خرید رسیور

قیمت-رسیور-ماهواره

قیمت رسیور ماهواره | خرید ماهواره اینترنتی ۱۰ نکته مهم

قیمت رسیور ماهواره | خرید ماهواره ۴k و فول اچ دی ۱۰ نکته مهم

قیمت رسیور ماهواره بهترین برند رسیور ۴k و دستگاه ماهواره فول اچ دی مارک خوب در بازار ایران را می توانید در کنار ما به راحتی خرید رسیور ماهواره اینترنتی را از سایت نصاب ماهواره انجام دهید.

قیمت دستگاه ماهواره فول اچدی و ماهواره خانگی با قیمت مناسب و طول عمر بالا را از فروشگاه انتخاب کنید برای انتخاب راحت تر مشخصات رسیور و همچنین قیمت رسیور را در مدل متنوع قرار داده ایم برای راهنمایی خرید رسیور با ما در ارتباط باشید. قیمت رسیور مدیا استار و قیمت رسیور استارست ۴k با هم متفاوت هستند. قطعات ساخت و کیفیت به یک شکل نیست. راهنمای خرید رسیور را قبلا توضیح داده ایم با توجه به ان نکات و قیمت مورد نظر خود یک مدل را انتخاب کنید.
خرید رسیور ماهواره میتوانید از کانال تلگرام مشاوره خرید ماهواره بگیرید و بعد با کمترین قیمت دستگاه ماهواره خود را انتخاب کنید ، مشاوره ۲۴ ساعته و تمام ایام هفته در کانال تلگرام فروشگاه نصاب ماهواره در خدمت شماست و خرید بدون واسطه را تجربه کنید تمام کالا ها واردات امارات و اورجینال هستند.

photo 2022 05 09 18 01 03 1 قیمت رسیور ماهواره | خرید ماهواره اینترنتی 10 نکته مهم رسیور ماهواره
خرید رسیور فول اچ دی

قیمت ماهواره خانگی

قیمت ماهواره خانگی مدلهای متنوعی تولید میشود و هر کدام نیز از برند و مشخصات متفاوتی بر خوردار هستند. ماهواره ۴k و دستگاه ماهواره فول اچ دی اختلاف قیمت چندین میلیونی دارد و کارکرد و تکنولوژی به کار رفته در رسیور ماهواره فول اچدی با نسل جدید فورکی متفاوت است.

قیمت رسیور ماهواره ها به این صورت و تقریبی میباشند ( دلار ۴۸ هزار توامان ) درهم ( ۱۴۵۰۰ تومان )

قیمت رسیور ماهواره را در قسمت فروشگاه سایت نصاب ماهواره nasabemahvareh.com اولین فروشگاه تخصصب ماهواره در ایران به همراه عکس و توضیحات میتوانید مشاهده کنید.

 • قیمت رسیور فول اچدی مینی از ۹۸۰ هزار تومان تا یک میلیون ۲۰۰ هزار تومان در هر برند متفاوت است . ( بهترین رسیور زیر یک میلیون تومان باید رسیور مینی تهیه کرد )
 • قیمت رسیور ۴k جدید بدون سیستم اندروید از از حدود ۳ میلیون ۶۵۰ هزار تومان تا حدودا ۵ میلیون تومان متغیر است . ( رسیور ۴k ارزان قیمت زیر ۴ میلیون تومان در برند اصلی در بازار موجود نیست )
 • رسیور ماهواره فورکی و سیستم اندروید از ۵ میلیون تومان تا حدودا ۱۳ میلیون تومان است.

قیمت رسیور ماهواره

خرید دستگاه ماهواره ۴k مناسب شما هست یا نه؟ ۱۰ نکته مهم

استفاده از آخرین تکنولوژی دنیا هیچ وقت بد نیست اما مورد نیاز شما هست یا نه را میتوان خواندن موارد گفته شده خودتان متوجه شوید.

