خرید رسیور

رسیور بدون دیش iptv

iptv آیپی تیوی شبکه ماهواره ای بدون دیش + خرید ای پی تیوی چیست

iptv آیپی تی وی شبکه ماهواره ای بدون دیش | خرید ای پی تیوی چیست؟

آی پی تی وی و iptv

ای پی تی وی iptv چیست ؟ قیمت خرید ایپی تیوی چقدر است ؟ بهترین اکانت آیپی تیوی کدام است و نحوه استفاده از آی پی تی وی به چه صورت است ؟ iptv vod چیست و استفاده از آی پی تی وی چقدر اینترنت نیاز دارد؟ در جواب کلی باید گفت که این نسل جدید از ارسال تصاویر تلوزیونی است که در ان نیاز به دیش و کابل و … ندارد و در این مدل با استفاده از اینترنت می توانید شبکه تلویزیونی ماهواره را تماشا کرد و در هر  کجا که باشید و فقط اینترنت داشته باشید قادر خواهید بود از آن استفاده کنید و به راحتی فایل M3U قابل نصب روی موبایل، اندرویدی و ios و تبلت و اندروید باکس و تلویزیون هوشمند و کامپیوتر است.

ای پی تیوی وود IPTV VOD به چه معناست در این سیستم ،و هم با چه سرعت اینترنتی قادر خواهید بود از آی پی تی وی استفاده کنید؟ و حجم مصرفی شما در ۱ ساعت چقدر خواهد بود؟

ای پی تی وی IPTV نیاز به فعال کردن فیلتر شکن ندارد و مقدار مصرف آن بستگی به خود شما دارد که از چه کانالی با چه کیفیت تصویری می خواهید استفاده کنید دیدن شبکه ای با کیفیت HD  و یا  SD  و یا ۴K  قطعا یک حجم یک سانی از اینترنت را نیاز ندارند.

مصرف اینترنت در ای پی تی وی IPTV متناسب با کیفیت کانال در حال پخش حجم اینترنت مصرفی شما کم و زیاد خواهد شد . و در ادامه نیز  اکانت سیسیکم قدرتمند و بدون فریز و cccam پرسرعت اولترا از سرور پر سرعت تهیه شده است و با اموزش نصب سی سی کم cccam روی رسیور در کانال تلگرامی قرار گرفته اند و با کمترین قیمت در اختیار کاربر ها قرار داده خواهد شد سیسیکم فول جهت و قدرتمند فروشگاه اینترنتی نصاب ماهواره را می توانید به صورت ۱۲ ماهه برای هر مدل رسیور ی تهیه کنید ، رسیور مدیا استار و ایکس کروزر ، استارست و… برنامه مدل رسیورتان و همچنین اموزش رایگان در اختیارتان قرار  داده خواهد شد.

photo 2022 05 09 18 01 03 iptv آیپی تیوی شبکه ماهواره ای بدون دیش + خرید ای پی تیوی چیست اخبار سایت | دسته بندی نشده

photo 20221125 iptv آیپی تیوی شبکه ماهواره ای بدون دیش + خرید ای پی تیوی چیست اخبار سایت | دسته بندی نشده

خرید اکانت آیپی تیوی IPTV باید به چه نکات مهم توجه کنید؟

IPTV
IPTV

زمان خرید اکانت ایپی تیوی IPTV اگر کیفیت و بدون قطعی و فریز مد نظرتون هست به اختلاف کم قیمت ، و تعداد بالای شبکه  ای پی تی وی iptv ، توجه نکنید.

در نظر داشته باشید اکانت آیپی تیوی IPTV فروشگاه نصاب ماهواره برای بالا بردن کیفیت و بدون فریز و قطعی و اختلال سرورهای خریداری شده آی پی تی وی iptv خارج از کشور را مجدد بر روی سرور داخل ایران قرار داده تا یوزر ( مشترکین اکانت ای پی تی وی ) که داخل ایران هستند استفاده می کنند بدون افت باشد و اختلال را کاهش دهیم. 

