های رادی یویی 

رادیو نما ورزش ، رادیو نما  پیام ، رادیو نما جوان ، رادیو نما آوا ، رادیو نما قران ، رادیو نما صبا ، رادیو نما ، رادیو نما گفتگو ، رادیو نما فرهنگ ،و دیگر رادیو ها را کامل قابل دریافت هستند .

 شبکه های استانی ، خراسان ، ( خراسان رضوی و شمالی و جنوبی ) همگی در یک فرکانس هستند ، و کانال طبرستان ،کانال سمنان ،کانال قزوین ، کانال بوشهر ، کانال مهاباد ، کردستان ، اصفهان ،گلستان ، آبادان ،ای فیلم ، اشراق ، سهند ،سبلان ، آذربایجان ، کرمانشاه ، دنا ، افلاک ، نور ، آبادان ، البرز ، همدان ، کرمان ، افتاب ، 

۱۲۳۰۳

h

۳۲۰۰۰ جدیدترین فرکانس استانی ها البت به غیر از شبکه های شهرستانی کشورمان شبکه های دیگری هم بر این فرکانس ها هستند مانند ، سحر اردو ، سحر کردی ، ….

فرکانس های کانال های الکوثر ، جام جم ، ای فیلم عربی ، سر آذری ، سحر بوسنی ، الکوثر و پرس تی وی با این Frequency قابل در یافت هستند .

تمام فرکانس های ماهواره بدر ( ایرانی ) بر روی گیرنده های زمینی دیجیتال و ماهواره ی بدر ۲۶ با فرکانس های زیر قابل دریافت می باشند.

فرکانس اول و دوم (شبکه های SD قابل دریافت با تمام گیرنده های دیجیتال):

IRIB TV 1
IRIB TV 2
IRIB TV 3
IRIB TV 4
IRIB TV 5
IRINN
IRIB AMOUZESH
IRIB QURAN
IRIB MOSTANAD
IRIB OMID
IRIB POOYA
IRIB NAMAYESH
IRIB TAMASHA
IRIB VARZESH
IRIB IRAN KALA
IRIB OFOGH
IRIB SHOMA
IRIB SALAMAT
IRIB NASIM
IFILM
ALALAM / OSTANI

IRIB TV 1 HD
IRIB TV 3 HD
IRIB MOSTANAD HD
IRIB VARZESH HD
IRIB NASIM HD
IRIB POUYA HD
IRIB NAMAYESH HD
IRIB TAMASHA HD
IRIB OFOGH HD
IRIB IRAN KALA HD
IRINN HD
IFILM HDIRIB FARATAR / IRIB UHD
IRIB SEPEHR HD
PRESS TV
AL-KAWTHAR

ماهواره ماهواره بدر واقع در ۲۶ درجه شرقی

۱۱۸۸۱ H 27500 – قابل دریافت با رسیورهای فول اچ‌دی

IRIB TV 1
IRIB TV 2
IRIB TV 3
IRIB TV 4
IRIB TV 5
IRINN
IRIB AMOUZESH
IRIB QURAN
IRIB MOSTANAD
IRIB OMID
IRIB IRAN KALA
IRIB NAMAYESH
IRIB OFOGH
IFILM
IRIB TAMASHA
IRIB SHOMA
IRIB VARZESH
IRIB POOYA
IRIB SALAMAT
IRIB NASIN
IRIB SEPEHR
ALKAWTHAR
PRESS TV
TAMASHA HD
TV 3 HD
MOSTANAD HD
VARZESH HD

۱۲۲۸۴ V 30000 – رسیورهای اچ‌دی

IFILM
IFILM 2
IFILM ENGLISH
IFILM ARABIC
JAAM E JAM
SAHAR BALAN
SAHAR AZARI
SAHAR UR
SAHAR KURDISH
ALKAWTHAR
PRESS TV HD
HISPAN TV

۱۲۳۰۲ H 32000 – فقط در رسیورهای اچ‌دی
IRIB OSTANI PACKAGE

۱۲۲۶۵ H 30000 – فقط در رسیورهای فول اچ دی HEVC و فورکی خرید رسیور و قیمت در این قسمت در ۲ دقیقه بخوانید.

TV 1 HD – فقط رسیور HEVC و فورکی
MOSTANAD HD

رسیور های نسل جدید اچ‌ای‌وی‌سی – hevc می تواند فرکانس های نسل جدید را پوشش دهد.

TV 3 HD –
VARZESH HD –
IFILM HD –
IRINN HD –
NASIM HD –
POUYA HD –
NAMAYESH HD –
OFOGH HD –
IRAN KALA HD
– فقط رسیور اچ‌ای‌وی‌سی
TAMASHA HD –
فقط رسیور اچ‌ای‌وی‌سی
ALKAWTHAR –

رسیورهای اچ‌دی
PRESS TV –
رسیورهای اچ‌دی
IRIB SABALAN – رسیورهای اچ‌دی
IRIB KHALIJEFARS –
رسیورهای اچدی
۱۲۳۲۲ V 30000 –

IRIB UHD HDR – فقط رسیورها فور‌کی

@ashkan_onlin

https://t.me/reciver4k

F:11881 H 27500 HD
F:11900 V 27500
F:12265 H 30000 HD فرکانس شبکه سه اچ قابل دریافت با رسیور فول اچ دی و فورکی
F:12284 V 30000 HD
F:12303 H 32000 HD 
F:12322 V 30000 HD

فرکانس شبکه های اچ دی صدا و سیما

شبکه IRIB TV1 به صورت تست به صورت اچ دی در ماهواره اینتلست ۳۹ فعال شده بود قطع شده است.