 • سایز تیوی تون چند اینچ است؟ اگر تلویزیون شما سایزش زیر ۳۲ اینچ است بهتر است دستگاه فول اچدی تهیه کنید. و رسیور ۴k مورد نیاز تان نیست.
 • برای تهیه کردن رسیور ۴k نیاز به تعویض ال ان بی و دیش نیست .
 • برای استفاده از رسیور ۴k حتما نیاز به داشتن تی وی ۴k نیست تا شبکه ها را دریافت کنید.
 • شبکه های ۴k تعداد شان قطعا از کانالهای فول اچدی کمتر است برای زیاد شدن تعداد شبکه هاتون دنبال رسیور ۴k نباشید.
 • رسیور ماهواره فورکی هم فرکانس های ۴k را دریافت میکنند و هم فرکانس فول اچدی اما دستگاه ماهواره فول اچ دی فقط فرکانس فول اچ دی را دریافت میکنند.
 • برای رسیور۴k حتما نباید تلویزیون فورکی باشد تا شبکه فورکی را دریافت کند.
 • برای تماشای واقعی کیفیت فورکی باید هم دستگاه ماهواره و هم تی وی ۴k باشد.
 • شبکه فورکی فارسی فعلا ۱ کانال در ماهواره بدر قرار دارد و ۴ شبکه نیز با عمق ۱۰ بیت رنگ که با رسیور فورکی قادر به بازگشایی هست در حال پخش است . ( شبکه ۴k فارسی از اواخر ۲۰۲۱ به صورت ۲۴ ساعته راه اندازی شده و اکثر طبیعت ایران و گاهی بازیهای مهم ورزشی و ۵ شنبه و جمعه ها فیلم های سینمایی پخش میکند )
 • شبکه ۴k ها در ماهواره ایران بدر ۲۶ درجه شرقی و ترکیه و هاتبرد و … وجود دارد و در حال افزایش است.
 • رسیور فورکی نسل جدید در دو مدل ساده و منوی اندروید ی تولید شده ( هم دستگاه اندروید باکس است و هم رسیور ماهواره با کلی آپشن برای اطلاعات بیشتر یک مدل رسیور فورکی اندروید از قسمت فروشگاه مطالعه کنید و با رسیور فول اچدی مقایسه انجام دهید )

بهترین رسیور 4k نکست

رسیور ۴k اندرویدی مناسب شماست یا رسیور ۴k بدون اندرویدی؟

خرید رسیور ۴k باید به ۲ نکته کلی توجه کنید . اولین و مهم ترین قسمت استفاده از آپشنهای رسیور است زیرا دستگاه ماهواره uhd 4k قابلیت های فراوانی دارند و در رسیور فورکی اندرویدی این قابلیتها افزایش پیدا میکنند .

رسیور فورکی ها از نظر کیفیت تصویر زیاد باهم تفاوتی ندارند و تقریبا در یک سطح هستند مگر برندها متفرقه که کیفیت پاینتری دارند و در رسیورهای فورکی اندرویدی به دلیل استفاده از چیپ ستهای حرفه ای تر یک سطح منو و گرافیک زیبا تری نسبت به رسیور های فورکی بدون اندروید دارند و اگر قرار نیست از قابلیت اندروید یک رسیور استفاده کنید به دلیل اختلاف قیمت چند میلیونی بین این دو محصول بدون اندروید را انتخاب کنید مگر اینکه با توجه به سلیقه شخصی خودتان رسیور اندرویدی ۴k را انتخاب کنید.

قیمت رسیور 4k قیمت رسیور ماهواره | خرید ماهواره اینترنتی 10 نکته مهم رسیور ماهواره

قیمت رسیور ۴k اولترا اچدی در بازار چقدر است؟ ( دلار ۴۸ )

قیمت دستگاه ماهواره ۴k حدودا ۴ میلیون تومان و بالاتر است ( با نرخ دلار ۴۸ هزار تومان ) در قسمت فروشگاه نصاب ماهواره nasabemahvareh.com میتوانید محصولات متنوع و قیمت ها و مشخصات را کامل مشاهده کنید و هر کجای ایران که باشید درب منزل تحویل بگیرید و اگر قصد خرید در این محدوده قیمت را دارید قطعا رسیور فورکی تهیه کنید. 

قیمت رسیور ها در فروشگاه نصاب ماهواره با نرخ روز و بدون واسطه و کالای اورجینال عرضه می شود بعد از انتخاب کالای مورد نظر می توانید در کانال تلگرام مشاوره رایگان ۲۴ ساعته دریافت کنید و بعد اقدام به خرید کنید کالاها در بسته بندی محرمانه و با گارانتی عرضه می شوند.

فروش بدون واسطه و در هر کجای ایران که باشید میتوانید اقدام به خرید کنید و در کمترین زمان کالای مورد نظر تان را دریافت کنید.

قیمت دستگاه ماهواره فورکی اندروید بالای ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان با دلار ۴۸ هزار تومان است .

