خرید رسیور

فونیکس اندرویدی - رسیور 2020

فعال کردن شیرینگ رسیور مدیا استار ۴k |قیمت فونیکس و زنون|اموزش نصب پلاگین

فعال کردن شیرینگ رسیور مدیا استار | قیمت رسیور فونیکس و زنون | آموزش نصب پلاگین

فعال کردن شیرینگ مدیا استار ۴k و آموزش فعالسازی پچ و راه‌ اندازی شیرینگ فونیکس و همچنین آموزش نصب پلاگین در رسیورهای مدیا استار فورکی زنون و فونیکس بر خلاف دیگر برند هایی که در رسیورهای اندرویدی فورکی برای بازگشایی شبکه ها و فعال کردن اکانت باید مراحل سختی را انجام داد و نیز به نصاب حرفه ای دارید که بتوان برای اولین بار فعال کنید در این مدل از رسیورهای اندرویدی و رسیور فورکی مدیا استار  ، شما قادرید با چند مرحله ساده این کار را به راحتی انجام دهید.رسیور زنون و فونیکس مدیا استار هر دو به یک روش انجام می شوند. رسیور اندرویدی با قیمت های بیتری از رسیورهای معمولی عرضه می شوند و دارای مشخصات متفاوت هستند که در قسمت محصولات هر دو مدل رسیور زنون و رسیور فونیکس را بیان کرده ایم .
در رسیورهای مدیا استار مدل‌های زنون و فونیکس ، کافیست کلیدهای F1+000 را وارد کنید ، تمامی پلاگین‌ها به صورت اتوماتیک دانلود و نصب و فعال خواهد شد و میتوانید از شیرینگ رایگان و امولاتور فعال شده لذت ببرید. البت باید دقت داشته باشید تا دستگاه به اینترنت متصل شده باشد. برای باز کردن شبکه سه و ورزش نیز همین مراحل را انجام دهید.

قیمت خرید جدیدترین رسیور فونیکس ۴k uhd ultera hd اندرویدی

 لینک جدید اینستاگرام فروشگاه

اخر صفحه سایت قرار دادیم.

جهت مشاهده و خواندن مشخصات دیگر کالا های فروشگاه نصاب ماهواره به قسمت محصولات سر بزنید.

نکاتی که قبل از خرید رسیور ماهواره باید بدانیم را در این قسمت در ۱ دقیقه مطالعه کنید.

روشی برای تقویت سیگنال ماهواره باید انجام داد را در این قسمت مطالعه کنید.

بهترین قطعه برای دریافت بیشترین فرکانس ها و دریافت فرکانس های ضعیف به این قسمت سر بزنید.

آموزش ریست فاکتوری از طریق بوت رسیور مدیا استار زنون و فونیکس Zenon & Phoenix

فونیکس اندرویدی - رسیور 2020

بعد از بروزسانی با نرم‌افزار جدید برای عملکرد بهتر ، و جهت جلوگیری از ایجاد هرگونه مشکل می توانید از روش زیر اقدام به ریست فاکتوری کنید . همچنین هر زمانی که سیستم عامل دستگاه کارکرد صحیح خود را ندارد و امکان ریست فاکتوری از طریق نرم‌افزار نبود ، میتوانید از این روش استفاده کنید.

  1.  ابتدا تمامی USB ها و کارت‌های حافظه را از رسیور جدا کنید .
  2. سپس کلید پاور را گرفته و در همین حالت رسیور را به برق بزنید .
  3. با ظاهر شدن شمارشگر معکوس بر روی پنل دستگاه ، بعد از ۱۰ ثانیه دست خود را از روی کلید پاور بردارید .

دستگاه دو بار برای یافتن نرم‌افزار جستجو کرده و در صورتی که هیچ حافظه جانبی به رسیور متصل نباشد ، سیستم را ریست فاکتوری می کند و به تنظیمات اولیه خواهد برد ، بعد از اتمام کار ، دستگاه ریبوت شده و بالا خواهد آمد. ( این مراحل ممکن است چند دقیقه طول بکشید )

کلید های میانبر برای ریست فکتوری کردن رسیور زنون و فونیکس

در هر رسیوری برای انجام یک سری کارها باید کراحلی را انجام داد اما در تولیدات جدید مدیا استار ۴k یعنی مدل جدید این شرکت مانند رسیور زنون و رسیور فونیکس با استفاده از کلید میانبر جهت ریست فکتوری کردن رسیور زنون و فونیکس مدیا استار می توانید از کلیدهای F1+0852 جهت استفاده راحت تر دستگاه استفاده کنید. تا دیگر نیاز نباشد به منو و دیگر قسمت های رسیور وارد شوید.

قیمت رسیور زنون و قیمت رسیور فونیکس و تفاوت این دو دستگاه

قیمت رسیور زنون

شرکت مدیا استار این محصولات را برای سال ۲۰۲۰ رونمایی کرد و روانه بازار کرده است و متریال و ساخت برد و کیفیت قطعات هر دو نزدیک به هم هستند و هر دو از یک نوع سیستم عامل با یک نسخه پشتیبانی میکنند در کل این دو مدل از رسیور نزدیک به هم هستند و می توان تفاوت هر دو را فقط در مقدار رم دستگاه و حافظه دستگاه دانست و قیمت هر دو با اختلاف ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار توان از هم دانست و این قیمت در هر شهر و هر منطقه متفاوت است و با قیمت دلار در نوسان است.

مدیا استار فورکی زنون ابعاد و کیفیت و مشخصات لوازم فیلم اختصاصی از فروشگاه نصاب ماهواره

آموزش بروز رسانی دستگاه اندرویدی جدید مدیااستار

در نسخه جدید پلاگین ام‌شیر ، می توانید با کلید info حالتهای اتوماتیک (برای شیرینگ رایگان) و حالت دستی (برای وارد کردن کارت اکتیوکد به صورت دستی ) را تغییر و انتخاب کنید.

نحوه بروزرسانی در منوی پلاگین نسخه قبلی پلاگین را حذف کنید ، و دکمه آبی (Download) را زده و پس از ورود به سرور آنلاین در قسمت Plugin Download نسخه جدید را را نصب کرده و سپس رسیور را ریبوت نمایید.

آموزش بروزرسانی پیکون‌‌ لگوی شبکه ، جهت استفاده در رسیور فونیکس و زنون 

مشخصات رسیور فونیکس

در دستگاه ماهواره فورکی جدید که دارای سیستم عامل اندروید هستند یک سری امکانات و، ویژگی هایی به رسیور ها اضافه کرده اند هر جند وقت یک بار نیاز به بروز رسانی دارند تا دستگاه به راحتی و روانی کار کند و باگ های نرم افزاری بر طرف شود. اما بروز رسانی پیکون دستگاه ماهواره اندرویدی زنون و فونیکس به ترتیب مرااحلی می باشد که برایتان بیان میکنیم.

آموزش بروزرسانی پیکون در منوی پلاگین ، دکمه آبی (Download) را زده و پس از ورود به سرور آنلاین در قسمت Addon Download گزینه پکون‌ها (Picons) را نصب کرده و سپس رسیور را ریبوت نمایید.