خرید رسیور

خرید رسیور 4k ایکس کروزر 785

قیمت رسیور xcruiser 785 + خرید رسیور ایکس کروزر ۷۸۵ اوانت

xcruiser 785 قیمت بهترین رسیور ۴k اندرویدی حرفه ای ایکس کروزر ۷۸۵ اوانت

785.3 قیمت رسیور xcruiser 785 + خرید رسیور ایکس کروزر 785 اوانت رسیور ماهواره | رسیور ماهواره 4K | محصولات

رسیور ایکس کروزر ۷۸۵ اوانت و مشخصات بهترین رسیور ۴k اندرویدی و بالاترین رسیور حرفه ای برند کره ای و قیمت خرید دستگاه ماهواره xcruiser 785 در ادامه بیان می کنیم بالاترین دستگاه گیرنده ماهواره نسل جدید محصوب میشود در ادامه یک سری از مشخصات رسیور ماهواره ایکس کروزر ۷۸۵ را بیان میکنیم.
رسیور ایکس کروزر فورکی ( ULTRA HD 4k ) اندرویدی اولترا اچ دی یکی از حرفه ای ترین نمونه uhd از برند کره ای ایکس کروزر است با سخت افزاری قوی و کیفیت تصویر خوب و اولترا اچ دی فورکی محصوب میشود .

دستگاه ماهواره ایکس کروزر ۷۸۵ با حافظه ۱۶ گیگابایتی و رم ۲ گیگابایتی و کنترل نسل جدید با قابلیت ست شدن با کنترل تلویزیون ( با کنترل رسیور می توانید تی وی را خاموش یا روشن کنید )، که می توانید با ریموت رسیور تلویزیون را نیز خاموش یا روشن کنید و این مدل رسیور فورکی دارای سیستم عامل اندروید می باشد روی دستگاه ماهواره فورکی جدید بازی نصب کنید و زیر نویس زبان دلخواه ( منجمله فارسی ) روی شبکه ماهواره ای در حال پخش اضافه کرد و بازی نصب کرد و برنامه اندروید مانند فیلیمو ، تلوبیون و… نصب کرد و استفاده کرد . شرکت ایکس کروزر یکی از بهترین تولید کننده تجهیزات ماهواره ای محصوب میشود .

رسیور ایکس کروزر ۷۸۵ اوانت حرفه ای ترین دستگاه ماهواره اندرویدی این شرکت کره ای است که تا کنون روانه بازر شده با قابلیت فراوان که در هر اپدیت نیز به ان افزوده می شود. قابلیتهای بسیار بالا و همچنین با تلفیقی از تکنولوژی و هنر می توان این دستگاه رسیور اندرویدی را یکی از بهترین نمونه ها دانست که دارای اندروید ۷ است و قابلیت نصب نرم افزار اندرویدی را دارا است.بهترین دستگاه ماهواره ۴k با اندروید ۷ شرکت ایکسکروزر را می توان همین مدل نام برد. مدلهای ۴k رسیورهای ایکس کروزر ۵۸۵ و ۶۸۵ و ۷۱۵ و ۷۸۵ می باشد این مدل معرفی در سال گذشته انجام شده است و همواره در حال تولید ( در سال جاری ۲۰۲۲ ) است .

بهترین رسیور ۴k اندرویدی و بالاترین مدل شرکت اکسکروزر ۷۸۵ اوانت که تمام مشخصات یک دستگاه ماهواره ۴K حرفه ای نسل جدید را داراست، یکی از محصولات محبوب و پر فروش شرکت اکسکروزر نیز هست .

قیمت ایکس کروزر ۷۸۵ و خرید انلاین رسیور ماهواره و فیلم رسیور ها و دیگر تجهیزات ماهواره ای در شبکه اجتماعی فروشگاه قرار داده شده اند که با عضویت در انها میتوانید در لحظه از همه چیز مطلع باشید.

خرید رسیور
قیمت انلاین رسیور

785 ایکس کروزر

آموزش فعال کردن اکانت رایگان رسیور ایکس کروزر و همچنین باز کردن شبکه ۳ و ورزش را میتوانید در کمتر ۱ دقیقه مطالعه کنید.