قیمت رسیور 4k

قیمت بهترین رسیور ماهواره ؟ در ایران کدام هستند؟

 • قیمت رسیور ماهواره برند ایکون ( تولیدات فورکی از محبوبیت بالایی در ایران بر خوردار است و جدیدترین رسیور ۴k را تولید میکند و قیمت رسیور ماهواره این برند بالای ۵ میلیون تومان است با اکانت نا محدود و اکانت بدون دیش )
 • بهترین رسیور ماهواره ۴k ایکس کروزر ( قیمت رسیور ماهواره ۴k این برند بالای ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در مدل ۷۱۵ می باشد که مدل ۷۸۵ این شرکت نیز قیمت بالای ۱۰ میلیون تومان دارد نرخ دلار ۴۸ هزار تومانی )
 • بهترین رسیور برند استارست ( قیمت رسیور ماهواره خانگی استارست فول اچدی و فورکی بسیار مقرون بصرفه و کیفیت سخت افزر مناسبی دارد )
 • رسیور ۴k نکست برند ترکیه ای با قابلیت های بالا استاندارد اروپا را داراست و تازه وارد بازار شده است.
 • بهترین برند رسیور ماهواره مدیا استار  ( دارای تولیدات جدید و متنوع و اقتصادی )
 • بهترین مارک رسیور ماهواره پرمیوم ( تولیدات اقتصادی و متنوع و قطعات با کیفیت و بهترین کیفیت تصویر در فول اچ دی .)
 • رسیور ماهواره برند هانی استار تولیدات فول اچدی و کاملا اقتصادی . ( قیمت رسیور ماهواره فول اچ دی این برند اقتصادی است و قیمت زیر ۱ میلیون تومان دارد در مدلهای اقتصادی )
 • مارک رسیور استارترک اقتصادی با قیمت مناسب و مدل متنوع. ( قیمت ماهواره خانگی فول اچ دی استارترک بسیار مناسب و ارزان قیمت با کارایی مناسب زیر ۱ میلیون تومان )

جدیدترین رسیور ۲۰۲۳ فول اچ دی و قیمت آنها

قیمت رسیور فول اچ دی

قیمت جدیدترین رسیور فول اچدی ۲۰۲۳ مارکهای معتبر با قیمت مناسب و پر فروش سال گذشته که ارزش خرید داشته اند که عبارتند از مدلهایی که در ادامه بیان خواهیم کرد و می توانید مشخصات فنی و عکس هر کدام را در قسمت محصولات سایت و یا در کانال تلگرامی و فروش رسیور در اینستاگرام فروشگاه نصاب ماهواره مشاهده کنید. به ترتیب بیان کرده ایم.

 1. قیمت بهترین رسیور ۲۰۲۳ و جدیدترین دستگاه ماهواره  استارست ۲۵۰۰۰ اکستریم یکی از بهترین برند با سخت افزاری قدرتمند و این مدل یکی از مدلهای تکامل یافته می باشد که واردات امارات می باشند.
 2. قیمت جدیدترین رسیور ماهواره مدیا استار . ( مدل ۳۵۰۰ و ۳۳۰۰ و مدل ۳۱۰۰ و جدیدترین مدل ۱۰.۰۰۰ رویال است )
 3. قیمت بهترین رسیور استارست ۹۹۹۰ اکستریم full hd و مشخصات و عکس و قیمت جدیدترین کالاهای وارداتی را می توانید در قسمت محصولات سایت مشاهده کنید. قیمت ارزانتر از استارست ۲۵۰۰۰ اکستریم دارد کار کردی نزدیک به هم. 
 4. خرید ماهواره خانگی فول اچدی پرمیوم ۲۲۳۵۰ با چیپ ست کره ای و کیفیت تصویر شفاف و فوق العاده بالا.
 5. رسیور ماهواره مینی یا مینی ماهواره . ( اگر دنبال قیمت رسیور ماهواره ارزان هستید بدون شک باید رسیور مینی انتخاب کنید با توجه به اقتصادی بودن این نوع دستگاه ماهواره قیمت بسیار ارزان و مناسبی نیز دارند .)
 6. رسیور هانی استار ایکس ۱۰۰ پرو را در هم جزع محبوب های فول اچدی این شرکت میتوان نامید دارای قیمت مناسب است.

