خرید رسیور

رسیور مدیا استار زنون

قیمت رسیور فول اچ دی و فورکی بدون دیش سایت فروش رسیور

قیمت رسیور فول اچ دی و فورکی لیست قیمت رسیور بدون دیش

قیمت رسیور ماهواره حرفه ای فورکی ۴k یا اولترا اچ دی اندرویدی و uhd بدون اندروید همچنین در محصولات full hd فول اچ دی جدید ۲۰۲۳ دارای مشخصات متنوعی هستند ، اما چه مدلی برای شما مناسب است با چه قیمتی در قسمت راهنمای خرید رسیور ماهواره کامل توضیح داده ایم.
خرید رسیور فول اچدی ارزان در مدل مینی ماهواره ها باید یک نمونه را انتخاب کرد زیرا برای ارزانتر درامدن قیمت دستگاه ماهواره از قاب پلاستیکی مهندسی استفاده کرده اند و هم چنین ابعاد انرا کوچک تر کرده اند برای خرید رسیور ماهواره در سایت فروش رسیور ماهواره  nasabemahvareh.com/shop  نیز تمام برندهای مطرح موجود در بازار ایران و امارات را باهم مقایسه کنید. مارک استارست و ایکس کروزر و ایکون و پرمیوم و مدیا استار  و استار ترک و مارک هانی استار و برند ردلاین هستند .

 

قیمت رسیور ماهواره بدون دیش با ساپورت شبکه فارسی ( بروز رسانی دلار ۴۸ تومان )

قیمت رسیور ماهواره بدون دیش با ساپورت شبکه فارسی نیز با دلار ۴۸ هزار تومان

 • قیمت رسیور بدون دیش در مدل حرفه ای مدیا استار اندرویدی نزدیک ۱۱ میلیون تومان.
 • قیمت در مدل نیمه حرفه ای بدون اندروید ۵ میلیون تومان.
 • قیمت رسیور بدون دیش و در مدل فول اچدی اقتصادی نیز حدود ۲ میلیون تومان.
 • ماهواره بدون دیش و در مدل مینی هم یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان

مطالب پر بازدید :

مشخصات انواع رسیور ۴k با قیمت را در این قسمت مشاهده کنید.

قیمت مدلهای جدید رسیور ماهواره فول اچدی  را در این قسمت مشاهده کنید.

 

قیمت دستگاه ماهواره مهم است اما قبل خرید باید به چند نکته مهم توجه کنیم ؟

قیمت رسیور فول اچ دی

خرید رسیور را زمانی باید انجام داد که نیاز مان را بدانیم  یعنی فقط قیمت دستگاه ملاک نیست بلکه نیاز شما از خرید گیرنده دیجیتال ماهواره چست؟ دستگاه ماهواره فول اچ دی با رسیور ۴k هر دو پخش ماهواره را انجام میدهند اما هر کدام آپشنهای متفاوتی دارد و این خدمات باتوجه به نیاز افراد بهینه شده است. ( با مقایسه رسیور فول اچدی و فورکی اندرویدی و بدون اندروید یک سری از این آپشنها را متوجه خواهید شد ) که میتواند در انتخاب خرید رسیور به شما کمک کنید.
گاهی اوقات با خرید رسیور مینی فول اچ دی ارزان قیمت نیاز شما را براورده خواهد کرد پس اول نیاز خود را بسنجید.

 

رسیور ماهواره بدون دیش چیست؟ iptv روی دستگاه نسل جدید

دستگاه ماهواره ای که با متصل شدن به ایننترنت قادر خواهید بود شبکه تلویزیونی و رادیویی ماهواره ای را تماشا کنید و بدون نیاز به دیش و بدون اختلال از وجود پارازیت ، باید دقت کنید تمام رسیورهای نسل جدید فورکی اندرویدی و غیر اندروید از این قابلیت پشتیبانی می کنند و محدود برند های فول اچدی که میتوان جدا گانه روی دستگاه فایل m3u را نصب کرد و باعث اختلال در دستگاه نیز نشود .اما تماما از شبکه فارسی استفاده نمی کنند ( انبرد و فابریکی بر روی دستگاه وجود ندارد ) و فقط چند برند هستند که از شبکه های ماهواره ای فارسی چه داخلی و چه خارجی برون مرزی کامل در دستگاه ماهواره به صورت کامل و اماده استفاده قرار داده شده اند ( معمولا از کانالهای معروف دنیا منجمله ورزشی و … بر روی دستگاه ها حرفه ای نصب شده اند و قابل استفاده هستند ) . و اگر شبکه فارسی بدون دیش آی پی تیوی بر روی خود رسیور iptv رایگان وجود نداشته باشد باید جدا گانه حق اشتراک آنرا تهیه کنید و به راحتی بر روی دستگاه رسیور و موبایل قابل نصب هستند و از تماشای کانال ماهواره ای فارسی و غیر فارسی لذت ببرید.