رسیور ۴K ایکس کروزر ۷۸۵ اوانت ویژگی های اختصاصی PVR

 رسیور ایکس کروزر 785

 

 •   مشخصات اکسکروزر ۷۸۵ قابلیت رکورد هم زمان از سه شبکه در حالت DVB-S2 ,IPTV و DVB-T2 ( ایکس کروزر فورکی اندروید ی قیمت خرید داخل تلگرام فروشگاه اینترنتی نصاب ماهواره فروش بدون واسطه و اورجینال ایکس کروزر ۷۸۵ اوانت)
 •   رکورد از تایم شیفت با قابلیت بوکمارک گذاری ( ایکس کروزر ۷۸۵ اوانت قیمت خرید رسیور ۴k اکسکروزر ۷۸۵ )
 • مشخصات اکسکروزر ۷۸۵ رکورد مستقیم در هارد کامپیوتر تحت شبکه
 •  امکان تفکیک مسیر رکورد و تایم شیفت ( ایکس کروزر ۴k اندروید فروش بدون واسطه و اورجینال ایکس کروزر ۷۸۵ اوانت )
 • مشخصات اکسکروزر ۷۸۵ کات کردن بخش های پخش نشده در هنگام رکورد از شبکه های کدگذاری شده, در صورت قطع اینترنت یا شیرینگ ( فروش انلاین دستگاه ماهواره ایکس کروزر ۴k حرفه ای نسل جدید قیمت خرید داخل تلگرام فروشگاه اینترنتی نصاب ماهواره فروش بدون واسطه و اورجینال ایکس کروزر ۷۸۵ اوانت)

مشخصات رسیور ایکس کروزر XCRUISER XDSR785HDR 4k

قیمت ایکس کروزر 785

مشخصات رسیور ایکس کروزر ۷۸۵ اوانت که جدیدترین رسیور اندرویدی با کیفیت ۴k در بازار از شرکت ایکس کروزر به حساب می آید دارای ویژگی های کم نظیری می باشد که در زیر بیان کرده ایم این رسیور با کیفیت سخت افزاری و نرم افزاری بی نظیر و کم نظیر یکی از پرفروش ترین رسیور های ۴k شرکت ایکس کروزر می باشد که در سال ۲۰۱۹ معرفی شده است . بعضی از ویژگیهای

رسیور ایکس کروزر ( خرید انلاین ایکس کروزر ۴k اندروید ی قیمت خرید داخل تلگرام فروشگاه اینترنتی نصاب ماهواره فروش بدون واسطه و اورجینال اکسکروزر ۷۸۵ اوانت )

