جستجو
Close this search box.

تعمیرات آنتن مرکزی | نگهداری سیستم آنتن مرکزی

دسترسی سریع به بخش مورد نظر
تعمیر کار آنتن مرکزی

تعمیرات آنتن مرکزی نیاز به دانش فنی و تجربه کافی و در این زمینه دارد و تعمیر کار آنتن مرکزی باید تجهیزات مورد نیاز و مدرن باید در اختیار داشته باشد تا بتواند به بهترین شکل تجربه خود را عملی کند ( افراد با تجربه زیادی را داریم در جامعه که یا لوازم مورد نیاز جهت انجام بهتر تعمیر انواع آنتن مرکزی در اختیار ندارند یا تعمیر کار سیستم انتن مرکزی نحوه استفاده از این تجهیزات جدید را به خوبی فرا نگرفته است ،آن هم به علت عدم وجود کلاس های آموزشی اصولی در این زمینه در کشور عزیزمان . البت نگهداری از سیستم آنتن مرکزی بعد گذشت چند ماه از اجرا آن ، به دلیل متعلقات الکترونیکی احتمال ضعیف شدن ، اتصالی کردن سیم ها ، مشکلات نوسان برقی در آمپلی فایر و …  وجود دارد . و باید آنها را چک کرد و در صورت لزوم تعویض کرد . و نگهداری سیستم آنتن مرکزی و ماهواره مرکزی ( یا دیش مرکزی )  برای واحد های بالای ۲۰ واحد کاملا الزامی می باشد و نهگداری این سیستم هزینه کمتری نسبت به تعمیر این سیستم ها دارد .

نگهداری سیستم آنتن مرکزی و  تعمیرات آنتن مرکزی

تعمیر ماهواره مرکزی
تعمیر ماهواره مرکزی

نگهداری سیستم آنتن مرکزی بعد از اجرا پروژه توسط تیم حرفه ای و با دانش لازم و ضروری می باشد . تا از هزینه های اضافی و مشکلات بلقوه جلو گیری کنند . تیم تعمیراتی فنی مهندس نصب نو متشکل از تکنسین های مجرب و با سابقه تشکیل شده است و در تمام نقاط ایران نیز اماده خدمت رسانی می باشند .

تعمیرات و عیب یابی انواع آنتن مرکزی با جدیدترین تجهیزات انجام می شود تا مشتریان و همراهان شرکت نصب نو نیز در آرامش و اطمینان کامل به تیم نصب نو اعتماد کنند و تیم نصب نو را یاری رسان خود در این زمینه بدانند .

ماهواره مرکزی چیست 

جدیدترین فرکانس های شبکه های استانی و کد شبکه های ورزش و سه

تعمیر کار آنتن مرکزی

تعمیر کار آنتن مرکزی
تعمیر کار آنتن مرکزی

تعمیر کار آنتن مرکزی در تهران و کرج تعمیر انواع انتن مرکزی و سیستم های جدید . انتقال تصاویر دوربین مداربسته در بستر آنتن مرکزی با کمترین قیمت و ضمانت تحویل تصویر در تمامی واحد ها به صورت تضمینی انجام می شود .

طراحی و اجراع انواع سیستم آنتن مرکزی

طراحی و اجراع انواع سیستم آنتن مرکزی برای تمامی مراکز دولتی و خصوصی اداری و مسکونی .اعم از هتل ها و مجتمع های تفریحی ، بیمارستان ها ، مجتمع های مسکونی و آپارتمان ها و …. در خدمت مردم شریف و همراهان گران قدر هستیم . انجام پروژه های شهرستان ها از ۲ واحد تا ۳۰۰ واحد و …..

شرکت نصب نو در نظر دارد به عزیزانی که ما را برای اجرا پروژه ها به دیگران معرفی میکنند هدایای به رسم یاد بود و ناقابل تقدیم کند و مدیران مجتمع ها و آپارتمان ها نیز هدا یای ویژه ای دریافت خواهند کرد .

قیمت نصب آنتن مرکزی و نحوه قیمت گذاری آنتن مرکزی

نصاب آنتن مرکزی در تهران و کرج و مشاوره رایگان جهت اجرا انواع آنتن مرکزی

قیمت بهترین گیرنده ۴K  در بازار ما انواع گیرنده دیجیتال وجود دارد اما کدام نوع اصلی و ارزش خرید دارد و هر کدام چه ویژگی دارند را باید در این قسمت پیدا کرد .

Telegram
WhatsApp
Email
مطالب اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین نظرات
مشاوره و خرید سریع

دانلود رایگان برنامه های رسیور،  تخفیف ها   تلگرام .