 

بهترین کیفیت تصویر دستگاه ماهواره فول اچ دی چه برندهایی هستند ؟ ارازن قیمت زیر ۱ میلیون تومان

رسیور پرمیوم کیفیت تصویر خوب

خرید دستگاه ماهواره ۲۰۲۳ – ۲۰۲۲ کیفیت تصویر خوب فول اچ دی برند مطرح هم چون دستگاه پرمیوم  که دارای چیپ ست monteg کره می باشد که باعث شده کیفیت تصاویر این مدل گیرنده دیجیتال full hd جدید شرکت ( مدلهای پرمیوم ۱۸۱۹ و ۱۸۰۰ ) که تولیدات را جدیدا اغاز کرده، از دیگر برندها متفاوت باشند و تصاویر شفاف تر از سایر محصولات فول اچدی full hd باشد و همچنین دستگاه ماهواره پریمکس مدل ۱۲۰۰ که از کیفیت بالایی بر خوردار است  در دیگر برندها تفاوت چندانی در کیفیت تصویر نمی بینید. مگر بعضی از مدلهای استارست که از چیپ ست تایوانی استفاده بهره برده نیز دارای کیفیت تصویر بالاتری از سایر برندها میباشند.

 1. قیمت بهترین رسیور ۲۰۲۳ برند کره ای پرمیوم تولیدات جدید ۱۸۱۹ و ۱۸۰۰ که از سی پی یو کره ای استفاده کرده .
 2. قیمت جدیدترین رسیور تولیدات استارست بعضی مدلهایی که از سی پی یو تایوانی استفاده کرده . ( این مارک تولید کننده تجهیزات ماهواره ای شامل محصولات متنوعی است که در رده بندی اقتصادی و میانی و حرفه ای ۲۰۲۳  )
 3. خرید رسیور فول اچ دی پریمکس مدل ۱۲۰۰ که از سی پی یو تایوانی بهره برده و کیفیت تصویر بالا در بین مدل های ارزان قیمت.

مشخصات بهترین رسیور پرمیوم ۱۸۱۹ و ۱۸۰۰ در قسمت محصولات فروشگاه می باشد .

 • ساپورت کامل فرکانس‌های DVB-S-S2
 •  چیپ ‌ست Montage با کیفیت تصویر فوق‌العاده (  چیپ ست جدیدا توسط شرکت پریمیوم مورد استفاده قرار گرفته است و کیفیت تصویر بسیار مطلوبی نیز دارد.)
 • دو عدد ریموت کنترل.
 •   شیرینگ اینترنتی ۱۲ ماهه . (  جدیدترین رسیور ماهواره و قیمت رسیور خوب را از فروشگاه اینترنتی نصاب ماهواره میتوانید در برند مختلف مقایسه کنید و اقدام به خرید بهترین رسیور ۲۰۲۳ کنید فروش اینترنتی لوازم ماهواره )
 • تیونر قدرتمند با قابلیت تقویت سیگنال‌های ضعیف.
 •  ۱ عدد جایگاه پورت USB. ( فروشگاه انلاین وب سایت نصاب ماهواره خرید بهترین رسیور  ماهواره در تهران و کرج و سایر استانها به صورت اینترنتی از کانال تلگرام و اینستاگرام فورکی و فول اچ دی بهترین بازار )
 • ۵۱۲ MB DDR2 , 8 MB FLASH نوع رم استفاده شده.
 •  انواع ال ان بی های cband/kuband. (  بهترین رسیور و جدیدترین ماهواره در بازار ایران قیمت و مشخصات کامل داخل سایت به همراه راهنمای خرید قرار داده شده است )
 •  عالی انواع پروتکل شیرینگ مانند سی‌سی‌کم ، نیوکم و …
 •  سیستم‌های جدید کدینگ تاندبرگ و پاور ویو و امکان وارد کردن دستی کد‌های BISS و DCW و Tandberg و پاورویو و…
 •  طرح جدید دارای پنل زیبا و جالب و خوانا.
 •   جستجوی پیشرفته یا Blind Search. ( فروشگاه انلاین وب سایت نصاب ماهواره خرید بهترین رسیور در بازار ایران ، دستگاه FULL HD و ۴K در تهران و کرج و سایر استانها به صورت اینترنتی از کانال تلگرام  نسل جدید ۴K UHD و FULL HD بهترین بازار )
 •   جستجوی شبکه Network Serch. جدیدترین رسیور ماهواره ۲۰۲۲
 • و…

این مدلها و برندها در تولیدات گیرنده دیجیتال فول اچدی خود دارای کیفیت بالای تصویر نسبت به دیگر برندهای موجود در بازار هستند که قیمت مناسبی نیز دارند.

