جستجو
Close this search box.

نصاب آنتن مرکزی | نصاب آنتن غرب تهران | نصب آنتن شمال تهران | شماره نصاب آنتن

دسترسی سریع به بخش مورد نظر
نصاب آنتن مرکزی

نصاب آنتن مرکزی در تهران و کرج و انجام پروژه های نصب و تعمیرات انواع آنتن مرکزی در شهرستان ها با تکنسین های مجرب و دوره دیده توسط شرکت فنی مهندسی نصب نو انجام می شود . با توکل به خدا طی چندین سال گذشته که کلاس های آموزشی نصب سیستم آنتن مرکزی ، و دوربین مداربسته به صورت عملی و کتبی توسط افراد مجرب تدریس می شود توانستیم افراد زیادی را با موفقیت وارد بازار کار کنیم . از سال ۱۳۸۸ تا کنون بالای ۱۶ کلاس بر گذار شده است و افراد با استعداد و علاقه مند نیز در بعضی شهرستانها نماینده فروش تجهیزات را بر عهده گرفته اند و سالانه اکثر پروژه های شهرستان ها را به عهده این افراد قرار داده ایم و با موفقیت تمام وظایف را انجام داده اند و رضایت مشتریان را نیز به خوبی جلب کرده اند .

نصب ماهواره مرکزی

و این افتخاری برای شرکت فنی مهندسی نصب نو محسوب می شود که شاگردان را تبدیل به استاد کار و روانه بازار کار کرده اند . و شرکت در نظر دارد جهت گسترش محدوده فعالیت خود در دیگر شهرستان ها از افراد علاقه مند برای نمایندگی فروش تجهیزات آنتن مرکزی و دوربین مداربسته و دزد گیر اماکن دعوت به عمل می اید و این افراد تمام مشخصات و رزومه خود را در قسمت دعوت به همکاری پر کنند . فروش تجهیزات آنتن مرکزی با ضمانت و فقط برند اصلی در فروشگاه انلاین نصب نو صورت میگیرد جهت استعلام قیمت با ما در تماس باشید . در مقالعه ای جدا نحوه محاسبه قیمت نصب آنتن مرکزی در تهران و دیگر شهرستان ها را بیان کرده ایم که به چه صورت انجام می شود و در آینده نیز در آموزش نصب انواع آنتن مرکزی را به صورت کامل بیان خواهیم کرد .

انواع آنتن موجود برای گرفتن شبکه های داخلی

انواع انتن در بازار موجود هستند و هر کدام ویژگی خاصی دارند ولی در عمل کار تمامی آنها یکی است و کیفیت هر دام باهم فرق دارد که در زیر به شرح هر کدام میپردازیم

  1. انتن هوایی ساده ( نیاز به سیم کواکسیال دارد و قادر است یک تلوزیون را پوشش دهد )
  2. آنتن هوایی برقی ( نیاز به سیم دارد و قادر است ۲ تلوزیون را همزمان پوشش دهد با تقویت سیگنال در یافتی )
  3. انتن هوایی برقی موتور دار ( چرخشی ) تمام ویژگی انتن بالا را دارد با چرخش انتن از طبقات پایین تر با فشار یک دکمه 
  4. انتن رومیزی ساده ( این مدل سیگنال در یافتی را به تلوزیون میرساند )
  5. انتن رومیزی برقی ( سیگنال دریافتی را تقویت کرده و بعد به tv  میرساند )

تمامی اینها هرکدام با قیمت متفاوت و، ویژگی خاصی تولید شده اند به عنوان مثال آنتن هوایی ساده شما قادر هستید فقط برای یک تلوزیون از آنتن استفاده کنید و متراژ سیم نیز زیاد نباشد تا باعث افت سیگنال نشود تا ۳ طبقه ارتفاع میتوان از این مدل انتن استفاده کرد البت این باز به منطقه مورد استفاده بستگی دارد زیرا مناطق و محل هایی که سیگنال ضعیف هست نمی توان برای یک طبقه نیز استفاده شود .

نصاب آنتن غرب تهران

نصاب آنتن غرب تهران و فروش انواع گیرنده فول اچ دی و ۴k  انواع انتن های رو میزی و گردان و برقی در مدل های متنوع نصاب اماده به خدمت با کمترین زمان و با مدرنترین تجهیزات لازم جهت نصب آنتن و تعمیر آنتن های مرکزی، نصاب آنتن شمال تهران و نصب آنتن در تهران و کرج به صورت کاملا تخصصی انجام می شود.

نصب آنتن مرکزی به صورت تخصصی و کاملا تضمین شده می باشد. نصب آنتن های گردان و ساده و مرکزی central antenna با تکنسین های دوره دیده و آشنا به جدیدترین متد های اجرا سیستم مرکزی صورت میگیرد.

نصاب آنتن شمال تهران و نصب آنتن در شرق تهران انواع تجهیزات آنتن مرکزی با قیمت عمده و با ضمانت درب منزل صورت میگیرد .

گروه فنی نصب نو ، با طراحی تخصصی و اجرا  انواع سیستم آنتن مرکزی با تکنسین های مجرب و دوره دیده خود طی ۱۰ ساله گذشته توانسته است اعتماد مشتریان را به خوبی جلب کند و رضایت تمامی مشتریان خود را بدست اورد و این را به عنوان بزرگترین دست اورد خود میداند .