 1. چیپست Hi3798M v200 ( ایکس کروزر فورکی اندروید ی قیمت خرید داخل تلگرام فروشگاه اینترنتی نصاب ماهواره فروش بهترین دستگاه ماهواره و اورجینال اکسکروزر ۷۸۵ )
 2. رم ۲GB DDR4 ( ایکس کروزر فورکی اندروید ی قیمت خرید داخل تلگرام فروشگاه اینترنتی نصاب ماهواره فروش بدون واسطه و اورجینال اکسکروزر ۷۸۵ )
 3. دارای بلوتوث
 4. دارای وای‌فای ( ایکس کروزر فورکی اندروید ی قیمت خرید داخل تلگرام فروشگاه اینترنتی نصاب ماهواره فروش بهترین دستگاه ماهواره و اورجینال اکسکروزر ۷۸۵ )
 5. رکورد و تایم شیفت با IPTV
 6. حافظه داخلی ۱۶GB ( ایکس کروزر فورکی اندروید ی قیمت خرید داخل تلگرام فروشگاه اینترنتی نصاب ماهواره فروش بدون واسطه و اورجینال اکسکروزر ۷۸۵ )
 7. درگاه SD Card
 8. رکورد همزمان از IPTV و DVB. S2 و گیرنده دیجیتال
 9. سه ماه شیرینگ رایگان XSCAM
 10. نسل جدید تیونرهای Serit
 11. مجهز به پورت USB 3.0 xcruiser
 12. سیستم عامل اندروید ۷.۰ xcruiser
 13. دارای ریموت کنترل جدید RCU Learningدارای USB WIFI Dual Band با پشتیبانی از دو باند فرکانس ۲.۴GHZ و ۵GHZ و بلوتوث xcruiser
 14. پشتیبانی از HDR/HLG/WCG xcruiser
 15. طیف رنگ BT. 2020 و BT. 709 ( ایکس کروزر فورکی اندروید ی قیمت خرید داخل تلگرام فروشگاه اینترنتی نصاب ماهواره فروش بدون واسطه و اورجینال اکسکروزر ۷۸۵ )
 16. پردازشگر تصویر IMPREX PQ2. 0 و تنظیمات حرفه ای تصویر ( ایکس کروزر فورکی اندروید ی قیمت خرید داخل تلگرام فروشگاه اینترنتی نصاب ماهواره فروش بدون واسطه و اورجینال اکسکروزر ۷۸۵ اوانت )
 17. پشتیبانی از کدک VP9 و h 265 با عمق رنگ ۱۰ بیت ( ایکس کروزر فورکی اندروید ی قیمت خرید داخل تلگرام فروشگاه اینترنتی نصاب ماهواره فروش بدون واسطه و اورجینال اکسکروزر ۷۸۵  اوانت xcruiser )
 18. پشتیبانی از فرکانس های مولتی استریم ( ایکس کروزر فورکی اندروید ی قیمت خرید داخل تلگرام فروشگاه اینترنتی نصاب ماهواره فروش بهترین دستگاه ماهواره و اورجینال اکسکروزر ۷۸۵ xcruiser)
 19. رزولوشن ۴k 60fps
 20. Iptv receiver ( ایکس کروزر فورکی اندروید ی قیمت خرید داخل تلگرام فروشگاه اینترنتی نصاب ماهواره فروش بدون واسطه و اورجینال اکسکروزر ۷۸۵ اوانت xcruiser )
 21. حرفه ای و بی نظیر با قابلیت هایی نظیر اضافه شدن به لیست شبکه های ماهواره و فیوریت بندی
 22. DUAL PIP 4K ( ایکس کروزر فورکی اندروید ی قیمت خرید داخل تلگرام فروشگاه اینترنتی نصاب ماهواره فروش بدون واسطه و اورجینال اکسکروزر ۷۸۵ اوانت xcruiser )
 23. رکورد از تایم شیفت ( ایکس کروزر فورکی اندروید ی قیمت خرید داخل تلگرام فروشگاه اینترنتی نصاب ماهواره فروش بدون واسطه و اورجینال اکسکروزر ۷۸۵ اوانت xcruiser )
 24. پشتیبانی از WEB FLASH و HTML5 xcruiser
 25. پشتیبانی از گیرنده دیجیتال USB ایکس کروزر
 26. پی آی پی شبکه های ماهواره یا گیرنده دیجیتال و IPTV با یکدیگر
 27. منوی حرفه ای با قابلیتهایی نظیر امکان تغییر لانچر، نمایش بیت ریت تصویر، نمایش لوگوی شبکه ها و دو سرویس لیست مجزا
 28. حداقل مصرف انرژی xcruiser
 29. و ..

ریموت کنترل Learning اکسکروزر ۷۸۵ ، سازگار با تمامی رسیور ایکس کروزر

کنترل رسیور ایکس کروزر 785

 

با کنترل رسیور ۴k حرفه ای اندرویدی ایکس کروزر ۷۸۵ اوانت قادر خواهید بود ریموت کنترل تلویزیون را نیز به رسیور کپی کنید و تلویزیون و رسیور ۷۸۵ اوانت را نیز با یک ریموت ، کنترل کنید. که نشان از تمام حرفه ای بودن محصول دارد اکسکروزر دارد. در ادامه نیز فقط یک سری از ویژگیهای دستگاه را بیان خوهیم کرد . دستگاه با اپدیت هایی که شرکت ارائه می دهد هر سری یک ویزگی جدید نیز به این محصول اضافه می شود .

