جستجو
Close this search box.

بهترین سوئیچ ماهواره مرکزی (بهترین مارک مولتی سوئیچ ماهواره)

دسترسی سریع به بخش مورد نظر

مولتی سوئیچ ماهواره مرکزی برای اجرا سیستم آنتن مرکزی ماهواره مورد استفاده قرار میگیرد و دارای خروجی های متنوعی نیز می باشند . این مدل مولتی سوئیچ ها در کشور ما تولیدات داخلی ندارند بسیار سخت نیز گیر می اید .گاهی اوقات منع قانونی دارد در حالی که فقط یک تکنولوژی جدیدتری نسبت به آنتن مرکزی محصوب میشود با کارایی بیشتر و هزینه کمتر . تفاوت سویچ آنتن مرکزی با ماهواره مرکزی به این شکل است که سویچ آنتن مرکزی فقط دارای خروجی می باشد . و در مولتی سوییچ ها علاوه بر خروجی جدا گانه برای واحد ها دارای تقویت کنند سیگنال نیز محصوب میشوند و خود دارای آمپلی فایر نیز می باشند .


جهت خرید ومشاهده قیمت سوئیچ ماهواره کلیک کنید

انواع مولتی سوئیچ | مولتی سویچر ماهواره مرکزی

انواع مولتی سوئیچ های تولید شده در بازار وجود دارند که دارای خروجی های ۱۲ واحد تا ۳۲ واحدی می باشند و در برند های مختلف تا ۸۰ واحدی نیز بای رفاه حال مصرف کننده ها برای جلو گیری از هزینه اضافه جهت تهیه سوییچ های میانی و عبوری و همچنین برای جلوگیری از افت سیگنال تولید شده است . تنوع برند های سوییچ آنتن مرکزی و همچنین توان خروجی متفاوت هستند . متعاسفانه در بازار ما ، قیمت های سنگین و غیر واقعی و از همه مهمتر فروش برند های فیک در بازار ایران بسیار است .

از همین رو گروه نصابان ماهواره با راه اندازی فروشگاه انلاین تجهیزات مرکزی ( اعم از تقسیم کننده مرکزی و تقویت کنند سیگنال و تقویت لاین و … ) فروش به صورت مستقیم و با حذف واسطه خواستار پایین آمدن قیمت ها به فروش مستقیم به دست مشتری شد .

گروه نصابان ماهواره جهت گارانتی محصولات و فروش برند های معتبر و دارای ضمانت از کشور ترکیه لوازم را وارد کرده است تا دلالان قیمت ها را به صورت کاذب بالا نبرند . تمام  کالا های وارداتی با کیفیت و دارای نشان تاییدی از اروپا دارند و اکثر قطعات اصلی دارای گارانتی می باشند .

فروش کالاهای بی کیفیت و چینی را از سبد خود حذف کرده ایم .

بهترین نوع مولتی سوئیچ

بهترین مولتی سوئیچ

بهترین نوع مولتی سوئیچ برای آنتن ماهواره مرکزی از نظر کیفیت و قیمت را می توان مولتی سوئیچ جرمن تک ست  ( یا ژرمن تک ست ) نام برد .که دارای گارانتی ۳ ساله تعویض می باشد . این برند از نظر قدرت و کیفیت در بین دیگر برند ها بسیار بالاتر است و بیشتر نصاب های حرفه ای به سراغ این برند می روند .

بهترین نوع مولتی های تولید شده

 1. spuon
 2. triax
 3. televez
 4.  german-techsat
 5. teletek

این ۵ برند برتر را میتوان از بهترین های تجهیزات مرکزی دانست که در بازار ایران می توان بدست آورد و کمی بیش موجود است . و در این بین برند های مختلفی نیز هستند که باهم تفاوت چندانی ندارند کیفیت یک سانی دارند و از نظر قیمت نیز یک سان هستند را بیان می کنیم .

 1.     next      ( جدیدا تولیدات تجهیزات ماهواره ای را شروع کرده است و رسیور در مدل های مختلفی نیز تولید می کند که از نظر کیفیت با رسیور های چینی تفاوتی ندارد )
 2.   nuovo      مولتی سوئیچ نوو ( برند جدید و با کیفیت که سیم  کواکسیال و شبکه و فیبر نوری نیز با همین برند تولید میکند و سویچ در مدل های اقتصادی و زاماک که همان تکنولاین باشد را تولید میکند و دارای ۲ سال گارانتی می باشد  )
 3. teknolin  سوئیچ تکنولاین
 4. euro tech
 5. astracom

سوئیچ جرمن تک ست یکی از برند های آلمانی می باشد که در کشور ترکیه تحت لیسانس آلمان تولید می شود و استاندارد های بسیار بالای دارد . بسیاری از تولیدات تجهیزات ماهواره ای که در اروپا محبوب هستند برند های آلمانی می باشند و جرمنتک ست نیز یکی از محبوب ترین تولیدات و معتبر ترین تولیدات به حساب می آید .