همچنین برای بهتر شدن ای پی تی وی IPTV  تعداد کانال رو کمتر کرده ایم تا حجم اضافه کاهش پیدا کنه و راحتتر بتوانن یوزرها از کانال معروف و مورد نیاز و غیر رایگان استفاده کنند ( در نظر داشته باشید با قرار دادن کانال رایگان می توان تعداد آنها را تا ۱۰۰ هزار شبکه و بیشتر بالا برد که ارزش محتوایی ندارند تبلیغات زیاد کیفیت بد فرستنده باعث شده به همین دلیل تصمیم به حذف گرفتیم ) و برای کارکرد راحت تر اکانت ای پی تی وی iptv به چند بخش تقسیم شده اند و هر کدام از یک سرور جدا گانه استفاده می کنند.( سرور ارزانتر نیز وجود دارند اما کیفیت لازمه را ندارند.
تلخی کیفیت پایین مدتها پس از انکه شیرینی قیمت پایین فراموش می شود ،باقی خواهد ماند در واقع همان ضرب المثل شیرینی فارسی خودمان است که میگه هیچ ارزونی بی علت نیست هیچ گرونی بی حکمت )

( قابل نصب روی موبایل، اندرویدی و ios و تبلت و اندروید باکس و تلویزیون هوشمند کامپیوتر )
اموزش نصب داخل کانال تلگرام فروشگاه نصاب ماهواره هست لینکهای تفکیک شده لیست کانال ماهواره ای و اختصاصی بر روی سرور ایران از فروشگاه نصاب ماهواره برای کار کرد با سرعت کم اینترنت ایران و بدون اختلال.

 • قیمت خرید اکانت آیپی تیوی iptv یک ماهه. آی پی تی وی سرور اختصاصی شامل ۲۰ هزار کانال ای پی تیوی ماهواره ای غیر رایگان و با کیفیت
 • قیمت خرید iptv فروش مناسبتی و فروش ویژه اکانت ای پی تی وی در کانال تلگرام قرار داده خواهد شد. که با ۲۰ هزار شبکه آی پی تیوی iptv و بهترین سرور با ضمانت بازگشت وجه در صورت نارضایتی .
 • قیمت خرید اکانت آی پی تیوی iptv 3 ماهه.
 • قیمت اکانت آیپی تی وی iptv فروش ویژه در کانال تلگرامی .
 •  خرید و قیمت ای پی تی وی  iptv اکانت آیپی تی وی ۶ ماهه. ایپی تیوی بین اسپورت و دیگر کانال ورزشی و غیر ورزشی محبوب دنیا.
 • قیمت خرید اکانت ای پی تیوی ۱۲ ماهه فروش ویژه ای پی تی وی iptv در کانال تلگرام فروشگاه

اکانت IPTV ای پی تی وی رسیور به چه صورت است ؟

خرید اکانت IPTV رسیور

رسیور های نسل جدید روی رسیور اکانت IPTV  ای پی تی وی قرار داده می شود به این صورت که شرکت تولید کننده تجهیزات ماهواره ای با شرکتهای خدمات ای پی تیوی ارائه میدهند با بستن قرار دادی به مدت خاص با توجه به سریال دستگاه بدون نیاز به خرید ای پی تی وی توسط فرد میتوان از اکانت IPTV آی پی تی وی  رسیور استفاده کرد و این نوع اکانت رایگان است  و با توجه به کشورهایی سفارش دهنده رسیور ماهواره نوع پوشش شبکه ها متفاوت خواهد بود و اکثر کانال های تلوزیونی کشورهای اروپایی را و امریکای و بعضی از کشورهای عربی و … تحت پوشش قرار میدهند و  اکانت IPTV آی پی تی وی رسیور اقتصادی فول اچ دی شبکه های فارسی را پوش نمی دهند . و در در بعضی از اکانت ای پی تی وی IPTV رسیور ماهواره ۴K شبکه های فارسی را پوشش میدهند. , به دوستانی که مایل هستند از رسیور فول اچ دی برای دیدن اگانت استفاده کنند این مدل از IPTV را پیشنهاد میدهیم.

قیمت تمدید اکانت IPTV رسیور چقدر است؟

خرید رسیور در تهران

قیمت تمدید اکانت ای پی تی وی IPTV رسیور  با توجه به نوع برند و نوع اکانت متفاوت هستند و این نوع شیرینگ رایگان ای پی تی وی باید با توجه به سریال دستگاه توسط خود شرکت فعال شود و میتوانید برای فعال کردن اکانت رسیور که برای ۱۲ ماه می باشد توسط فروشگاه نصاب ماهواره اقدام کنید. خرید اکانت آی پی تی وی IPTV رسیور را بعد از واریزی کمتر از ۵ دقیقه و حداکثر ۱۰ دقیقه زمان برای فعال شدن اکانت زمان نیاز است و میتوانید از اکانت فابریکی رسیور لذت ببرید.