IRIB TV 1 HD
Intelsat 39 62°E  Intelsat 902
DVB-S2 11555 V 30000 3/4

شبکه های استانی در ماهواره یاهست

شبکه های استانی در ماهواره یاهست و یا دیگر برنامه های تلوزیونی صدا وسیما ایران بر روی ماهواره یاهست وجود ندارد جز تک کانال ای فیلم ۲ که به پخش برنامه های تلوزیونی با زبان اردو و تاجیکستانی است جدیدا بر روی این ماهواره قرار گرفته است و خبری از اینکه تا چند وقت دیگر در این ماهواره به فعالیت می پردازد وجود ندارد.

شبکه های استانی در ماهواره یوتلست

کانال های استانی در ماهواره یوتلست  وجود ندارد و جدیدا یک سری از کانال های صدا و سیما در این ماهواره در حال فعالیت هستند که متشکل از شبکه های خبر، شبکه جام جم ، شبکه سحر و نسیم .

تحریم شدن صدا و سیما و حذف شبکه های سراسری و استانی از ماهواره های درحال اجرا در مقالعه ای جدا بیان خواهیم کرد .

فرکانس های پخش زنده

فرکانس شبکه پخش زنده فوتبال

لیست فرکانس های پخش زنده مسابقات فوتبال و دیگر مسابقات ورزشی و به صورت رایگان که با کد بیس قابل باز گشایی هستند را در این قسمت اورده ایم . و کد بیس هر کدام نیز در پیج جدا آورده ایم تا به راحتی برای همراهان قابل استفاده باشد.

BADR SAT 26 E

IRIB VARZISH
۱۱۸۸۱.H.27500

IRIB TV3 HD
۱۱۹۰۰.V.27500
۱۲۲۶۵.H. 30000

فرکانس جدید ماهواره ایران شبکه های صدا و سیما در ماهواره اکسپرس ۴۰ درجه شرقی

ماهواره جدید ایران که جدیدا بر روی ۴۰ درجه شرقی برای تست درحال پخش است از فرکانس زیر استفاده میکنند و دارای قدرت بالایی نیز می باشد و قادرید با یک ال ان بی هم ترکیه و هم ایرانی ها را دریافت کنید .ولی فعلا شبکه سه این ماهواره نیز پخش مستقیم فوتبال را در برنامه های خود قرار نداده است . اما با تغییرات در این ماهواره بلا فاصله در اینجا قرار خواهیم داد .

ExpressAM 40.0°E
DVB-S2 11677 V 30000 3/4

۱۱۶۷۸   v 30000 فقط با دستگاه های فول اچ دی قابل باز گشایی می باشد. 

DVB-S2

فرکانس جدید بسیار قوی بوده و در تمام نقاط ایران قابل دریافت است . و شبکه ۳ و ورزش این ماهواره نیز راه اندازی شد و روز گذشته فوتبال ملی بین ایران و بحرین مقدماتی جام جهانی برگذار شد را کامل بدون نیاز به فعال سازی کد پخش کرد .

شبکه های خارجی پخش زنده شبکه های ورزشی در ماهواره 

شبکه های خارجی پخش زنده فوتبال ، والیبال و کشتی و وزنه برداری و دیگر مسابقات به صورت رایگان در ماهواره های زیر قابل دریافت هستند.

Yahsat-1A

۵۲.۵° yahsat

فرکانس شبکه تی وی ورزش تاجیکستان اچ دی TV-Varzish HD , Football-HD که اکثر مسابقات فوتبال ملی و رده باشگاهی و لیگ های معتبر اروپا و اسیا را به صورت مستقیم و با کیفیت فول اچ دی با گزارش فارسی پخش می کند را میتوان در ماهواره یاه ست با زدن این فرکانس ها در دستگاه رسیور سرچ کرد و به صورت مستقیم تمام لیگ های معتبر را تماشا کرد.