آموزش تغییر کار کرد دوم دکمه های رنگی روی کنترل ایکس کروزر ۷۸۵ XCRUISER

کنترل ایکس کروزر

تعریف عملکرد دوم برای دکمه رنگی ریموت کنترل رسیورهای سری HDR اکسکروزر XCRUISER بسیار راحت و کار امد میباشد.

فقط کافی است از منوی DVB=>>Hotkey اپلیکیشن کاربردی خود را برای هر دکمه رنگی تعیین نمایید.
با نگه داشتن دکمه مورد نظر اپلیکیشن تعریف شده اجرا خواهد شد.

 Cast To Device در رسیور سری HDR اکسکروزر ۷۸۵ XCRUISER به چه معناست؟

رسیور ایکس کروزر 785 اوانت

آموزش استفاده از Cast To Device در دستگاه ماهواره حرفه ای ۴k سری HDR اکسکروزر XCRUISE ارسال فایل مدیا ( صوتی و تصویری و عکس و موسیقی ) بصورت استریم از طریق Cast to Device یکی از ویژگیهای مهم ویندوز ۱۰ است که این امکان را می‌دهد فایلهای مدیا در ویندوز را از تلویزیون‌ به صورت بی‌سیم تماشا کنیم.
برای استفاده از این قابلیت بر روی فایل مورد نظر راست کلیک کرده و گزینه Cast to Device را انتخاب و یا در پلیر پیش فرض ویندوز بر روی … اوکی و این گزینه را انتخاب کنید.
جهت پخش توسط رسیورهای سری HDR اکسکروزر Living Room HiMDR را انتخاب نمایید.

بهترین رسیور فورکی
بهترین ماهواره فورکی

نکات مهم اتصال ریموت کنترل RCU Learning ایکس کروزر ۷۸۵ اوانت با تلویزیون ؟

کنترل رسیور

با استفاده از این قابلیت می توانید بدون نیاز به ریموت کنترل تلویزیون با استفاده از ریموت کنترل اکسکروزر تلویزیون خود را روشن یا خاموش یا سورس آن را تغییر دهید.

کپی دکمه TV مراحل زیر

 •  ابتدا دکمه TV را به مدت ۵ ثانیه نگاه داشته تا چراغ دکمه STB از حالت چشمک زن به حالت ثابت تغییر کرده و آماده پروگرم شود.
 • در همین وضعیت دکمه TV روی ریموت اکسکروزر را یکبار فشار داده تا مجدد حالت چشمک زن را مشاهده نمایید.
 •  ریموت تلویزیون را به سمت ریموت اکسکروزر نگاه داشته و دکمه پاور را چندین بار فشار دهید.
 •  چشمک زدن دکمه STB به تعداد ۳ بار به معنای انجام صحیح مراحل می باشد.
 • در نهایت دکمه اوکی را فشار دهید.

کپی دکمه Source روی کنترل دستگاه ایکس کروزر

جهت ست کردن دکمه Source تمام مراحل بالا را انجام دهید. تنها در مرحله دو بجای دکمه TV دکمه Source را فشار دهید و در مرحله سوم بجای دکمه پاور تلویزیون دکمه Source تلویزیون را چند بار فشار دهید.

تغییر ماهواره با کنترل رسیور ایکس کروزر ۷۸۵

قیمت رسیور 4k کره ای
تفکیک لیست فیوریت و ماهواره در لیست Group مشابه مدلهای Nand و AVANt
جابه جایی بین حالت های ALL و Sat و Group با دکمه Fav روی کنترل

قیمت رسیور ایکس کروزر

قابلیت Automatic Shutdown در رسیور ایکس کروزر ۷۸۵ اوانت و سری HDR اکسکروزر

در صورتی که رسیور در حالت Sleep باشد پس از قطع و وصل برق و بوت اولیه جلوی پخش شبکه گرفته خواهد شد و تنها در صورت تایید،شبکه پخش خواهد شد.در غیر این صورت رسیور به حالت Sleep خواهد رفت.
در بازه شمارش معکوس تنظیمات Schedule و Startup App چک خواهد شد

این محصول در فروشگاه ماهواره موجود می باشد جهت دیدن قیمت در شبکه های اجتماعی فروشگاه نصاب ماهواره ما سر بزنید.