 • قیمت اکانت IPTV  آی پی تی وی رسیور استارست سری جدید با نرخ ارز دلار ۲۶ هزار تومان ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان برای ۱۲ ماه می باشد. ( سری جدید اکستریم )
 • قیمت خرید اکانت ای پی تی وی IPTV رسیور مدیا استار فول اچ دی سری جدید نیز ۶۵۰ هزار تومان تا ۷۵۰ هزار تومان می باشد .
 • قیمت تمدید اکانت ای پی تی وی رسیور ۴K مدیا استار ۷۰۰ هزار تومان تا ۸۰۰ هزار تومان است ( IPTV  رسیور ۴K فونیکس و زنون  )

بهترین اکانت ایپی تیوی کدام است ؟ قدرت ای پی تی وی IPTV چطور باید تشخیص داد؟

خرید ای پی تی وی

بهترین اکانت iptv ایپی تیوی زمانی مشخص خواهد شد که از نظر سرعت سرورها دارای قدرت بالایی باشد و با اینترنت سرعت کم نیز دچار اختلال نشود که این امر در مورد اکانت های فرشگاه نصاب ماهواره کاملا صدق میکند زیرا تمام سرورها را در ایران بار گزاری کرده ایم و با کمترین سرعت نیز قادر به تماشای کانالهای ماهواره ای خواهد بود. و باید در نظر داشته باشید با اکانت پرقدرت آیپی تیوی iptv  اکثر کانالهایی که فقط به صورت اختصاصی و با خرید حق اشتراک قادر خواهید بود از آنها استفاده کنید را گلچین کرده ایم و از کانال بی کیفیت رایگان را حذف کرده ایم و حدود ۲۰ هزار شبکه را در اختیار عزیزان قرار خواهیم داد. شبکه ورزشی بین اسپورت  و …. دیگر کانالهای مطرح دنیا را که غیر ای پی تی وی جای دیگری نخواهید دید را در یک پکیج اختصاصی جمع آوری کرده ایم. ( خرید ایپی تی وی و قیمت داخل کانال تلکرامی و آموزش نصب ای پی تی وی iptv و کار کرد با تلویزیون و اندروید باکس و موبایل نیز قرار داده شده تا بعد از خرید راحت تر بتوانید استفاده کنید. )

ایپی تیوی وود IPTV VOD  چیست ؟

iptv ارزان ای پی تیوی

IPTV آیپی تی وی هم تصاویر تلویزیونی زنده (چند رسانه‌ای) و هم تصاویر تلویزیونی ذخیره شده (بر پایه درخواست افراد انگار توی یک هارد فیلمها را ذخیره کرده اید و قادر خواهید بود عقب و جلو بردن فیلم را انجام دهید وود گفته می شود ) یا VOD را پخش می کنند. برای برگرداندن تصویر و مرور دوباره آن یا به رایانه نیاز داریم یا یک  وسله پلیر که به تلویزیون وصل می‌شود مانند اندروید باکس و رسیور اندروید ی تلویزیونهای اندرویدی و یا موبایل هوشمند فارغ از نوع سیستم عامل ان. تصاویر در فرمتهای انتقالی MPEG۲ یا MPEG۴ پخش می‌شوند و در صورتی که زنده باشند توسط IP Multicast و در صورتی که به صورت ذخیره شده پخش شوند (VOD) توسط IP Unicast منتقل می‌شوند. در سامانه Multicast IP اطلاعات به‌طور هم‌ زمان به چندین رایانه ارسال می‌شوند. فرمت تازه با نام MPEG 4) H.265/MPEG-4 AVC) به سرعت در حال پیشرفت می باشد، در این نوع فرمت پخش کیفیت تصاویر بالا اما با حجم سبکتر هستند که هم روی ایپی تیوی iptv و هم روی فرستنده های ماهواره ای بسیار مورد استقبال قرار گرفته زیرا می توان با حجم کمتر از فرمت های نسل قبل تصاویر را انتقال داد.گروه نصاب ماهواره با در نظر گرفتن نیاز افراد به این اماکانات برای بهر مندی از سرورهای قدرتمند اقدام به فروش  ای پی تی وی iptv با سرور با سرعت عالی بیش و از ۲۰ هزار شبکه تلوزیونی ماهواره ای منجمله کانال فارسی نموده است که می توانید فایلهای اماده را بعد از خرید با اموزشهای کامل نصب و راه اندازی نمایید و استفاده کنید به دلیل قیمت دلار و درهم و نوسان ارز در کشور برای کاهش هزینه خرید اکانت iptv ای پی تی وی ارزان قیمت با حق اشتراک ۱۲ ماهه IPTV ای پی تیو وی و همچنین قیمت ارزان IPTV اکانت ایپی تی وی بمدت ۶ ماه و خرید ارزان قیمت ایپی تی وی IPTV 3 ماهه و حتی خرید قیمت اکانت IPTV ایپی تی وی ۱ ماهه نیز در نظر گرفته ایم که می توانید از طریق کانال تلگرام و واتس اپ خریداری کنید.