TV-Varzish HD فرکانس شبکه پخش زنده مسابقات ورزشی با کیفیت اچ دی بدون سانسور در این شبکه ها می توان تما شا کرد.
۱۱۷۸۵. H. 27500

فرکانس  Football-HD
۱۱۷۸۵.H.27500

Match TV
YahSat : 12617 H 8122

Tolo TV
YahSat : 12015 H 27500

Lemar TV
YahSat : 12015 H 27500

AREZO TV HD
۱۲۰۱۵.H.27500

Arezo TV فرکانس شبکه پخش مستقیم فوتبال چمپیون لیگ و لیگ اروپا
YahSat : 12015 H 27500

Tamadon TV
YahSat : 12015 H 27500

Mitra TV
YahSat : 12015 H 27500

Negaah TV
YahSat : 12015 H 27500

INTELSAT902

IRIB VARZISH
IRIB TV3 HD
۱۱۵۵۵ V 30000

AzerSpace 1 /46 E

ماهواره آذر اسپیس یا ماهواره اذربایجان که به راحتی در ایران قابل دریافت است و پخش مسابقات مختلف ورزشی می پردازد و خبر خوش برای دارندگان رسیور قدیمی این است که بعضی از این شبکه ها فعلا به صورت اس دی sd پخش می شوند و با دستگاه های قدیمی نیز قابل دریافت است و فقط با زدن کد بیس قابل باز گشای اند. IDMAN_HDو  CBC SPORT HD و کانال Az TV 1 Azerbaycan و ۱TV Georgia در زیر فرکان هر کدام را بیان کرده ایم.

IDMAN_HD
۱۱۱۷۵.H.27500

CBC SPORT HD
۱۱۱۳۵.H.27500

Az TV 1 Azerbaycan
AzerSpace : 11175 H 27500

این کانال Az TV 1 Azerbaycan فوتبال را به صورت زنده و با کیفیت sd  پخش میکند.

AzerSpace : 11175 H 27500

Medeniyyet TV
AzerSpace : 11175 H 27500

۱TV Georgia
AzerSpace : 11095 H 30000

این شبکه از کشور گرجستان پخش می شود و با کد بیش قابل باز گشایی است و مسابقات فوتبال و دیگر مسابقات را به صورت مستقیم پخش می کند.

پخش مسابقات از ماهواره ترکست TURKSAT

کشور ترکیه نیز دارای شبکه های ورزشی زیبا می باشد که با کد بیس مسابقات ورزشی را پوشش می دهد و با دریافت این فرکانس ها میتوانید مسابقات ورزشی را به راحتی با کیفیت فول اچ دی ببینید. شبکه های TRT SPOR و کانال ورزشی Tivibu Spor HD و کانال ورزشی ترکیه ای A SPOR که مسابقات ورزشی را پخش میکنند.
TRT SPOR
۱۱۰۹۶.H.30000
۱۱۰۵۴.V. 30000

Tivibu Spor HD
TURKSAT : 11853 H 27500

Tivibu Spor SD
TURKSAT : 11794 H 27500

A SPOR
۱۲۰۵۴.H. 27500

ماهواره Eutelsat 3.1°E

کانال های یونانی ERT HD و ERT 2 و ERT 1 که مسابقات را به صورت زنده و رایگان پخش میکنند به این صورت است که در زیر کامل بیان کرده ایم و با ادن شبکه های دیگر پیج به روز خواهد شد. فرکانس شبکه های یونانی برای هر سه شبکه به یک صورت است.

۱۲۷۳۴ .V.16750
ERT HD SID:0028
ERT 2 SID:0014
ERT 1 SID:000A

فرکانس های استانی صدا و سیما به ماهواره اینتلست ۳۹ منتقل شدند. Intelsat 39 62.0°E

در حال حاضر تمام فرکانس ها منتقل شده و شبکه ها از طریق ماهواره اینتل ست ۳۹ پخش می شوند . بعد از به اتمام رسیدن قرار داد صدا و سیما با ماهواره اینتل ست جدیدا ماهواره اینتل ست ۹۰۲ به ماهواره اینتل ست ۳۹ درجه تغیر یافته است .

فرکانس های صدا و سیما در ماهواره اینتلست ۳۹

لیست کامل فرکانس های ماهواره جدید صدا و سیما در اینتلست Intelsat 39 62.0°E  به شرح زیر می باشد. تماما به صورت اچ دی می باشند و با دستگاه غیر فول اچ دی نمی توان این فرکانس ها را دریافت کرد. فرکانس شبکه پخش زنده مسابقات در ماهواره اینتل ست را باید با رسیور فول اچ دی و فورکی دریافت کنید. شبکه سه و شبکه ورزش فعلا در این جهت مسابقات را رایگان پخش میکند.

Intelsat 39 62.0°E (   )

DVB-S2 10988 V 1600 3/4
DVB-S2 10991 V 1580 3/5
DVB-S2 10993 V 1560 3/5
DVB-S2 10995 V 1540 3/5
DVB-S2 10997 V 1520 3/5
DVB-S2 10999 V 1500 3/5
DVB-S2 11002 V 3500 3/4
DVB-S2 11006 V 2300 3/4
DVB-S2 11009 V 3500 3/4
DVB-S2 11012 V 2300 3/4
DVB-S2 11016 V 3500 3/4
DVB-S2 11020 V 2300 3/4
DVB-S2 11023 V 3500 3/4
DVB-S2 11026 V 2300 3/4
DVB-S2 11030 V 3500 3/4
DVB-S2 11555 V 30000 3/4 دارای کد بیس شبکه سه و ورزش روی این فرکانس در ماهواره اینتل ست 

Telegram
WhatsApp
Email

دانلود رایگان برنامه های رسیور،  تخفیف ها   تلگرام .