دستگاه ماهواره مینی با بزرگ چه تفاوتی دارد؟

رسیور مینی فول اچ دی

قبلا در مقاله ای کامل و دقیق این را بیان کرده ایم که زمان خرید دستگاه دیجیتال توجه کنید و فرق بین گیرنده کوچیک و بزرگ در چیست اما باید بدانید که تمام تولیدات شرکتهای دیجیتالی شامل چند بخش است از نظر قیمت و کیفیت به سه بخش عمده تقسیم می شوند حالا هر کالای دیجیتالی که باشد  و قطعا برای انها تاریخ طول عمر مفید نیز قائل خواهند شد که چه مدت کار کرد داشته باشند مانند تلویزیون هایی که روی آنها ساعت کار کرد عمر مفید نیز درج شده است و یا مانند لامپ ال ای دی و اس ام دی که روی آنها نیز تاریخ گارانتی که عملا تاریخ عمر مفید کالا نیز هست درج شده است. پس زمان خرید به این نکته توجه کنید که هر مبلغی هزینه کنید یکی از این سه بخش را شامل می شود و خارج از آنها نیست و به حرفهای هیچ فروشنده ای هم گوش ندهید که تا اخر عمرتان با شما خواهند ماند.

 1. قیمت رسیور اقتصادی
 2.  جدیدترین رسیور میانی
 3. بهترین رسیور جدید حرفه ای

توضیح ردیف اول همان طور که از اسمش پیداست رسیور بخش اقتصادی تولیدات شامل محتویات کلی میباشد ( هر کالایی که باشد در اینجا که بحث ما راجب رسیور ماهواره دیجیتال sat است که اما تمام محصولات دیجیتالی را نیز شامل می شود :مانند تلویزیون ، موبایل ، کامپیوتر ، و… همیشه ارزانترین بخش است و همیشه بیشترین ایرادات شرکت ها نیز در همین بخش است که از نظر کیفیت قاب و قطعات در حد ارزان قیمت هستند و خدمات زیادی را شامل نمی شوند اما  از نظر طول عمر مفید کمتر از بقیه تولیدات ان شرکت به شمار میرود. مانند دستگاه ماهواره های مینی یا کوچک که دارای قاب پلاستیکی و یک سری از اپشن های اضافی را از روی دستگاه حذف کرده اند و قیمت محصول را کاهش داده اند.

ردیف دوم جدیدترین رسیور میانی خب در این بخش ابعاد و اندازه و شکل ظاهری دست نخورده باقی مانده است و برای کارکرد بهتر بر اکثر اپشنهای دستگاه دیجیتال ماهواره بر روی ان قرار گرفته است که قیمت معقول و متوسطی دارد و از کیفیت  مطلوبی نیز بر خوردار است. که عموم مردم از این مدلها استفاده می کنند ( قیمت رسیور ۴K جدیدترین مدل و بهترین مارک و برند سال و خرید انلاین با ضمانت اورجینال )

اما توضیح قسمت سوم بهترین رسیور ماهواره در این بخش فقط قسمتی از کار بران را مخاطب قرار می دهند یعنی افرادی که به تکنولوژی روز علاقه دارند و همیشه میخواهند بهترین و متنوع ترین عمل کرد را از کالاهای خود داشته باشند و تمام تکنولوژی مدرن سال ۲۰۲۳ را در کالا حرفه ای در محصولات قرار خواهند داد مانند دستگاه گیرنده فورکی و اندرویدی و امکاناتی مانند رم و حافظه بالای داخلی و … ( معمولا تکنولوژی اینده و پیش رو را در بخش سوم محصولات می توان یافت با خرید از این بخش حرفه ای میتوان تا چندین سال از هر نظر بروز بود و از کالای خود لذت برد)

خرید رسیور

بهترین و جدیدترین رسیور ۴k بدون اندروید و اندرویدی بازار

بهترین رسیور فورکی ارزان

ماهواره خانگی ۴k 2022 فورکی uhd نسل جدید دارای کیفیت تصویر بسیار بالا و ۱۰ بیت رنگ هستند و باید دقت داشته باشید که دستگاه ماهواره نسل جدید اولترا اچ دی که قصد خرید دارید حتما دارای ۶۰ فریم باشند و فرکانسهای نسل جدید HEVC  H.265 ساپورت کنند و قیمت دستگاه ماهواره فورکی بالای ۲ میلیون تومان می باشند که ارزانترین مدلهای رسیور فورکی مدلهای غیر اندرویدی هستند.