iptv ای پی تی وی

 1. قیمت خرید اکانت IPTV   به مدت ۱۲ ماهه  آی پی تیوی iptv
 2. قیمت خرید IPTV  به مدت ۶ ماهه میتوانید قیمت ایپی تیوی IPTV را در کانال تلگرامی فروشگاه نصاب ماهواره ببینید .
 3. قیمت ای پی تی وی iptv های ۳ ماهه نیز اماده فعال سازی می باشد.
 4. همچنین آیپی تیوی iptv ارزان قیمت ۱ ماهه نیز ارائه خواهد شد. ایپی تیوی بین اسپورت و دیگر کانال ورزشی و غیر ورزشی و شامل تمام کانال تلویزیونی محبوب دنیا.

photo 2021 12 05 13 08 12 iptv آیپی تیوی شبکه ماهواره ای بدون دیش + خرید ای پی تیوی چیست اخبار سایت | دسته بندی نشده

خرید آی پی تی وی iptv چه کار بردی دارد؟ ایپی تیوی وود iptv vod چگونه استفاده کنیم؟

 

ای پی تیوی iptv

قیمت خرید اکانت ایپی تیوی iptv می توان به تعداد کانال تلویزیون ماهواره ای در بستر اینترنت دسترسی داشت و می توان در هر کجا که باشیم از کانالهای تلوزیونی دنیا استفاده کنید، خرید آی پی تی وی IPTV  از هر سروری متفاوت است و هر کردام دارای کیفیت و سرعت یک سانی نیستند و نباید با تعداد کانال محبوبیت و قدرت یک سرور رو سنجید در کشور ما معمولا با سرعت اینترنت مشکل های زیادی داریم و برای همین مشکل بهترین نوع سرورهایی هستند که در داخل کشور بار گذاری می شوند و  این کمک خواهد کرد هم با قطعی مکرر اکثر سرور اروپایی مواجه نباشیم و هم هزینه اینترنت را کمتر کنیم. فروشگاه نصاب ماهواره توانسته است این امر را میسر کند و با قرار دادن سرورها داخل ایران و طبقه بندی لیست کانال سرعت و کیفیت بالا تری برای استفاده به یوزر ها به اکانت Iptv آیپی تیوی بدهد ، زمان خرید باید توجه داشته باشید که قیمت اگر متفاوت سرور اکانت آیپی تیوی نیز متفاوت خواهد بود و فروشگاه نصاب ماهواره برای کاهش قیمت و بالا بردن کیفیت یک سری کانال بدون استقبال با کیفیت پایین را حذف نمودیم تا سرعت لود را بالا ببریم به همین علت است که هم سرعت عمل کرد و هم لیست کانال در همه اکانت خریداری شده به یک شکل نیستند حالا ای پی تی وی وود چیست قیمت ان چقدر میباشد؟ تصاویر تلویزیونی ذخیره شده VOD) RTSP) هستند که با خرید iptv ایپی تی وی در واقع حق اشتراک را میخرید که با تعداد کانال ماهواره ای مختلف شامل ای پی تیوی وود iptv vod  نیز می شود مانند یک سری سریال و مستند و یا فیلم های سینمایی که می توان به آنها دسترسی داشت.