 

رسیور بدون دیش چطور کار میکند؟ را در ۲ دقیقه بخوانید.

دریافت فرکانس های ضعیف قویترین و بهترین ال ان بی  تولید شده را در ۱ دقیقه مطالعه کنید.

دیدن آیپی تی وی شبکه ماهواره ای روی موبایل و تبلت و تلویزیون هوشمند را در ۲ دقیقه مطالعه کنید.

 

 

( دیدن فیلم محصولات و همچنین لیست قیمت انها در شبکه اجتماعی تلگرام و اینستاگرام سایت عضو شوید. )

image 1 قیمت رسیور فول اچ دی و فورکی بدون دیش سایت فروش رسیور رسیور ماهواره

 

رسیور فول اچ دی بخرم یا فورکی ؟

خرید رسیور 4k

رسیور فول اچ دی بخریم اکثر فرکانس فارسی زبان داخلی و خارجی برون مرزی ایران را ساپورت میکنند چون اکثرا فول اچدی ۸ بیت رنگ هستند مگر دنبال تمامی شبکه غیر فارسی زبان و یا کانالهای ۱۰ بیت رنگ با کیفیت بالا باشید که مجبور به خرید دستگاه ماهواره فورکی هستید. گرچه یک سری از کانال فارسی داخلی استانی و بعضی از شبکه سراسری درحال پخش هم زمان فول اچ دی ۸ بیت رنگ و ۱۰ بیت رنگ و فورکی هستند ( ۸ بیت رنگ دستگاه ماهواره فول اچ دی و ۱۰ بیت رنگ دستگاه ۴k پشتیبانی میکنند ).

 • مهم
 • رسیور فورکی و اندروید دار حدودا قیمت از ۵.۸۰۰.۰۰۰ تومان با دلار ۴۸ هزار تومان تا ۱۳ میلیون تومان .
 • دستگاه ماهواره فورکی بدون اندروید قیمت از ۳.۹۰۰.۰۰۰ تومان است تا حدودا ۵ میلیون تومان.
 • رسیور فول اچ دی، رسیور مینی ماهواره حدودا ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومن تا حدود قیمت ۳ میلیون تومان قیمت هر برندی متفاوت میباشد.
خرید رسیور
https://t.me/reciver4k

 

کدام رسیور فول اچدی full hd کیفیت تصویر خوب دارد؟

دستگاه ماهواره full hd از نظر پخش کیفیت تصویر باهم متفاوت هستند زیرا از قطعات یک سانی در هر برند و مدلی به یک شکل استفاده نمی شوند و در بین برندها میتوان برند پرمیوم را که از چیپ ست monteg  کره استفاده میکند باعث شده از کیفیت تصویر بالایی بر خوردار باشد و استارست سری اکستریم دیگر برندها مانند پریمکس با چیپ ست تایوانی و … .باید توجه داشته باشید تمام گیرنده فول اچ دی حتی از یک شرکت در هر مدلی از کیفیت یکسانی بر خوردار نیستند .

 

رسیور ۴k 2023 اندرویدی چه برندی بخریم؟ ایکس کروزر و مدیا استار و استارست و پرمیوم و ..

رسیور ایکون s4

 

 

خرید رسیور ۴k چه برندی بخریم با توجه به مشخصات سخت افزاری و همچنین ویژیگ های شان متفاوت است . قطعا قیمت رسیورها نیز در برندهای مختلف یکی نیست حتما برای اطلاعات بیشتر به قسمت فروشگاه سر بزنید و این تفاوت ها را مقایسه کنید.

اما در رسیور ۴k کیفیت خوبی داشته باشند رسیور استارست و رسیور ایکس کروزر و رسیور مدیا اسصتار و رسیور نکست و برند رسیور ۴k پرمیوم از بقیه مارک ها بهتر هستند.