 1. جدیدترین رسیور ماهواره ۴k بدون اندروید  محصولی جدید پرمیوم ۱۲۹۰۰پلاس که ۱۰ بیت رنگ با اکانت قدرتمند فوراور پرو ( در اخرین اپدیدت برای ۲۰۲۳ دارای ارتقاع کیفیت اکانت داشته است وبه پرو ارتقاع یافته است ) و سخت افزاری بسیار خوب که کیفیت تصویر عالی و رضایت بالای مشتریان باعث شده به یک دستگاه ماهواره ۴k بدون اندروید خوب باشد و در رتبه ۱ قرار گیرد.

قبل خرید یک رسیور ماهواره ultra hd  ۲۰۲۳ ۴k اولترا اچ دی حتما پیشنهاد می کنیم مشخصات این محصول را بخوانید و می توانید هم از قسمت محصولات سایت نصاب ماهواره و هم برای اطلاعات بیشتر به سایت امازون امارات نیز سر بزنید که یکی از مقرون به صرفه ترین محصولات نسل جدید می باشد و به سفارش الجزایر است و دارای استاندارد بالایی است و  وای فای داخلی بسیار پر قدریت دارد. دستگاه گیرنده فورکی استارست ۲۰۰ اکستریم ۴K ۲۰۲۳ با سخت افزاری خوب و امکانات عالی و ، ( تنها در این مدل از فورکی بدون اندروید استفاده شده است و دیگر برندها به دلیل قیمت بالا استفاده نشده است ) وای فای داخلی قدرتمند و ساپورت کارت اسمارت و ورودی کابل لن و خروجی صدای spdif صدای دیجیتال برای اسپیکر حرفه ای و… همچنین ابعاد کوچک و کیسی از جنس پلاستیک سخت ( برای کاهش قیمت دستگاه ماهواره ۴k و این مدل اقتصادی برند استارست است که امکانات بالایی بالایی را در ان گنجانده اند ) و اکانت بسیار قوی منویی شیک و بسیار روان سفارش الجزایر است که دارای ۱۰ بیت رنگ واقعی و کیفیت تصویر عالی ساپورت فرکانس های نسل جدید HEVC H.265 بر خوردار است و اکانت های بدون دیش آپولو و اکانت ۱۵ ماهه فوراور را دارا می باشد با آپدیت منظم.

قیمت خرید جدیدترین رسیور ۲۰۲۳ ۴k مدیا استار ۷۰۷۰ که یک گیرنده فورکی بدون اندروید از این برند می باشد که ۱۰ بیت رنگ است و یکی از دستگاه ماهواره ۴k موجود در بازار ایران بدون سیستم عامل اندروید است با ۲ منوی مشکی و ابی عرضه شده است را می توانید در قسمت محصولات سایت مشخصات آنرا کامل در ۲ دقیقه مطالعه کنید.

قیمت بهترین رسیور ۴K UHD اندرویدی جدید ۲۰۲۳ و فورکی غیر اندرویدی

قیمت بهترین رسیور ۴K اندرویدی که همون طور قبلا جداگانه کامل توضیح داده ایم چه ویژگی نسبت به دیگر رسیورهای فورکی دارند. و تولیدات جدید شرکت ها دارای کیفیت یک سانی نیستند در حالی که تمام این مدلها دارای اندروید هستند و مشخصاتشان روی کاغذ نزدیک به هم و حتی یک سان هستند اما قطعات ساخته شده و برند های تولید کننده از قطعات متفاوتی استفاده میکنند اما دارای یک استاندارد هستند اما دارای یک کیفیت تصویر و یک کیفیت سخت افزاری نیستند و قیمت هر کدام از برندها متفاوت هستند.

 • ایکون ویگو فورکی ( طرح دیگر از شرکت معتبر ایکون میباشد این محصول پر فروش ترین رسیور را در سال ۲۰۲۲ داشت است که قطعا بهترین رسیور ۲۰۲۳ نیز خواهد بود و قیمت کمتر از مدل ایکون ایرون پرو دارد و هم چنین اکانت نا محدود و اکانت بدون دیش گوگو را شامل میشود در کنار دیگر مزیت های این مدل از رسیور جدید قیمت خیلی مناسب ان است با توجه به دیگر مدل های موجود در بازار  )

رسیور مدیا استار فورکی 7070

 • قیمت بهترین رسیور ماهواره ایکس کروزر ۷۸۵ اوانت
 • جدیدترین رسیور فورکی اندرویدی مدیا استار زنون که دقیقا کپی شکل ظاهری ایکون ایرون پرو است.
 • قیمت جدیدترین ماهواره uhd فورکی مدیا استار اندرودی فونیکس
 • بهترین رسیور ۴k بدون اندروید استارست ۲۰۰ اکستریم ( کیفیت بسیار بالا قیمت مناسب ابعاد کوچک تکنولوژی جدید )
 • بهترین رسیور ۴k بدون اندروید مدیا استار ۷۰۷۰ دیاموند طراحی جدید قیمت مناسب