 

فیلم تست آی پی تی وی iptv بر روی موبایل اینترنت همراه اول

آموزش استفاده برنامه ای پی تیوی iptv و اینترنت مورد نیاز ان چقدر است ؟

ایپی تیوی خوب

بعد از خرید اشتراک ماهواره اینترنتی یا آی پی تی وی iptv باید انرا توسط نرم افزار مخصوص که یک پلیری است که قابلیت پخش فایل m3u را دارا باشد که معمولا برای هر سیستمی با اسم iptv ( ایپی تیوی ) پلیر شناخته می شود که با نصب برنامه به راحتی ای پی تی وی قابلیت اجرا دارند با اینترنت بالای ۱ مگابایت باید مورد استفاده قرار گیرد. این برنامه روی اندروید موبایل و تبلیت و ویندوز و مک و تی وی جدید و اندروید باکس و رسیور های ماهواره های جدید و…. با هر سیستم عاملی قابل باز گشایی می باشد و هر فردی قادر به استفاده خواهد بود که در ادامه حتما به صورت اختصاصی توسط نصاب ماهواره تمام مراحل را قرار خواهیم داد. ( با خرید iptv سرور اختصاصی کیفیت بالا را تجربه کنید و از خرید ایپی تیوی خود لذت ببرید )

بهترین رسیوری که دارای ای پی تیوی رایگان قدرتمندی هست ؟

خرید رسیور ای پی تی

شرکت ایکون یک شرکت قدرتمند می باشد که به تولید دستگاه دیجیتال نسل جدید فعالیت دارد و یکی از معروف ترین و بهترینهای تولید کننده رسیور ماهواره می باشد و پرفروش ترین سایت امازون در اروپاست.این شرکت تولیدات جدیدی از رسیور ۴k و هم تولیدات کومبو و هم اندروید باکس مشغول است و از بهترین در عرضه گیرند های ماهواره ای و گیرنده دیجیتال می باشد و ایکون ایرون پرو یکی از جدیدترین مدلهای این شرکت کره ای می باشد که در چین تولید می شود. که از هر نظر دارای کیفیت فراوان می باشد شاید یکی از دلایل محبوبیت این تولیدات شیرینگهای رایگانی است که با قدرت بسیار زیاد بر روی دستگاه خود می گذارد که در هیچ مدل از دستگاههای تولید شده وجود ندارد و نمی توان با این قدرت و ثبات پیدا کرد جز رسیور ایکون. مشخصات رسیور ایکون پرو را در زیر اورده ایم. خرید ایپی تیوی با قیمت ارزان و سرعت بسیار بالا با گارانتی بازگشت وجه در صورت نارضایتی تمام مراحل کارکرد بسیار آسان و در کانال تلگرامی نیز اورده ایم . خرید ی اسان بدون درد سر تحویل فایل ۱ دقیقه ای صورت خواهد گرفت سفارات کانال اختصاصی نیز انجام خواهد شد. میتوانید فایل ایپی تی وی را iptv به صورت اشتراک ۱ ماهه و قیمت ارزان خرید کنید و اکانت iptv 3 ماهه قیمت منصفانه خرید کنید و یا iptv ایپی تیوی ۶ ماهه خرید کنید و با خرید اکانت پر قدرت ایپی تیوی ۱۲ ماهه با قیمت ارزان و اقتصادی را از فروشگاه خرید داری کنید.

به مواردی که قبل از خرید رسیور باید توجه کرد را در این قسمت در ۱ دقیقه مطالعه کنید.

مشخصات رسیور ایکون ایرون پرو  ICONE IRON PRO 4K

مشخصات رسیور ایکون ایرون پرو  ( icone ironpro 4k   )  یک رسیور جدید با کیفیت تصویر فورکی نسل جدید تصاویر تلویزونی دانست و علاوه بر این مزیت می توان کارکرد آسان رابط کاربری و پردازش عالی اپلیکشن ها و همچنین سرعت بسیار بالا تعویض کانال جستجوی فوق العاده سریع فرکانس و ماهواره را در این رسیور دید با توجه به این که تیونر این رسیور نسل جدید و بسیار قوی از فرکانسهای  Multi-Stream و  سیستم پخش DVB-S2X بهره می برد باید بدانیم فناوری DVB-S2X نسخه پیشرفته سیستم پخش ماهواره ای DVB-S2 می باشد که معروف به جریان سریع و جستجوی توربو برای کانالهایی است که گاهی اوقات در هر بسته به چند صد مگابایت برسد.