 

خرید کابل اچ دی ام ای hdmi  در کیفیت تصویر فول اچدی یا اولترا اچ دی تاثیر دارد؟

 

اچ دی ام ای hdmi

اکثر تولید کننده لوازم ماهواره ای در تولیدات خود لوازم گیرنده را کامل قرار می دهند اما برای کاهش قیمت قطعا لوازم درجه یک را قرار نخواهند داد و اگر از گیرنده فورکی اولترا اچ دی ۴k استفاده میکنید ، و از تلویزیون uhd نیز بهره میبرید و از کیفیت تصویر راضی نیستید و دچار پرش تصویر به صورت پیکسل به پیکسل گوشه تصویر هستید در بعضی مواقع با تعویض کابل hdmi  کابل اچ دی ام ای هم باعث افزایش کیفیت و هم شاهد از بین رفتن مشکلات تصویر تلویزیونی خود خواهید بود.

اختلاف قیمت خرید دستگاه فول اچ دی با فورکی ۴k چقدر است؟

قیمت رسیور 4k

 • تولیدات رسیور فول اچدی جدید ۲۰۲۳ در برند و مدل مختلف از ۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان ( مینی ماهواره ) و رسیور ماهواره کیس بزرگ تا حدودا ۳ میلیون تومان است ( با دلار ۴۵ هزار تومان )
 • رسیور ۴k واقعی با قابلیت ۱۰ بیت رنگ واقعی و ۶۰ فریم نیز از ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بدون اندروید تا بالای ۵ میلیون تومان است
 • قیمت رسیور ۴k اندرویدی نیز از حدود ۶ میلیون تومان تا ۱۲ میلیون تومان در مدل و مارک معتبر است و قطعا این اختلاف قیمت نیز بی دلیل نیست و هرکدام ویژگیهای مختلفی دارند که با داشتن کانال تلگرامی فروشگاه نصاب ماهواره می توانید انلاین قیمت روز رسیور ماهواره را داشته باشید و هم چنین در قسمت فروشگاه سایت نصاب ماهواره nasabemahvareh.com/shop   تمام مشخصات  به همراه عکس کالا ها را ملاحضه کنید.

 

بهترین برند رسیور فول اچ دی جدید

بهترین رسیور

 • خرید ریسیورر فول اچ دی استارست ( دارای مدلهای اقتصادی و حرفه ای در سال ۲۰۲۳  )
 • خرید رسیور فول اچ دی مدیا استار ( تنوع مدل  در سال ۲۰۲۳ و قیمت خوب  )
 • رسیور ماهواره فول اچدی پرمیوم ( مدل متنوع در سال ۲۰۲۳ با تکنولوژی کره )
 • رسیور دیجیتال فول اچدی ردلاین (  بعضی مدلهای خوب و ارزان  )
 • رسیور ماهواره فول اچ دی پریمکس ( دارای سخت افزار خوب و ۲ مدل فول اچدی )
 • خرید رسیور فول اچدی هانی استار ( مدل متنوع فقط فول اچدی در سال ۲۰۲۳ بعضی مدلها خوب و اقتصادی )

بهترین برند و جدید ترین دستگاه ماهواره فورکی اندروید کدام است؟

خرید رسیور

 

 1. قیمت دستگاه ماهواره ۴k  استارست ۴k  جدید با ۲ تیونر مدل x7 اکستریم با سخت افزاری بسیار قوی (  دارای بالاترین اندروید و تیونر نسل جدید در گیرندگی بالا در دریافت فرکانس تولید )
 2.  قیمت خرید رسیور ۲۰۲۳ ۴k نکست ترکیه ای با اندروید  ( طراحی جدید و تولید سخت افزاری قوی و کارایی بالا  ) 
 3. خرید ایکس کروزر ۷۸۵ و ۷۱۵  و  ۵۸۵ پلاس تولید جدید XCRUISER.
 4.  خرید مدیا استار اندروید  زنون
 5. بالاترین رسیور ۴k مدیا استار فونیکس در قسمت فروشگاه سایت می توانید عکس و مشخصات را کامل ببینید و خرید انلاین انجام دهید  .
 6. بهترین رسیور ماهواره ۴k بدون اندروید مدیا استار را در ۲ دقیقه بخوانید.
 7. خرید گیرنده ۴k استار x55  قیمت و مشخصات را می توانید در قسمت محصولات فروشگاه انلاین نصاب ماهواره مشاهده کنید. 
 8. قیمت رسیور بدون اندروید جدید مدیا استار را در ۱ دقیقه بخوانید.