مولتی سوئیچ نوو nuovo

مولتی سوئیچ نوو NUOVO  که یکی از جدیدترین تولیدات مولتی سوییچ ماهواره مرکزی می باشد که وارد بازار ایران شده است و توسط گروه نصب نو نیز بسیار با تخفیف و ضمانت نیز در چند ماه گذشته عرضه شد. که در وافع همان شرکت تکنولاین می باشد که با برند جدید خود به اسم نوو تولیدات جدید خود را در زمینه تجهیزات مرکزی آغاز کرده است .

تولیدات سیم و کابل و همچنین سوییچ های مرکزی بسیار با کیفیتی در مدل های متنوع اقتصادی و زاماک تولید کرده است که از نظر شکل ظاهری فرق چندانی با هم ندارند فقط در مدل اکونومی پایه مولتی ها پلاستیکی شده است و در مدل زاماک خود کلا فلزی تولید کرده است . در هر دو مدل افت خروجی ها به یک اندازه می باشد .

مولتی سوئیچ یوروتک دارای ضمانت می باشد که در بین دیگر برند های مولتی سوییچ ها بیشترین ضمانت را دارد . اما در بین این مولتی سوئیچ ها بهترین مدل جرمن تک می باشد که در بین عموم از اعتبار بیشتری برخوردار است . زیرا یکی از قدیمی ترین برند لوازم ماهواره مرکزی است که در ایران مورد استفاده قرار میگرفته است .

مشخصات مولتی سوئیچ نوو

sat (950..2200 mhz ) trunk

sat (950…2200 mhz) tap

۰…+/-۲   terr   (۴۷…۸۶۲ mhz) trunk

terr (47..862 mhz ) output power  ۱۰۰ active

مولتی سوئیچ یوروتک

مولتی سوئیچ یوروتک ساخت شرکت تجهیزات ستلایت  Satellite Equipment  کشور ترکیه ای می باشد که جدیدا وارد بازار شده است و تولیدات خود را ۵ سال گارانتی میکند به این صورت که ۲ سال گارانتی تعویض دارد و ۳ سال گارانتی تعمیر اما در ایران به علت مشکلات حمل و نقل دارای ۲ سال گارانتی واقعی می باشد و گارانتی تعمیر آن نیز ۱ سال است که در ایرات قابل تعمیر نیست به دلایل نبود تجهیزات و نبود تعمیرکار این مدل سیستم .

می توان گفت گارانتی تعمیر سیستم مرکزی در ایران فعلا بلا استفاده است . و جز خرابی سطحی نمی توان سیستم را به درستی عیب یابی کرد و ایراد قطعه را برطرف نمود .

گارانتی تجهیزات مرکزی

گارانتی لوازم مرکزی به ۲ صورت می باشند .

 1. گارانتی تعویض قطعه
 2. گارانتی تعمیر قطعه

که مدت ضمانت تعمیر و تعویض به صورت یک جا روی قطعه درج می شود و باید دقت داشت که گارانتی که از طرف شرکت تولید کننده صادر میشود از تاریخ فروش قطعه توسط نماینده خود شرکت می باشد . که فروشگاه نصابان ماهواره با فروش قطعات و لوازم سیستم مرکزی به صورت نماینده فروش شرکت ترکیه ای در تهران مشغول فعالیت می باشد . و مسئول فروش تجهیزات به صورت مستقیم به مصرف کننده را دارا است . همچنین تاریخ گارانتی کالا از زمان فروش توسط نماینده شرکت (  گروه نصاب ماهواره ) در تهران محاسبه می شود .

بهترین سیم برای استفاده ماهواره مرکزی کدام است ؟

بهترین نوع سیم کواکسیال برای استفاده در سیستم مرکزی را می توان سیمی نام برد که هم از نظر مس بکار رفته در سیم بیشترین درصد را داشته باشد و بعد از آن باید حتما دارای شیلد باشد تا از نویز های اضافی و مخرب جلو گیری کند و از نظر مقدار قطر مغذی سیم بالای یک میل و حداقل یک میلی متر باشد و تعداد سیم های افشان دور سیم نیز از تعداد مطلوبی بر خوردار باشد .