 

آموزش متصل کردن دسته بازی به رسیور ۷۸۵ ایکس کروزر  xcruiser 785hdr avant

کنترل ایکس کروزر
کنترل ایکس کروزر

 

نحوه متصل کردن دسته PS4 با رسیورهای سری HDR اکسکروزر بسیار راحت است و فقط باید دقت کنیم که دسته بازی از نوع Second Generation باشد تا بتوان به راحتی دسته بازی را با رسیور ایکس کروزر کانکت کرد و از نصب بازی های هیجان انگیز بر روی دستگاه ماهواره لذت برد :

 1. دسته PS4 نسخه Second Generation
 2. دسته هایی که پشت آن ها عبارت CUH-ZCT2 درج شده از نوع Second Generation یا نسخه ۲ می باشند.
 3. یو اس بی وایفای کمبو اکسکروزر
 4. رسیور XDSR715HDR دارای بلوتوث داخلی می باشد و نیاز به این قطعه نمی باشد.
 5. نصب نرم افزار ۱.۶.۵۰ به بعد

وارد منوی بلوتوث شوید.
همزمان دکمه PS و Share روی دسته PS4 را نگه داشته تا LED پشت دسته به حالت چشمک زن در بیاید.
در این حالت دسته توسط رسیور در منوی بلوتوث شناسایی می شود و کافیست بر روی آن اوکی کنید.
امکان کنترل کامل رسیور توسط دسته وجود دارد که در پست های آینده عملکرد آن ها نوشته خواهد شد.

کنترل رسیور

Description

An upgraded model of the XDSR685HDR AVANt; Android Operating System of Nougat 7.0 with resolution of 2160p in Ultra High Definition of 4K 60fps & Multistream.
The Xcruiser XDSR785HDR AVANt boasts a massive 2GB of Ram and 16GB internal storage capacity. Equipped by a Hisilicon Hi3798MV200 QuadCore 1.6GHz processor XDSR785HDR AVANt is a powerful beast.

It allows you to seamlessly watch and record DVB-S2, DVB-T2, Live Stream Internet, browsing, gaming and listening to music or running multiple apps simultaneously. The 16GB internal storage can be combined with up to 64GB of expandable memory, leaving you with ample capacity to stock all your Apps, music, and videos. The XDSR785HDR AVANt provides stunning picture quality in HDR (High Dynamic Range) and HLG (High Log Gamma) with WCG (Wide Color Gamut), offering you the most advanced viewing experience, advanced user interface, convenience and the most powerful features together, to make your Digital Life easier.

Hardware Features xcruiser

CPU: Hisilicon Hi3798MV200 QuadCore 1.6GHz xcruiser
RAM: 2GB DDR4 xcruiser
Memory: 16GB xcruiser
Tuner: DVB-S2 MultiStream
Front Panel Display: 7 Segment White
Video output: AV 3.5 Jack / HDMI
Memory Card Slot: Yes Micro SD
USB Port: 2 ports of USB2.0 and 1 USB3.0
Digital Optical Output: Yes
LAN: Yes
WiFi & Bluetooth: External USB WiFi/BT Dual Band included
IR Remote Sensor: Yes Extendable
Card Slot: Yes

Software Features

xcruiser Operating System: Android 7.0 Nougat
۴K ULTRA HD: 4K 60FPS HDR 10Bits, WCG, HLG xcruiser
Resolution: 480I NTSC to 2160P xcruiser
Supported Media: MKV, MP4, AVI, TS, MPEG xcruiser
Android Market: Google Play Sore + Xcruiser Market xcruiser
TimeShift Playback & Record: Yes xcruiser
Schedule Record/Playback: Yesxcruiser
Picture in Picture: Yes, HD & 4K
Record to Storage: Network Drive, USB, HDD, SD Card
Multiple Channel Record: Yes, Satellite and M3U
Channel Scan Type: Manual, Auto, Blind, Advanced xcruiser