 • سیستم عامل اندروید
 • H264, H.265(HEVC)/ MPEG4 – HD,SD / DVB-S2X Compliant
 • شیرینگ اختصاصی و  ORCA ( با بازگشایی بسیاری از شبکه قفل که در هیچ دستگاهی استفاده نشده است )
 • پردازنده ۴ هسته ای
 • رم ۲ گیگا بایت DDR4
 • اکانت دو ساله IP TV GOGO
 • ساپورت کامل پخش DVB-S2X
 • سرچ فرکانس کور بسیار قوی
 • صفحه نمایش fvd
 • خروجی هدفون
 • تصویر در تصویر pip
 • ساپورت یو اس بی ۲ و یو اس بی ۳.۰۱
 • پشتیبانی از فرکانس های Multi-Stream
 • سیستم کدک H.265
 • پشتیبانی از کدک VP9
 • پشتیبانی از قابلیت HDR
 • پشتیبانی از عمق رنگ ۱۰ بیت
 • پشتیبانی از انواع دسته بازی
 • ساپورت از موس و کیبورد بی سیم
 • قابلیت استفاده از هدفون و هندزفری بلوتوثی
 • پشتیبانی از انواع وب کم
 • دارای قابلیت اشتراک گذاری تصاویر ویدئویی، موسیقی، صفحه نمایش، عکس و … را به صورت بی سیم
 • ویژگی انتقال تصویر از طریق WiFi از دستگاه پخش (مانند لپتاپ ، تبلت یا موبایل ) به صفحه نمایش ( مانند تلویزیون یا ویدئو پروژکتور ) بدون نیاز به کابل HDMI
 • قابلیت نمایش تصاویر تلویزیون در حال پخش بر روی انواع موبایل و تبلت به علاوه قابلیت فرمان پذیری از دیوایس مذکور پشتیبانی از ۴K 60fps plus
 • پشتیبانی از انواع VPN
 • قابلیت زیرنویس آنلاین
 • پنل VFD با قابلیت نمایش نام کانال
 • وای فای داخلی + بلوتوث داخلی
 • اکانت قدرتمند ایپی تی وی

نتیجه گیری ، قبل از خرید ایپی تی وی iptv باید بدانیم

زمان خرید ایپی تی وی  IPTV نباید به تعداد شبکه های ماهواره ای تمرکز کنیم چون با قرار دادن کانالهای رایگان بر روی ایپی تیوی می توان تا بیش از ۱۰۰ هزار کانال iptv ای پی تی وی نیز ارائه داد در حالی که شبکه بی کیفیت و رایگان اکثر اوقات سرتاسر  تبلیقات هستند که علاوه بر بالا بردن حجم فایل و هنگی برای دستگاه مورد استفاده حجم اینترنتی بسیار بالایی را نیز لازم داد خرید ایپی تیوی iptv با سرور اختصاصی مخصوصا سرورهایی که داخل ایران قرار داده شده اند و با سرعت کم اینترنت نیز ایپی تی وی کار خواهد کرد و دسته بندی هر کدام باعث خواهد شد تا سرچ و انتخاب راحت تری داشته باشیم تعداد کانال های بالایی ماهواره ای باعث خواهد مصرف کننده سردر گم شود وکارکرد را سخت کند دسته بندی باعث بالا رفتن سرعت انتخاب شبکه میشود و زمان لود شدن بدون افت و با رعت کم اینترنت نیز میتوان از ای پی تی وی اختصاصی فروشگاه ما استفاده کنید. قیمت ایپی تیوی iptv با توجه به نوع سرور ای پی تی وی خریداری شده تایین می شوند نه تعداد شبکه ها .

سفارش شبکه تلویزیونی ایپی تی وی iptv با انتخاب کشور خاص بدون هزینه خواهد بود و میتوان هر کشوری را به دلخواه کانالهایشان را بیشتر و کمتر کرد و لیست کانال ای پی تی وی مناسب با سلیقه خودتان داشته باشید که قبل از خرید ای پی تی وی میتوانید در خواست دهید تا برایتان اماده کنیم. ( جهت خرید اکانت ای پی تی وی و قیمت ایپی تی وی iptv به کانال تلگرامی فرشگاه سر بزنید )