شرکت مهندسی نصب نو با دارا بودن فروشگاه انلاین و فروش بدون واسطه تمامی تجهیزات آنتن مرکزی ، دوربین مداربسته ، دزد گیر اماکن تمامی کالا های برند اصلی و فقط با ضمانت به مشتریان تحویل خواهد داد .

فرکانس شبکه های ۴k به همراه اسم شبکه ها و جهت پخش آنها

نصاب آنتن شمال تهران

نصاب آنتن شمال تهران و تعمیرات انواع آنتن در کلیه مناطق تهران و کرج انجام می شود . فروش تمامی تجهیزات آنتن مرکزی بدون واسطه و تحویل درب منزل صورت میگیرد . تعمیرات تخصصی انواع سیستم آنتن مرکزی و دوربین مداربسته از ساعت ۸ صبح تا ۱۹ انجام می شود .

نصاب آنتن در کرج

نصاب آنتن در کرج نماینده فروش لوازم سیستم مرکزی در کرج و حومه کرج ، شهر جدید هشتگرد و هشگرد قدیم و نظر اباد و …. فروش انواع گیرنده های مدرن با ضمانت برند اصلی و کمترین قیمت ممکن صورت میگیرد .

تعمیرکار انواع سیستم های مرکزی ، دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن ، و جک پارکینگی در خدمت همشهریان عزیز در کرج با اعلام وقت قبلی صورت میگیرد .

آموزش نصب آنتن تلوزیون

آموزش نصب آنتن تلوزیون
آموزش نصب آنتن تلوزیون

آموزش نصب آنتن تلوزیون دیجیتال در تمامی مدل های تلوزیون ال ای دی و ال سی دی  TV LED , TV LCD که دارای دستگاه دیجیتال داخلی هستند به یک شکل می باشد و کار سخت و پیچیده ای نیست و فقط باید به چند نکته توجه کرد 

  1. یک سیم آنتن کواکسیال ،حتما ، حتما یک تکه باشد و قطعی نداشته باشد ( تیونر دیجیتال داخلی این tv  ها کمی ضعیف هستند نسبط به دستگاه های دیجیتال و اگر شما با تلوزیون قبلی که از دستگاه دیجیتال با همان سیم ۲ تکه استفاده میکردید زمان تعویض تلوزیون که دیگر دستگاه دیجیتال را کنار گذاشته اید باید سیم آن را عوض کنید تا از پرش گاه و بیگاه تصویر رنج نبرید ) 
  2. زمان سرچ کانال آنرا روی گزینه dtv و یا دیجیتال و انالوگ قرار دهید بعد اقدام به سرچ کنید و تا تمام نشدن مراحل سرچ از ان خارج نشوید ( زیرا در دستگاه دیجیتال اول شبکه های با فرکانس های پایین را جستجو میکند که شبکه های انالوگ هستند و در اخر اقدام به سرچ فرکانس های بالا را انجام می دهد و فرکانس های شبکه های دیجیتال از ۴۸۰ تا ۸۴۰ می باشد )
  3. تا حد امکان از سیم کوتاه و کیفیت مرغوب استفاده کنید ( اگر فاصله شما تا پشت بام و بالکن به شکلی است که سیم بلند نیاز دارد از انتن های برقی رو میزی میتوانید استفاده کنید که البت در تمامی مناطق تهران قابل استفاده نیستند و در طبقات همکف و زیر زمین توصیه نمی شوند و قبل خرید حتما از فروشنده بپرسید که در محل سکونت شما قادر به استفاده از انتن رومیزی هستید یا نه )
  4. انتن های هوایی از نوع شاخه ایی اگر استفاده میکنید باید جهت نصب آنتن را بدین صورت انجام دهید که، جهت شاخه های افقی به سمت ایستگاه فرستنده قرار میگیرد و قسمت عمودی آن نیز باید قسمت انتهایی آنتن باشد اما در اکثر دقیقا بر عکس عمل میکنند .

شما باید یک آنتن تلوزیون از مدل هایی که در بالا توضیح دادیم انتخاب کنید  (چون در هر منطقعه  جغرافیایی یک مدل مورد استفاده قرار میگیرد که هستید اطلاع داشته باشید کدام یکی از مدل های انتن ها مورد استفاده شما است ) را تهیه کنید سیم آنتن را به آنتن متصل کنید ( داخل کارتن آنتن ها نحوه متصل کردن آنتن به سیم را با شکل توضیح داده اند ( سیم رشته ای را دور سیم میپیچید و داخل محل روی برد اتصال میدهید و سیم مفتولی آنتن را نیز داخل قرار دهید و پیچ انرا محکم کنید ) و سپس یک فیش به انطرف سیم متصل کنید فیش از نوع نری باید باشد چه داخل پریز متصل کنید چه داخل تیونر تلوزیون هر دوی آنها نری مورد استفاده قرار میگیرد .

بعد از مراحل بالا شما باید یک بار وارد منوی tv  خود شده و قسمت سرچ کانال را انتخاب کنید . و بگذارید تا مراحل سرچ کامل شود

تمام شما موفق شدید آنتن تلوزیون را نصب کنید .

.

برق کار انلاین در زمینه تخصصی شرکت اضافه شده است و افراد با داشتن مدرک در تهران و کرج در اولویت استخدام هستند . برقکاری یکی از تخصص های مورد نیاز در تمامی زمینه ها محصوب می شود .

Telegram
WhatsApp
Email
مطالب اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین نظرات
مشاوره و خرید سریع

دانلود رایگان برنامه های رسیور،  تخفیف ها   تلگرام .