رسیور فورکی بدون اندروید مدیا استار ۴۰۳۰ دیاموند

قیمت دستگاه ماهواره فورکی اندرویدی و غیر اندرویدی

قیمت خرید جدیدترین رسیور ماهواره ۴K اندرویدی و غیر اندرویدی اختلاف قیمتی از ۱ تا ۳ میلیون تومان دارند زیرا گیرنده های UHD اندرویدی در برند های مختلف و مدل های متفاوت دارای یک اپشن و خدمات یک سانی نیستند و انواع گیرنده دیجیتال فورکی موجود در بازار با مشخصات و خدمات متنوعی برای جلب نظر مشتریان وارد بازار شده اند و هر کدام برای مشتری خاص با سلیقه خاص تولید شده اند میتوانید در قسمت محصولات عکس و مشخصات دستگاه ماهواره ۴k  و فول اچدی به صورت کامل موجود می باشد می توانید با توجه به مشخصات و نیاز خودتان انتخاب کنید.

مشخصات رسیور فول اچ دی استارست ۹۹۹۰ اکستریم

مشخصات و قیمت خرید رسیور فول اچ دی starsat اکستریم در تمامی مدلهای ۵۹۵۹ فول اچ دی و ۶۹۶۹ اکستریم فول اچ دی و همچنین ۸۹۸۹ اکستریم فول اچ دی و ۹۹۹۰ فول اچ دی از بهترین مدلهای استارست می باشد با ویژگیهای منحصر به فرد و قیمت بسیار مناسب. که در ادامه مدل بهینه شده شرکت مدل فول اچ دی ۹۹۹۰ اکستریم extreme را میتوانید مطالعه کنید و بعد اقدام به خرید نمایید.
یک سری از ویژگی های دستگاه ماهواره اکستریم ۹۹۹۰ extreme را بیان کرده ایم و جهت خرید رسیور استارست و دیدن عکسهای دستگاه به قسمت محصولات سر بزنید.

خرید رسیور فول اچ دی

 •  کیفیت تصویری شفاف و عالی (یک دستگاه ماهواره فول اچدی درجه یک قیمت مناسب )
 • ۱۲ماه شیرینگ اینترنتی قدرتمند فانکم باز گشایی اکثر جهت ماهواره ای
 •  شبکه اینترنتی بدون نیاز به دیش با کیفیت بالا آپولو  ( بهترین رسیور فول اچ دی استارست محصوب میشود)
 •  فرکانس‌های DVB-S-S2 و کانال‌های سه بعدی
 • apolo رایگان ( یک سری شبکه مهم کشورها را بدون نیاز به دیش با وای فای ببینید )
 • برنامه موبایل . برای اندروید ، ایفون. ( توسط این تکنولوژی شما قادرید تصاویر رسیور در حال پخش از رسیور را روی موبایل و تبلت خود بدون نیاز به تی وی ببینید و ضبط کنید ، شبکه ها را کنترل ویرایش و … کنید )
 • VIDEO: HEVC/H.265, H.264, MPEG-4, H.263, AVS, AVS PLUS, MPEG-2, MPEg Audio:MPEG-1, MP3, MPEG-4 ACC and ACC PLUS(HE ACC V1 and ACC V2), AC-3, DD+
 • ظرفیت ذخیره ۸,۰۰۰ کانال تلویزیونی و رادیویی
 •  مدیاپلیر قدرتمند با قابلیت پشتیبانی و پخش بسیاری از فرمت های، تصویری  ، صوتی مانند MKV – AVI – FLV – DivX – MP4 – ۳Gp – Mp3 ……. ( خرید بهترین رسیور فول اچ دی استارست قیمت خرید  )
 •  ساپورت انواع رزولوشن
  ۵۷۶i 50Hz , 576P 50Hz , 720P 50 Hz, 1080P 24Hz , 1080P 25Hz , 1080i 50Hz , 1080P 50Hz
 •  قابلیت ساپورت WiFi 

 