 

رسیور بدون دیش چیست؟

 

گیرنده ماهواره بدون دیش چیست و قیمت آن چقدر است؟ یعنی دستگاه ماهواره نسل جدید چه فول اچ دی و یا اولترا اچ دی ۴k 2023 دارای قابلیت کار کردن با اینترنت را دارا هستند و یکی از این قابلیتها این است که می توانند شبکه ماهواره ای را بدون دیش با اینترنت پرسرعت ( مانند دیدن فیلم از اینترنت عمل میکنند ) تماشا کرد و با حق اشتراکی که خرید کرده اید یا به صورت رایگان روی رسیور قرار داده اند می توانید از این خدمات استفاده کنید بر ترین برند در این زمینه می توان گیرنده دیجیتال ۲۰۲۳ ماهواره ایکون ایرون پرو اندرویدی ۴k رو مثال زد که حرفه ای ترین رسیور ماهواره موجود در ایران است که با اکانت مخصوص خود شرکت اکثر شبکه ماهواره ای دنیا را به صورت رایگان بدون دیش پخش میکند و یک نکته در نظر داشته باشید که این خدمات که بتوانید حق اشتراک را خریداری کنید و بر روی هر رسیوری قابل نصب نیست ،و بعد از نصب دستگاه دچار هنگی خواهد شد پس دقت کنید تمام گیرنده های ماهواره ای ۲۰۲۳ که ای پی تی وی رایگان دارند دلیل نمی شود بتوان بدون مشکل iptv بر روی دستگاه خارج از ان چیزی که به صورت رایگان وجود دارد نصب کرد و بدون مشکل استفاده کرد.

خرید اکانت بدون دیش iptv باید به چه نکاتی توجه کرد را در ۱ دقیقه مطالعه کنید.( قابل نصب بر روی موبایل و تبلت و اندروید )

خرید رسیور بدون نیاز به دیش و نکته مهم

 

باید توجه داشته باشید گیرنده نسل جدید و حرفه ای ۲۰۲۳ داری ۲ مدل اندرویدی و بدون اندروید می باشند و اگر دنبال شبکه های فارسی هستید باید اکانت iptv آیپی تی وی را جدا گانه خرید کنید و بر روی انها نصب کنید و در هر دو مدل نیز عمل کرد را امکان پذیر است اما اپشنهای اندرویدی بسیار بیشتر است ولی در کارکرد دستگاه تفاوتی نمی کنند.در ادامه از هر دو مدل مشخصات کامل را قرار خواهیم داد تا راحت تر بتوانید قبل خرید گیرنده فورکی مقایسه کنید.

 

خرید دستگاه ماهواره فول اچ دی خوب ارزان قیمت زیر ۲ میلیون تومان  

خرید و قیمت دستگاه گیرنده ماهواره فول اچ دی در مدل مختلف کیس بزرگ و همچنین برای ارزانتر تمام شدن در ابعاد کوچیک نیز تولید می شوند با کیس پلاستیکی و به رسیور مخفی و جیبی نیز مشهورند که بهترین گیرنده دیجیتال ماهواره مینی فول اچدی می باشد.
در ادامه عکس از دستگاه ماهواره کوچک مدیا استار برایتان اورده ایم که زمان خرید باید به سال تولید دستگاه دقت کنید و همچنین به این نگته توجه کنید که قیمت ، ویژگی رسیور مینی با بزرگ فول اچ دی چه تفاوتی داردند که قبلا کامل بیان کرده ایم. قیمت خرید دستگاه گیرنده  دیجیتال فول اچ دی جدید با امکانات بالا و کییت و سخت افزار مناسب در بین مارک هایی که پیشنهاد کردیم میتوانید یک مدل را انتخاب و خرید کنید.

 

رسیور مدیا استار ار 120

 

 

 

خرید رسیور فورکی ۲۰۲۳ uhd اولترا اچدی ( ساپورت بدون دیش ) اینها برند مطرح و قابل اعتماد و با قطعات و لوازم یدکی موجود در بازار ما هستند و لیست قیمت فروشگاه در کانال تلگرامی فروشگاه موجود است که کم و بیش با این برند اشنا هستیم و می توان برای خرید به سراغ بهترین مدل از این شرکت رفت اما برندهای متفرقه زیادی در بازار نیز هستند که نمی توان بدون شناخت خریداری کرد.