در انتخاب نوع سیم و  برند سیم باید دقت زیادی کرد . زیرا هر چقدر مقدار سیم زیاد باشد افت سیگنال نیز افزایش خواهد داشت و اگر نوع سیم برای مصرف ماهواره یا آنتن مورد انتخاب ما از کیفیت مطلوبی بر خوردار نباشد افت سیگنال چند برابر خواهد بود .

( باید دقت کرد که دستگاه های رسیور ماهواره یا دیجیتال – ستاب باکس _ نیز تیونرشان بعد از گذشت ۲ سال از کیفیت و قدرت گیرندگی اولیه کم می شود و اگر موارد سیم را به خوبی دقت نکرده باشند در داخل منزل دیگر یک سری فرکانس ها را یا ضعیف یا اصلا ندارند در حالی که در جایی که دیش قرار دارد به خوبی دریافت می شود )

آیا می توان از سیم دوربین مداربسته برای ماهواره استفاده کرد ؟

این سوال را در روز که نه در هفته حداقل ۲۰ بار بیشتر از من و از همکارانم پرسیده می شود اما باید در نظر داشت که برای دوربین مداربسته از سیم مخصوص دوربین rg59 استفاده می شود و این سیم درصد بالایی مس دارد ولی برای استفاده از ماهواره مناسب نمی باشد زیرا مغزی نازکی دارد و برای ماهواره یا آنتن تلوزیون بهتر است از سیم rg6  که قطر مغزی بیشتری دارد استفاده شود. ( تسط شده در متراژ زیاد سیم دوربین اصلا کیفیت مطلوبی ندارد ) و یکی از

بهترین نوع سیم آنتن مرکزی که در کشور خودمان تولید می شود سیم کرمان صادراتی می باشد. و انواع سیم وارداتی را نیز توضیح خواهیم داد . اما باید این را نیز اضافه کنیم که سیم های انتن و سیم های دوربین مداربسته در نوع های مختلفی تولید می شود که ارزانترین نوع این سیم ها cc گفته می شود این نوع سیم از موادی ساخته می شوند که دارای کیفیت بسیار پایین دارد و راه شناخت آن نیز این می باشد که با شعله کبریت یا فندک مغزی را حرارت داد و دید تغیر رنگ و یا تغیر ماهیت می دهد یا خیر . و راه

دیگر نیز می توان با شیعی فلزی روی مغزی را تراشید و باید رنگ سرخ رنگی در قسمت تراشیده شده نمایان باشد که نشان از رنگ مس است اگر در غیر این بود ان سیم از کیفیت و قیمت پایینی بر خوردار است.

زمان خرید مولتی سوییچ باید دقت کنید برای کمی ارزانتر خریدن در اینده به مشکل نخورید و به تمام رسیور ها مچ شوند و بدون مشکل بتوان از مولتی سوئیچ ماهواره مرکزی استفاده کرد زیرا یک سری برند های موجود در بازار با سیستم رسیورهای روز تداخل دارند و نمی توانند سیگنال های low  باند را ساپورت کنند. گرچه اکثر مدیر ساختمان ها و ساکنین اپارتمان ها این مشکلات را نمی دانند و فقط به قیمت تمام شده کار دارند ولی بد نیست که یک نصاب به عنوان مدیریت اجرا یک سیستم مرکزی کامل و بدون چشم داشتی تمام مسائل را مطرح کند تا خود ساکنین تصمیم گیرنده نهایی باشند .

اختلاف قیمت نوع مولتی سوییچ مرکزی در هر برندی با هم متفاوت خواهد بود و نمی توان هر کردام را فقط از روی قیمت انها سنجید ، زیرا هیچ گرانی بی حکمت نیست و هیچ ارزانی بی علت .

تیم فنی فروشگاه نصاب ماهواره دارای تکنسین های باتجربه در زمینه نصب انواع سیستم آنتن مرکزی و دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن با تجربه بالا در تمام مراحل نصب و راه اندازی  و عیب یابی انواع سیستم مرکزی با لوازم مدرن در خدمت هم شهریان و همراهان عزیز خود هست و اماده عقد قرار داد نصب و اجرا در تمام شهرستان ها می باشد.

فروش مولتی سوئیچ برند اصلی با گارانتی در انواع برند ها به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام می شود

فروش لوازم ماهواره مرکزی در تهران و ارسال به شهرستان ها با کمترین قیمت و فقط برند اصلی به همراه گارانتی جهت اطلاع از موجودی انبار و قیمت کالا ها با ما تماس بگیرید .

Telegram
WhatsApp
Email
مطالب اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود رایگان برنامه های رسیور،  تخفیف ها   تلگرام .