 • ساپورت انواع USB WiFi قدیمی و جدید 
 • قابلیت مدیاسنتر XBMC
 • دارای ۲ پورت USB 
 •   انواع هارد اکسترنال 
 •  آپدیت اتوماتیک نام کانال‌های جدید
 •  جستجوی پیشرفته یا Blind Search با این گذینه شما قادر خواهید بود تمام فرکانس های موجود در ماهواره مورد نظر را به روز رسانی کنید.
 •  جستجوی شبکه Network Serch 
 •  ۱ عدد ریموت کنترل جدید و بهینه شده
 • ساپورت انواع DiSEqC 1.0/1.1/1.2/1.3 usals 

 

 • دارای خروجی HDM ورژن ۱٫۴
 •  خروجی AV 
 •  پنل زیبا و مدرن با جنس درجه یک 
 •   انواع ال‌ان‌بی های cband/kuband
 • ساپورت عالی انواع پروتکل شیرینگ مانند سی‌سی‌کم ، نیوکم و غیره
 •  سیستم‌های جدید کدینگ تاندبرگ و پاورویو و ……
 • امکان وارد کردن دستی و آسان کد‌های BISS و DCW و Tandberg و…
 •  جستجوی شبکه Network Serch 
 • دارای پنل VFD خوانا ( خرید بهترین رسیور فول اچ دی استارست )
 •  ویرایش PID
 • قابلیت جستجوی چند ماهواره همزمان

 

 •  جستجوی چند ترانسپوندر یا فرکانس با هم
 •  لیست گسترده و ساده کانال‌ها

 

 • ساپورت کامل زبان فارسی 
 • قابلیت نمایش زیرنویس فارسی
 •  تغییر رنگ و بک‌گراند زیرنویس‌ها
 •  ضبط همزمان و دیدن کانال هم فرکانس
 •  ویرایش و حرکت کانال‌ها در فوریت و لیست دلخواه 

 

 •   آپ‌گرید از طریق USB
 •   آپگرید از طریق سرور starsar از طریق خود رسیور ( قیمت خرید بهترین رسیور فول اچ دی از و بسایت فروش انلاین ایکس کروزر و استارست و پرمیوم و مدیا استار ۴K )
 •  بروزرسانی از طریق پورت RS232
 • ساپورت تله تکست فارسی

 

 • قابلیت خروجی COAXIAL
 • برقراری ارتباط شبکه و اینترنت از طریق وایرلس
 •  امکاناتی از قبیل یوتوب ، هواشناسی ، گوگل مپ , ایمیل , دیلی موشن , خبرخوان و….. ( قیمت بهترین رسیور فول اچ دی از و ب سایت فروش انلاین مارک ایکس کروزر فورکی و استارست فول اچدی و ۴K و پرمیوم و مدیا استار ۴K )
 •  ۸ فوریت برای دسته بندی کانال های مورد علاقه با امکان افزایش و تغییر نام
 • منوی زیبا , راحت , کاربردی و کاربر پسند
 •   تغییر دستی ویژگی‌های پنل جلو 
 • امکان نصب انواع IPTV 
 •   G-VOD 
 •  G-IPTV
 •  قابلیت G-TV 
 •  G-mytube 
 •   DLNA DMR
 • ساپورت مودم ۳G مودم 
 •  مالتی پیکچرز تصویر 
 •  ضبط با دو فرمت TS و PS 
 • امکان استفاده از پروتکل اکتیوکد
 •  قابلیت IP-TV ( قیمت خرید بهترین دستگاه ماهواره )
 •  دانلود سافتکم و برنامه از سرور 
 • تایم‌شیفت با قابلیت برنامه‌ریزی
 •   تنظیم ساعت دستی و اتوماتیک 
 •  ضبط و تایمر خواب قابل تنظیم
 •   تنظیم حالت استندبای در هنگام قطع برق
 •  راهنمای الکترونیکی EPG تا ۷روز
 •   مکث در هنگام ضبط و همچنین در حالت عادی تماشای کانال‌ها PAUSE
 • کارکرد عالی سیسیکم
 • قابلیت SSSP
 •  پشتیبانی از فایل‌های m3u و m3u8 
 •  تقویم دقیق با قابلیت برنامه‌ریزی
 •   Net Photo 
 •   Twin Protocol
 •  ساپورت انواع پروتکل‌های شیرینگ
 •  X-TIMESHIFT 
 • و …

قیمت رسیور ماهواره 

قیمت رسیور ماهواره در تهران و دیگر شهر ها به یک صورت می باشد و می توان از سایت نصاب ماهواره بدون واسطه ماهواره مورد نظر خود را با کمترین قیمت خریداری کرد و درب منزل تحویل بگیرید . 

دیدگاهتان را بنویسید